logo
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ювелірних прикрас
 
У кошику:
Безкоштовно з мобільних
0 800 75 25 50
Інші номери
(044)2331624
(063)2331624
(066)2331624

Чоловічі обручки

Чоловічі обручки
Створення сім'ї - вирішальний етап у формуванні справжнього чоловіка. Створюючи сім'ю, хлопець показує свою зрілість і готовність брати на себе найсерйознішу відповідальність - за свою дружину і дітей. Головним символом заміжжя є обручка. Саме з нею асоціюється ваш шлюб і дуже важливо, щоб обручки викликали у вас тільки позитивні емоції.

Останнім часом чоловічі і жіночі обручки можуть мати кардинальні відмінності в дизайні, аж до різних квітів, металів і візерунків. Але все ж гарним тоном вважаються обручки, виконані в одному стилі, підкреслюючи єдність молодят, при цьому обручки повинні відрізняться одна від одного, ї нагадуючи про відмінність між чоловіком і жінкою загалом.

Жіночі обручки, як правило, більш тонкі, з ніжними візерунками і камінням, а чоловічі - навпаки, більш грубі і строгі. Чоловіча обручка має підкреслювати його риси: цілеспрямованість, непохитність, силу. Саме тому серед чоловіків дуже популярні широкі обручки.

 Також дуже популярною є обручка "бочечка". Це класична модель обручки, яка сьогодні набуває нові дизайнерські інтерпретації, виглядає стильно та актуально на руці кожного чоловіка. Суворі елементи в таких виробах підкреслюють вашу мужність і відмінно поєднуються з жіночими обручками.
Чоловічі обручки

 Ще одна поширена серед чоловіків форма, це обручки "шайба". Якщо дивитися в поперечному розрізі, то профіль такої обручки нагадує прямокутник, а його краї можуть бути рівними або ж злегка заокругленими, це зроблено для більш комфортної посадки. Відмінний вибір для впевненого в собі, сильного духом чоловіка.

На нашому сайті представлений широкий асортимент чоловічих обручок, серед яких ви легко знайдете найбільш пасуючу вам модель, а прочитавши цю статтю зробити це буде ще простіше!

 
Залиште Ваш e-mail і отримаєте діамант в подарунок вже при першій покупці