дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручка широка

Зміст:

Обручальное кольцо широкое

Обручка широка

Широкі обручки – справжня знахідка для тих, хто хоче підкреслити силу своїх почуттів та міцність зв’язку між партнерами. Широка обручка комфортно сидить на руці та виглядає просто приголомшливо.

Універсальність широкої обручки полягає в тому, що вона ідеально сидить як на сильній чоловічій руці, так і на тендітній жіночій ручці. Наперекір поширеній думці широка обручка не робить жіночу руку грубішою, навпаки, підкреслює її тендітність і витонченість на контрасті з самою прикрасою.

Сьогодні обручку широку можна зустріти в сотні авторських інтерпретацій: з камінням і без, з однорідним та комбінованим золотом, з візерунками та фактурними поверхнями, з діамантовими доріжками на зовнішній стороні або в ребрі.

Обручка широка бочечка

Окремим випадком широкої обручки є модель «бочечка» - об’ємна широка прикраса, що досягає максимальної товщини в центральній частині профіля.

Обручка широка з діамантом

Діамант здатний перетворити будь-яку прикрасу у витончений витвір мистецтва. І ювеліри активно цим користаються. До слова, навіть один діамант в обручці – вірний знак того, що пара буд е жити в достатку і гармонії .

Обручальные кольца широкие с бриллиантом

Обручка широка з діамантовою доріжкою

Діамантова доріжка, що охоплює всю обручку по периметру, тільки верхню його частину або ребро – додає прикрасі яскравості та благородного сяйва. Така прикраса є достатньо активною і самостійною, такою, що не потребує додаткових аксесуарів. Доречі, ніхто не сказав, що діамантова
доріжка обов’язково має бути одна, їх може бути і дві, і три……

Обручка широка фактурна

Оригінальна фактура перетворює звичайну обручку на справжній витвір сучасного мистецтва. З такими обручками неможливо залишатись ординарною парою.

Обручка широка з розширеними краями

Модель, абсолютно протилежна класичній «бочечці». Завдяки розширенню та заокругленню зовнішніх частин каблучку стало зручніше вдягати та знімати, а його вигляд так само приголомшує.

Обручка широка з візерунком

Будь-яку широку обручку краще брати з невеликим запасом, на пальці воно має сидіти досить вільно. Цей простір вам знадобиться, щоб успішно пройти суглоб, коли ви вирішите зняти обручку. Навіть якщо ваша широка каблучка буде на пів-розміру більше, вона буде сидіти впевнено, гарно
і комфортно, не бовтаючись, як це часто трапляється з тонкими каблучками більшого розміру.

Обручка широка в авторському дизайні

Як ми попереджали, інтерпретацій широкої обручки може бути безліч, і у кожного дизайнера власне бачення. Ця модель доводить, що можливості людської фантазії безмежні.


Купить обручальное кольцо

А знаєте, за що найбільше люблять широкі обручки молодята? На їх внутрішній частині можна зробити гравірування величезними літерами з освідченням в коханні. Але, безумовно, обирати дизайн обручки вам. Ми в Zbird Jewellery з однаковим задоволенням приймемо будь-який ваш
вибір та виготовимо виріб на замовлення в найкоротші терміни та в найвищій якості.

Сегодня все больше молодых пар стремятся подчеркнуть свою индивидуальность и силу собственных чувств, выбирая эксклюзивные обручальные кольца авторской работы, из самых редким камней и дорогих металлов. Ювелирный дом ZBird Jewellery предлагает уникальный выбор авторских дизайнов обручальных и помолвочных колец на любой вкус. Мы на эксклюзивных правах сотрудничаем с ведущими украинскими дизайнерами и производителями ювелирных изделий — брендами Prytula Jewellery Group и Hararuk, предлагающими сотни незабываемых моделей обручальных колец.

Классические обручальные кольца — это самые простые, минималистичные, лишенные дополнительных декоративных элементов кольца, как правило, с ровной гладкой поверхностью. Обручальное кольцо классика прекрасно в своей простоте и функциональности, оно строго служит единственной цели, укрепляет и оберегает молодую семью, не отвлекаясь на второстепенные задачи.

 

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.