дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Чоловічі обручки

Чоловічі обручки
Створення сім'ї - вирішальний етап у формуванні справжнього чоловіка. Створюючи сім'ю, хлопець показує свою зрілість і готовність брати на себе найсерйознішу відповідальність - за свою дружину і дітей. Головним символом заміжжя є обручка. Саме з нею асоціюється ваш шлюб і дуже важливо, щоб обручки викликали у вас тільки позитивні емоції.

Останнім часом чоловічі і жіночі обручки можуть мати кардинальні відмінності в дизайні, аж до різних квітів, металів і візерунків. Але все ж гарним тоном вважаються обручки, виконані в одному стилі, підкреслюючи єдність молодят, при цьому обручки повинні відрізняться одна від одного, ї нагадуючи про відмінність між чоловіком і жінкою загалом.

Жіночі обручки, як правило, більш тонкі, з ніжними візерунками і камінням, а чоловічі - навпаки, більш грубі і строгі. Чоловіча обручка має підкреслювати його риси: цілеспрямованість, непохитність, силу. Саме тому серед чоловіків дуже популярні широкі обручки.

 Також дуже популярною є обручка "бочечка". Це класична модель обручки, яка сьогодні набуває нові дизайнерські інтерпретації, виглядає стильно та актуально на руці кожного чоловіка. Суворі елементи в таких виробах підкреслюють вашу мужність і відмінно поєднуються з жіночими обручками.
Чоловічі обручки

 Ще одна поширена серед чоловіків форма, це обручки "шайба". Якщо дивитися в поперечному розрізі, то профіль такої обручки нагадує прямокутник, а його краї можуть бути рівними або ж злегка заокругленими, це зроблено для більш комфортної посадки. Відмінний вибір для впевненого в собі, сильного духом чоловіка.

На нашому сайті представлений широкий асортимент чоловічих обручок, серед яких ви легко знайдете найбільш пасуючу вам модель, а прочитавши цю статтю зробити це буде ще простіше!

Совсем недавно выбрать обручальные кольца в Николаеве не составляло никакого труда, так как выбора практически не было. Все, что можно было найти, это пару классических моделей без особой оригинальности.

Днепр уверенно лидирует среди городов Украины по количеству и главное высокому уровню организации свадеб. Благодаря множеству влюбленных пар, которые очень серьезно относятся к, без преувеличения, главному торжеству в своей жизни, уровень оказания свадебных услуг в городе находиться на высоком уровне и, если вы хорошо изучите особенности организации свадьбы в своем городе, то ваш праздник будет просто идеальным!

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.