дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Ціни на обручки в Миколаєві

Ціни на обручки в Миколаєві
Зовсім нещодавно вибрати обручки в Миколаєві не становило жодних труднощів, оскільки вибору майже не було. Все, що можна було знайти, це пару класичних моделей без особливої ​​оригінальності.

Але з поширенням інтернет-торгівлі асортимент, а відповідно і різниця цін стали просто величезними, що безумовно, прекрасно, але значно ускладнює вибір та іноді змушує викласти більше грошей за обручки з авторським дизайном.

 Один з найдавніших весільних аксесуарів - обручка. Традиція одягати обручки під час обряду вінчання існує в християнстві вже багато століть. Матеріали для обручок в різні епохи застосовувалися найрізноманітніші - від простих сплавів металів до срібла, золота і платини. Обручки могли бути гладенькими чи з візерунком, з камінчиком і без.
Обручки в Миколаєві

Традиція скріплювати шлюбні стосунки обручками широко поширилася по всьому світу і в наші дні жодне весілля не обходиться без цих непростих прикрас. Обручки стали символом взаємної любові, вірності, сімейного щастя і добробуту. Не дарма втрата обручки вважається поганою прикметою і може навіть призвести до розриву відносин. Тому, як правило, подружні пари дуже дорожать своїми обручками - незалежно від того, дорогий цей виріб або не дуже, простий срібний або з благородної платини з великим діамантом.

У нашому магазині представлений широкий асортимент обручок за різними цінами - від 4'500 до 130'000 гривень. Якщо ви хочете вибрати оригінальні обручки в Миколаєві - ласкаво просимо на наш сайт. Там ви знайдете найрізноманітніші обручки всіх видів і форм, з різних дорогоцінних сплавів, з діамантами і без.
Ціни на обручки в Миколаєві

До речі про діаманти: ми даруємо цей камінь-символ любові, кожній парі, яка купує у нас обручки!

Якщо ж ви не знайшли в Миколаєві ідеальну обручку, у нас ви зможете замовити ювелірні вироби з індивідуальним дизайном. Для цього просто залиште заявку на нашому сайті, і наші дизайнери з радістю створять для вас обручки з урахуванням всіх ваших побажань і вподобань.
Свадебный торт — одно из главных украшений праздничного стола, с которым связано множество примет, надежд и, к сожалению, разочарований.
Запомните и постарайтесь не повторить эти ошибки.
Создание семьи — решающий этап в формировании настоящего мужчины. Создавая семью, молодой человек показывает свою зрелость и готовность брать на себя самую серьезную ответственность — за свою жену и детей. Главным символом замужества является обручальное кольцо. Именно с ним ассоциируется ваш брак и очень важно, чтобы кольцо вызывало у вас только позитивные эмоции.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.