дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

 • (044) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24

Ювелірна фірма ZBIRD працює на ринку України з 2011 року.

Ми спеціалізуємось на виготовленні прикрас із діамантами та іншими дорогоцінними каменями. Наш основний напрямок – обручки та каблучки для заручин, прикраси з діамантами в золоті та платині.

Наша місія – щоб в Україні кожен міг дозволити собі прикраси з якісними діамантами. У нас навіть з‘явилась традиція: кожній парі у будь-яку прикрасу ми ставимо діамант – подарунок від ZBIRD.

Ми пропонуємо якісні прикраси за доступними цінами, у порівнянні з іншими ювелірними магазинами. Нам це вдається завдяки наступним принципам роботи:

 • ми не виготовляємо одразу всі свої моделі, а тільки ті, що користуються попитом. З колекцій обручок виготовляємо лише зразки. Тому прикраси у нас не лежать;
 • в нашій команді працюють професіонали, які спеціалізуються на конкретних процесах. Ми не роздуваємо свій штат;
 • у нас є сертифікований експерт-гемолог. Для оцінки каменів нам не потрібно запрошувати гемологів з інших компаній;
 • продаємо в онлайні. На відміну від інших ювелірних брендів, нам не потрібно включати в ціну виробу оренду магазинів та зарплати продавців.

Ми постійно слідкуємо за трендами ювелірної моди та розвиваємо наші колекції. При бажанні, ви можете проявити себе у якості дизайнера і разом з нами розробити дизайн вашої прикраси.

У виробах ми використовуємо тільки натуральні камені, здобуті легальним чином і завезені в країну згідно вимог Закону України. Всі наші прикраси відповідають вимогам ДСТУ 3527-97, на них стоять проби Державної пробірної палати України, обов‘язково кріпиться бирка виробника. Разом з прикрасою ви отримаєте фірмовий сертифікат ZBIRD, в якому вказані всі параметри виробу та використаних каменів.

Всі прикраси ми доставляємо в якісній фірмовій упаковці (коробочка + пакет).

Сергій Шевченко

Власник та технолог ювелірної справи

Власник та керівник ZBIRD, експерт-гемолог і технолог ювелірного виробництва.

Сергій в ювелірному бізнесі з 2003 року. За цей час він пройшов всі стадії, від продавця до провідного технолога. Сьогодні він працює технологом в декількох компаніях за кордоном (Туреччина і Таїланд). Як сертифікований гемолог, займається оцінкою дорогоцінних каменів.

Відкрити ювелірну фірму ZBIRD, Сергія підштовхнуло бажання створювати якісні прикраси за доступною ціною. Місію компанії він сформулював так – щоб в Україні кожен міг дозволити собі прикраси з якісними діамантами.

Наша місія

Наша місія - щоб в Україні кожен міг дозволити собі прикраси з якісними діамантами. У нас навіть з'явилася традиція: кожній парі в будь-яку прикрасу ми ставимо діамант - подарунок від ZBIRD.

Наше виробництво

Відкривши у 2011 році ювелірну фірму ZBIRD, ми одразу сфокусувались на створенні якісних і стильних прикрас за доступною ціною.

Сьогодні наші вироби за своєю якістю на рівних конкурують з продукцією іноземних компаній. Ми не лише зберігаємо вигідну ціну на ринку України, але й три роки безкоштовно обслуговуємо наші прикраси, чого більше ніхто не робить.   

Як нам це вдається:

 • сучасні технології обробки металів та коштовного каміння;
 • власне виробництво (від ескізу до нової колекції);
 • професійні ювеліри та свій гемолог;
 • розподілення всіх процесів між окремими спеціалістами;
 • правильна логістика для збереження доступної ціни.

ZBIRD – це дружня команда, яка працює як годинник. Завдяки досвіду співробітників та налагодженим процесам, ми швидко та якісно виготовляємо будь-які ювелірні прикраси.

Роботу над виробом починаємо з ескізу дизайнера. Потім 3D-дизайнер робить тривимірну модель, яку друкуємо на 3D-принтері. На наступному етапі майстер відливає модель з металу. Далі один ювелір монтує виріб і передає його іншому для закріплення вставок та поліровки. Залишилось тільки поставити клеймо пробірної палати України (єдине, чого самі не робимо) і все, прикраса готова.      

Ви можете вибрати прикрасу з каталогу на сайті або замовити індивідуальний дизайн.

У нас є такий вислів: «Прикраса повинна “сидіти“». Наприклад, створюючи каблучку, ми обов‘язково зустрічаємось з її майбутнім власником і заміряємо палець. Якщо в магазинах обмежуються стандартними розмірами (15, 16,5, 18 та інші), то ми можемо зробити розмір максимально точним (наприклад, 15,3). Крім того, враховуємо товщину фаланги і суглоба. Всередині каблучки можемо зробити фаску або вибірку, щоб вона зручно надягалась і не бовталась. Так ми підходимо до виготовлення всіх прикрас, будь-якого розміру та ваги.     

Для провідних ювелірних компаній України та Європи ми розробляємо модельні лінії. Тобто робимо ескіз, 3D-модель і модель з металу. Далі приїжджаємо до замовника і показуємо, як виготовляти дану колекцію.

В наших виробах ми використовуємо якісну лігатуру сертифікованої європейської компанії Progold. Ця лігатура не містить нікелю, а тому не викликає алергічних реакцій. Також працюємо з гіпоалергенною платиною 950 проби.

Всі прикраси ми доставляємо в якісній фірмовій упаковці (коробочка + пакет).

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.
На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости ... далее