дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
Весілля - класичний приклад застілля, де збирається найрізноманітніша публіка, різного віку, багато людей вперше познайомляться на цьому заході, тому алкоголь потрібен. Навіть якщо молодята зовсім не п'ють.
Щоб правильно розрахувати кількість алкоголю, який необхідно придбати до весілля і завезти в ресторан, вам необхідно знати точну кількість гостей.
Не дивлячись на дедалі більшу кількість оригінальних дизайнів обручок, більшість пар і досі зупиняють свій вибір на класичних обручках із золота 585 проби (жовте / біле) з гладкою поверхнею, без візерунків, каменів і декоративних елементів. Бренд Zbird Jewellery провів власне дослідження на дану тему.
Можна, але є нюанси, які необхідно прояснити.
Один бізнесмен придбав на аукціоні величезний природній алмаз. Але всередині каменю була виявлена ​​тріщина, і невдалий розпил каменя міг призвести до того, що весь мінерал розлетівся б на дрібні шматочки, що практично не представляють цінності. Тому всі ювеліри міста навідріз відмовлялися братися за таку небезпечну роботу. За їхніми словами, з таким завданням міг впоратися тільки один майстер-єврей в Амстердамі.
Осінь - один з кращих сезонів, щоб зіграти весілля. За давньо слов'янської традиції сім'ї, створені в цей родючий сезон, живуть в достатку і добробуті довгі роки.
Навіть якщо ви ніколи раніше не купували вироби з дорогоцінних металів і каменів в інтернеті, з нашим магазином це не проблема. Zbird зробив процес вибору прикраси, замовлення і придбання максимально простим.
 Натуральний діамант - безумовно, один з найкрасивіших, загадкових, сильних і найдорожчий з ювелірних каменів, який символізує чисту і вічну любов. Але далеко не єдиний. Навіть королівські родини нерідко інкрустують в каблучки для заручин кольорові дорогоцінні камені. 
Людству відомі великі діаманти, які дійсно писали історію або ознаменували зміну епох. Один з таких діамантів - чудовий білий «Кохинор» (в перекладі «Гора світла»). Сьогодні він прикрашає корону королеви Єлизавети, але його історія почалася як мінімум в XIV столітті.
Організація весілля для пари, яка чекає на дитину, додає додаткову відповідальність і деякі обмеження.
При організації весіль людей, яким сильно за 30 або за 40, правила етикету (і здоровий глузд) накладають певні обмеження, але пропонують і ряд рішень.
У свою весільну подорож ви вирішили відправитися в найромантичніше місто світу, при цьому вирішили зайнятися організацією подорожі самостійно? Дев'ять корисних порад.
Весілля взимку або в кінці осені - найкращий привід перевтілитися в справжню снігову королеву. Багато хто помилково вважає, що відкриття плечі, ключиці або спина - це чи не єдиний спосіб виглядати розкішно і сексуально в весільній сукні. Ні в якому разі.

Весільний торт - одна з головних прикрас святкового столу, з яким пов'язано безліч прикмет, надій і, на жаль, розчарувань.

Запам'ятайте і намагайтесь не повторити ці помилки.

Зовсім нещодавно вибрати обручки в Миколаєві не становило жодних труднощів, оскільки вибору майже не було. Все, що можна було знайти, це пару класичних моделей без особливої ​​оригінальності.

Створення сім'ї - вирішальний етап у формуванні справжнього чоловіка. Створюючи сім'ю, хлопець показує свою зрілість і готовність брати на себе найсерйознішу відповідальність - за свою дружину і дітей. Головним символом заміжжя є обручка. Саме з нею асоціюється ваш шлюб і дуже важливо, щоб обручки викликали у вас тільки позитивні емоції.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.