дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

 • (044) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24

Вироби на замовлення

Ексклюзивні прикраси на замовлення – це особлива мова, якою спілкуються люди, що досягли у житті успіху. Навіть якщо ви волієте обходитися без прикрас, бувають моменти, коли їх все ж таки варто надягнути. Наприклад, на світському заході, в оточенні своїх друзів, колег або партнерів вам потрібен елемент, який ще раз нагадає про ваші досягнення.

Ексклюзивна каблучка або перстень ідеально підходять на роль такої прикраси. Додайте на прикрасу свій герб, ініціали, прізвище чи інші важливі для вас помітки – і вона стане безцінною сімейною коштовністю. 

Завдяки досвіду наших ювелірів, ми можемо виготовити для вас ексклюзивну прикрасу будь-якого розміру та складності. Разом з вами розробимо індивідуальний дизайн прикраси, виберемо метал та коштовні камені. Це буде унікальний ювелірний виріб в одному екземплярі, тільки для вас.

Вартість ексклюзивного перстня чи каблучки ZBIRD – 2-3 тисячі доларів.

У ZBIRD створенням прикрас займається ціла творча команда. Робота починається з ескізу дизайнера. Потім 3D-дизайнер робить тривимірну модель, яку друкуємо на 3D-принтері. На наступному етапі майстер відливає модель з металу. Далі один ювелір монтує виріб і передає його іншому для закріплення вставок та поліровки. До речі, якість каменів перевіряє наш штатний гемолог. Після цього пробірна палата України ставить на прикрасі клеймо, а ми чіпляємо на неї нашу бирку. Все, прикраса готова.

Прикраси доставляємо в якісній фірмовій упаковці (коробочка + пакет).

Каблучки для заручин на замовлення

Каблучка на заручини з діамантом – особлива прикраса. Дівчині вона демонструє серйозність ваших намірів, увагу до самої пропозиції та готовність піклуватись про неї. Для її подруг та друзів – це показник вашого положення в суспільстві, щедрості, а також почуття смаку.  

Як знайти ідеальну каблучку?

 1. Вибрати каблучку на заручини з каталогу ZBIRD.
 2. Змінити одну з наших моделей: додати чи прибрати діамант, змінити ширину, виготовити в іншому металі, нанести гравіювання.
 3. Замовити у нас каблучку для заручин за індивідуальним дизайном. У вашому розпорядженні будуть будь-які відтінки золота, платина, діаманти, рубіни, сапфіри, смарагди та фантазія нашого дизайнерського відділу.

Вартість каблучки для заручин ZBIRD – від 700-800 доларів.

Обручки на замовлення

Обручки здатні багато чого розповісти про закоханих. Вони демонструють оточуючим ваш статус, відношення до сім‘ї, смак. Вам, як подружжю, обручки нагадують про кохання. Також вони можуть зберігати символи та слова, невидимі для інших, але важливі для вас.  

Весільні обручки – це прикраси на все життя, які ви будете носити щодня. Для чоловіка вона може бути єдиною прикрасою. Тому з увагою підходьте до їх вибору.

Як знайти ідеальні обручки для весілля?

 1. Вибрати обручки з каталогу ZBIRD.
 2. Змінити існуючу модель на свій смак.
 3. У нас замовити обручки за індивідуальним дизайном.

Вартість весільних обручок ZBIRD – від 500 доларів (за одну каблучку).

Підвіски і кулони на замовлення

Підвіски і кулони створені, щоб вражати інших, підкреслювати красу і статус жінки. Вони надягаються в особливих випадках, а тому повинні бути бездоганними.

Золоту або срібну підвіску прийнято чіпляти на одяг, носити на шиї або руці. Кулон з коштовними каменями – це витончений виріб, який носять на шиї і не поєднують з іншими додатковими елементами. Вірно підібрана прикраса може багато чого розповісти оточуючим про характер свого власника.

На сайті ZBIRD ви можете вибрати кулон або підвіску, які обов‘язково стануть вашими улюбленими прикрасами. Також ми можемо трохи змінити існуючі моделі, щоб вони максимально відповідали вашим смакам.

Не знайшли «свою» прикрасу? Тоді ми зробимо для вас кулон або підвіску на замовлення, за індивідуальним дизайном.

Вартість підвіски або кулону ZBIRD – від 400 доларів.

Сережки на замовлення

Сережки з діамантами – суто жіноча прикраса, яка відображає її соціальний статус. Вірно підібрані сережки відкривають глибину очей, підкреслюють окремі риси обличчя та доповнюють образ жінки. 

Цей витончений подарунок високо оцінить будь-яка жінка. Ексклюзивні сережки з діамантами часто стають сімейними дорогоцінностями і передаються від матері до доньки.

Прямо зараз на нашому сайті ви можете:

 1. Вибрати золоті сережки з коштовними каменями з каталогу ZBIRD.
 2. Запропонувати зміни в одну з наших моделей (наприклад, зробити сережки зі срібла).
 3. Замовити сережки за індивідуальним дизайном.

В ZBIRD ми створюємо чарівні сережки з діамантами, вартістю від 1000 доларів.

СХЕМА РОБОТИ
Дзвінок менеджеру
Зустріч з ювеліром
уточнення деталей
Передоплата 50%
Виготовлення 3D
моделі. уточнення
параметрів
Виготовлення
прикрас 3-12
робочих днів
Отримання готового
вироби.
Повна оплата
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.