дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручки ''шайба''

Зміст:

Обручка

Обручка “шайба”
— ще одна назва для класичного кільця з профілем “американка&rdquo ;. У поперечному розрізі профіль такого кільця нагадує прямокутник, його краю можуть бути як зовсім рівними, так і злегка округленими для більш комфортної експлуатації.

Кільця-шайби користуються особливою популярністю останнім часом, так як надають виробу актуальні нотки “хай-тек” стилю. На руці обручку шайба сидить стильно, його присутність відчутно, і в порівнянні з кільцем комфортної посадки, непомітно втратити таку прикрасу майже неможливо.

Єдина особливість, яку необхідно враховувати при виборі широких шайб: таке кільце необхідно вибирати точно за своїм розміром або трохи більше. Ваше обручку шайба має спокійно проходити через суглоб як при надяганні, так і при знятті (знімаються кільця завжди складніше, ніж надягають). Величезна перевага: не бійтеся вибрати широке кільце-шайбу з запасом за розміром, таке кільце ніколи не буде бовтатися і здаватися більшим, навпаки, чим більше вільного простору, тим комфортніше буде почувати себе палець.

Які можна знайти обручки “шайби”

Моделей обручки шайби— тисячі на будь-який смак і колір. Важливо розуміти лише, з якого металу, з каменями або без, з візерунками або безперервними паттернами ви хочете кільце. Розглянемо найпопулярніші моделі, хіти продажів останнього року від Zbird Jewellery.

Обручка шайба з однорідного металу

Самий класичний варіант. Ваша “шайба” з білого, жовтого золота або платини буде особливо ефектно виглядати в поєднанні з фактурною зовнішньою поверхнею. Настійно рекомендуємо розглянути класичне обручку шайбу також і в платині— ви будете в захваті.

обручки

Обручка шайба комбіноване

Комбінована жовте і біле золото дуже ефектно виглядає на кільцях-шайбах, ви також оціните ідеальну посадку такого кільця.

Обручка шайба з діамантом

Навіть невеликий діамант— це ідеальний спосіб зробити досить просто кільце ефектним і яскравим.

Обручка шайба з діамантовою доріжкою

Безперервна діамантова доріжка перетворює будь обручку на справжній витвір мистецтва. Посудіть самі!

Незвичайні обручки

Багаторівнева обручку шайба

Цей відносно свіжий тренд в ювелірному мистецтві міцно прижився і став невід'ємною складовою модних колекцій найбільших ювелірних брендів світу. Смотрется ультрасучасному, яскраво і ефектно. Ідеально як для чоловічого, так і для жіночого кільця в парі.

Обручка шайба з візерунком або безперервним патерном

Ваш патерн може бути абсолютно будь-яким, ви навіть можете замовити розробку та нанесення індивідуального патерну.

Обручка шайба зі скошеними краями

Пологі скошені краї такого прикраси роблять його гранично комфортним при щоденній експлуатації. Повірте, для кільця, яке потрібно носити щодня, це безцінне якість.

К счастью, женское обручальное кольцо совершенно не обязано иметь строгий классический дизайн без камней и декоративных элементов. Ювелиры давно научились превращать женское обручальное кольцо в прекрасное украшение.
“Бочонок” — классическая модель обручального кольца, которая сегодня приобретает все новые дизайнерские интерпретации, выглядит стильно и актуально в контексте любого стиля и гардероба.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.