дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручки ''бочечка''

Зміст:

Обручки бочонок

“Бочечка”
— класична модель обручки, яка сьогодні набуває все нові дизайнерські інтерпретації, виглядає стильно і актуально в контексті будь-якого стилю і гардероба.

Свою назву обручку “бочечка” отримало через характерну товщини і вираженого обсягу. Таке кільце насправді може бути досить тонким, але на руці буде виглядати об'ємним і виразним. В останні роки люди, які вибирають цю модель, все частіше вибирають кільця з реальним обсягом— “повний бочонок” як символ щастя, любові і достатку, нерідко прикрашаючи його діамантом.

Обручка "Бочечка"

В ювелірних магазинах класичне обручку “бочечка” можна зустріти в сотні всіляких інтерпретацій: гладке і фактурне, з камінням і без, з додатковими декоративними елементами і безперервними паттернами, в золоті або в платині&mdash ; вибирати вам.

Класична гладка обручка “бочечка”

Таке кільце буде виглядати стильним, доречним, досить простим і скромним. Ідеальна модель, щоб виконати її в платині.

Фактурна обручка “бочечка”

У даній моделі цікава і незвичайна сатиновая фактура— прикраса виглядає особливо цікавим за рахунок благородного матового відтінку і такої специфічної фактури.

Обручка бочонок

Обручка “бочечка” з поєднанням двох металів

Поєднання білого і жовтого золота— це не тільки універсальна знахідка ювелірів, а й завжди вигідне рішення для тих, хто хоче отримати цікаве обручку, яку можна буде носити з будь-якими іншими прикрасами і аксесуарами.

Обручка “бочечка” з діамантами

Діамант— найпростіший (хоча і далеко не найдешевший) спосіб перетворити будь-яке просте обручку в унікальну коштовність.

Обручка “бочечка” з безперервним патерном

Безперервний патерн, особливо якщо це тонка і складна у виконанні ювелірна робота, неодмінно перетворить ваше обручку “бочечка” в справжній витвір мистецтва. Його хочеться носити щодня, просто тому, що воно прекрасно!

Купити обручку

Ювелірний інтернет-магазин Zbird Jewellery пропонує унікальний асортимент моделей обручок, в тому числі інтерпретацій моделі “бочечка" в золоті і платині на будь-який смак. Виберіть пару, що ідеально підходить саме вам або створіть модель за власним ескізом, а про всі деталі подбаємо ми.

Обручальное кольцо “шайба” — еще одно название для классического кольца с профилем “американка”. В поперечном разрезе профиль такого кольца напоминает прямоугольник, его края могут быть как совсем ровными, так и слегка скругленными для более комфортной эксплуатации.
Обручальное кольцо “Корона” — эксклюзивное украшение, которое подчеркивает, что в в данной паре супруг и супруга друг для друга настоящие король и королева.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.