дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручки ''бочечка''

Зміст:

Обручки бочонок

“Бочечка”
— класична модель обручки, яка сьогодні набуває все нові дизайнерські інтерпретації, виглядає стильно і актуально в контексті будь-якого стилю і гардероба.

Свою назву обручку “бочечка” отримало через характерну товщини і вираженого обсягу. Таке кільце насправді може бути досить тонким, але на руці буде виглядати об'ємним і виразним. В останні роки люди, які вибирають цю модель, все частіше вибирають кільця з реальним обсягом— “повний бочонок” як символ щастя, любові і достатку, нерідко прикрашаючи його діамантом.

Обручка "Бочечка"

В ювелірних магазинах класичне обручку “бочечка” можна зустріти в сотні всіляких інтерпретацій: гладке і фактурне, з камінням і без, з додатковими декоративними елементами і безперервними паттернами, в золоті або в платині&mdash ; вибирати вам.

Класична гладка обручка “бочечка”

Таке кільце буде виглядати стильним, доречним, досить простим і скромним. Ідеальна модель, щоб виконати її в платині.

Фактурна обручка “бочечка”

У даній моделі цікава і незвичайна сатиновая фактура— прикраса виглядає особливо цікавим за рахунок благородного матового відтінку і такої специфічної фактури.

Обручка бочонок

Обручка “бочечка” з поєднанням двох металів

Поєднання білого і жовтого золота— це не тільки універсальна знахідка ювелірів, а й завжди вигідне рішення для тих, хто хоче отримати цікаве обручку, яку можна буде носити з будь-якими іншими прикрасами і аксесуарами.

Обручка “бочечка” з діамантами

Діамант— найпростіший (хоча і далеко не найдешевший) спосіб перетворити будь-яке просте обручку в унікальну коштовність.

Обручка “бочечка” з безперервним патерном

Безперервний патерн, особливо якщо це тонка і складна у виконанні ювелірна робота, неодмінно перетворить ваше обручку “бочечка” в справжній витвір мистецтва. Його хочеться носити щодня, просто тому, що воно прекрасно!

Купити обручку

Ювелірний інтернет-магазин Zbird Jewellery пропонує унікальний асортимент моделей обручок, в тому числі інтерпретацій моделі “бочечка" в золоті і платині на будь-який смак. Виберіть пару, що ідеально підходить саме вам або створіть модель за власним ескізом, а про всі деталі подбаємо ми.

Обручальное кольцо “шайба” — еще одно название для классического кольца с профилем “американка”. В поперечном разрезе профиль такого кольца напоминает прямоугольник, его края могут быть как совсем ровными, так и слегка скругленными для более комфортной эксплуатации.
Обручальное кольцо “Корона” — эксклюзивное украшение, которое подчеркивает, что в в данной паре супруг и супруга друг для друга настоящие король и королева.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.