дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Жіночі обручки

Зміст:

Обручка жіноче

На щастя, жіноча обручка абсолютно не зобов'язана мати строгий класичний дизайн без каменів і декоративних елементів. Ювеліри давно навчилися перетворювати жіночу обручку в прекрасну прикрасу, що гармонійно поєднується з іншими прикрасами або зовсім не потребує додаткових аксесуарів.

 Обручка жіноча і чоловіча

Сьогодні не існує жодних обмежень в плані дизайну, стилю або поєднання кілець в парі. Кільця обручки жіночі може істотно відрізнятися від чоловічих, можуть бути виконанані з металу іншого кольору або бути двоколірним, містити додаткові камені і декоративні елементи, яких буде позбавлено комплементарне чоловіче кільце.

Мабуть, єдиною вимогою й ознакою хорошого тону залишається стилістична єдність кілець в парі, яке підкреслить, що ви і ваша половина дійсно підходите один одному найкращим чином.

Обручка жіноча фото

Половинки єдиного цілого

З кожним роком серед молодят стає все популярнішим ця оригінальна дизайнерська знахідка—пазл, в якому обручку жіночу ідеально доповнює чоловіча, створюючи цілісний візерунок або принципово новий образ. Дві половинки вашого індивідуального візерунка можуть створювати, наприклад, слово "любов".

Жіноче обручку з діамантом

 Обручки жіночі c діамантом

Чоловіче і жіноче кільця в парі можуть мати простий класичний дизайн, при цьому жіноче обручку буде відрізнятися наявністю діаманта . Це одна з найбільш затребуваних на сьогодні моделей класичних обручок. В обручках не прийнято використовувати занадто великий діамант, як наприклад, в помолвочних, так як кільце має бути максимально практичним при щоденному використанні. Найчастіше діамант в обручці зливається з поверхнею кільця.

Кільце обручки жіноче з діамантовою доріжкою. Витончена діамантова доріжка робить жіноче кільце набагато цікавіше і яскравіше. Єдиний дизайн прикрас в малознайомій компанії дозволяє безпомилково визначити, хто саме доводиться кому чоловіком.

Корона c діамантами для моєї королеви. Кільця-корони— ще один актуальний тренд цього весільного сезону. Корони можуть носити обоє з подружжя, але частіше чоловіки віддають перевагу більш стримані дизайни, в той час як обручку жіноче може бути виконано у вигляді найрозкішнішої корони і щедро прикрашений діамантами та іншими дорогоцінними каменями.

Обручка з діамантом

Виражений контраст. Нерідко жінка хоче зробити з обручки повноцінне прикраса, яке надає образу завершений вигляд навіть без використання додаткових прикрас та аксесуарів. В такому випадку обручку жіноче в даній парі декорують і стилізують за смаком нареченої, в той час як чоловіче— залишається класичним, максимально суворим і стриманим, як правило, навіть без діамантів. При побіжному погляді на пару таких кілець ви навіть не відразу зрозумієте, що вони належать одній родині.

Обручки — мабуть, найважливіший етап весільних приготувань. Адже на відміну від весільної сукні та декорацій, вони залишаться при вас на все життя, а не тільки на фото. Ювелірний магазин Zbird Jewellery з радістю допоможе у виборі дизайну, металу і каміння для своєї пари обручок. Крім представлених на нашому сайті дизайнів, ви також можете замовити пару обручок за власним ескізом. До речі, при замовленні пари обручок, кожній нареченій ми даруємо діамант. Погодьтеся, приємно!

Одно из самых популярных решений для множества современных пар это обручальное кольцо комбинированное, созданное из двух и более цветов металлов, чаще всего желтого и белого золота или белого и розового золота.
Обручальное кольцо “шайба” — еще одно название для классического кольца с профилем “американка”. В поперечном разрезе профиль такого кольца напоминает прямоугольник, его края могут быть как совсем ровными, так и слегка скругленными для более комфортной эксплуатации.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.