дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Ціни на обручки в Миколаєві

Ціни на обручки в Миколаєві
Зовсім нещодавно вибрати обручки в Миколаєві не становило жодних труднощів, оскільки вибору майже не було. Все, що можна було знайти, це пару класичних моделей без особливої ​​оригінальності.

Але з поширенням інтернет-торгівлі асортимент, а відповідно і різниця цін стали просто величезними, що безумовно, прекрасно, але значно ускладнює вибір та іноді змушує викласти більше грошей за обручки з авторським дизайном.

 Один з найдавніших весільних аксесуарів - обручка. Традиція одягати обручки під час обряду вінчання існує в християнстві вже багато століть. Матеріали для обручок в різні епохи застосовувалися найрізноманітніші - від простих сплавів металів до срібла, золота і платини. Обручки могли бути гладенькими чи з візерунком, з камінчиком і без.
Обручки в Миколаєві

Традиція скріплювати шлюбні стосунки обручками широко поширилася по всьому світу і в наші дні жодне весілля не обходиться без цих непростих прикрас. Обручки стали символом взаємної любові, вірності, сімейного щастя і добробуту. Не дарма втрата обручки вважається поганою прикметою і може навіть призвести до розриву відносин. Тому, як правило, подружні пари дуже дорожать своїми обручками - незалежно від того, дорогий цей виріб або не дуже, простий срібний або з благородної платини з великим діамантом.

У нашому магазині представлений широкий асортимент обручок за різними цінами - від 4'500 до 130'000 гривень. Якщо ви хочете вибрати оригінальні обручки в Миколаєві - ласкаво просимо на наш сайт. Там ви знайдете найрізноманітніші обручки всіх видів і форм, з різних дорогоцінних сплавів, з діамантами і без.
Ціни на обручки в Миколаєві

До речі про діаманти: ми даруємо цей камінь-символ любові, кожній парі, яка купує у нас обручки!

Якщо ж ви не знайшли в Миколаєві ідеальну обручку, у нас ви зможете замовити ювелірні вироби з індивідуальним дизайном. Для цього просто залиште заявку на нашому сайті, і наші дизайнери з радістю створять для вас обручки з урахуванням всіх ваших побажань і вподобань.
Свадебный торт — одно из главных украшений праздничного стола, с которым связано множество примет, надежд и, к сожалению, разочарований.
Запомните и постарайтесь не повторить эти ошибки.
Создание семьи — решающий этап в формировании настоящего мужчины. Создавая семью, молодой человек показывает свою зрелость и готовность брать на себя самую серьезную ответственность — за свою жену и детей. Главным символом замужества является обручальное кольцо. Именно с ним ассоциируется ваш брак и очень важно, чтобы кольцо вызывало у вас только позитивные эмоции.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.