дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

 • (044) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24

Правила уходу за ювелірними виробами

Щоб з роками прикраса не втратила своєї краси, час від часу її потрібно чистити.

Ось прості правила, як це робити правильно, без шкоди для прикраси.

 1. При частому носінні радимо чистити виріб раз у 3-4 місяці, дотримуючись «Правил експлуатації ювелірних виробів», прописаних на нашому сайті.
 2. Чистити краще м‘якою зубною щіткою в теплому мильному розчині, використовуючи неагресивне мило (виключення в пунктах 3 і 4).
 3. Перли, опал, бірюзу, корали, емаль, перламутр, слонову кістку – промивайте в холодній воді. Ці вставки не люблять косметичні засоби, парфуми та яскраве сонячне світло.
 4. Тонкі, крихкі, антикварні вироби, а також прикраси зі смарагдами не радимо чистити щіткою, лише промивати водою.
 5. Для чищення виробів з діамантами можна застосовувати замочування на ніч в слабкому розчині аміаку (5 крапель нашатирного спирту на склянку води). Даний метод застосовується тільки для прикрас з діамантами і не підходить для прикрас з іншими вставками.
 6. При використанні професійних засобів для чищення ювелірних виробів, уважно вивчіть інструкцію із застосування відповідного засобу. Деякі засоби можуть негативно впливати на вставки. Щоб уникнути контакту зі вставками, використовуйте спеціальні серветки для чищення прикрас. Після очищення виріб рекомендується промити теплою водою.
 7. НЕ ЗАСТОСОВУЙТЕ чистку ультразвуком в домашніх умовах. Вплив ультразвукового апарату може призвести до псування ювелірного виробу або вставки. Довіряйте ультразвукову чистку тільки професійним ювелірам.
 8. Почистити прикраси можна в будь-якій ювелірній майстерні. Там зможуть підібрати необхідний вид очистки і повернуть виробу первинний вигляд. Будь ласка, уважно ознайомтесь з «Правилами експлуатації ювелірних виробів».


Протягом трьох років з дня покупки, ми безкоштовно обслуговуємо всі прикраси ZBIRD. Раз на рік привозьте коштовності в наш шоу-рум (Київ, бульв.
Вацлава Гавела  8, корпус 4). Ми їх безкоштовно почистимо, знімемо плівку від мила, відполіруємо, покриємо родієм і вже за день повернемо абсолютно новими.  

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.