дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Колір діаманта

Колір діаманта залежить від домішок і дефектів у його структурі, природного опромінення радіацією. Забарвлення може бути неоднорідним – з плямами або ділянками. Інколи в одному діаманті можна побачити одразу кілька кольорів.

Більшість діамантів – безбарвні, з легкими відтінками блідо-жовтого, жовтого, коричневого кольорів різної інтенсивності. Рідше зустрічаються зеленуваті, блакитні, рожево-лілові, рубіново-червоні та сині камені.

Найціннішими є безбарвні діаманти «чистої води», тобто абсолютно прозорі, без будь-яких відтінків. Також популярні чисті камені з блакитним відтінком і рідкісні сапфірово-сині діаманти.   

У більшості країн для визначення кольору використовують систему оцінки діамантів GIA. Кольори в ній позначаються літерами від D (повністю безбарвні) до Z (з блідим жовтим або коричневим відтінком). У пострадянських країнах кольори позначаються цифрами від 1 (безбарвний) до 9 (коричневий).

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.