дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручка широка

Зміст:

Обручальное кольцо широкое

Обручка широка

Широкі обручки – справжня знахідка для тих, хто хоче підкреслити силу своїх почуттів та міцність зв’язку між партнерами. Широка обручка комфортно сидить на руці та виглядає просто приголомшливо.

Універсальність широкої обручки полягає в тому, що вона ідеально сидить як на сильній чоловічій руці, так і на тендітній жіночій ручці. Наперекір поширеній думці широка обручка не робить жіночу руку грубішою, навпаки, підкреслює її тендітність і витонченість на контрасті з самою прикрасою.

Сьогодні обручку широку можна зустріти в сотні авторських інтерпретацій: з камінням і без, з однорідним та комбінованим золотом, з візерунками та фактурними поверхнями, з діамантовими доріжками на зовнішній стороні або в ребрі.

Обручка широка бочечка

Окремим випадком широкої обручки є модель «бочечка» - об’ємна широка прикраса, що досягає максимальної товщини в центральній частині профіля.

Обручка широка з діамантом

Діамант здатний перетворити будь-яку прикрасу у витончений витвір мистецтва. І ювеліри активно цим користаються. До слова, навіть один діамант в обручці – вірний знак того, що пара буд е жити в достатку і гармонії .

Обручальные кольца широкие с бриллиантом

Обручка широка з діамантовою доріжкою

Діамантова доріжка, що охоплює всю обручку по периметру, тільки верхню його частину або ребро – додає прикрасі яскравості та благородного сяйва. Така прикраса є достатньо активною і самостійною, такою, що не потребує додаткових аксесуарів. Доречі, ніхто не сказав, що діамантова
доріжка обов’язково має бути одна, їх може бути і дві, і три……

Обручка широка фактурна

Оригінальна фактура перетворює звичайну обручку на справжній витвір сучасного мистецтва. З такими обручками неможливо залишатись ординарною парою.

Обручка широка з розширеними краями

Модель, абсолютно протилежна класичній «бочечці». Завдяки розширенню та заокругленню зовнішніх частин каблучку стало зручніше вдягати та знімати, а його вигляд так само приголомшує.

Обручка широка з візерунком

Будь-яку широку обручку краще брати з невеликим запасом, на пальці воно має сидіти досить вільно. Цей простір вам знадобиться, щоб успішно пройти суглоб, коли ви вирішите зняти обручку. Навіть якщо ваша широка каблучка буде на пів-розміру більше, вона буде сидіти впевнено, гарно
і комфортно, не бовтаючись, як це часто трапляється з тонкими каблучками більшого розміру.

Обручка широка в авторському дизайні

Як ми попереджали, інтерпретацій широкої обручки може бути безліч, і у кожного дизайнера власне бачення. Ця модель доводить, що можливості людської фантазії безмежні.


Купить обручальное кольцо

А знаєте, за що найбільше люблять широкі обручки молодята? На їх внутрішній частині можна зробити гравірування величезними літерами з освідченням в коханні. Але, безумовно, обирати дизайн обручки вам. Ми в Zbird Jewellery з однаковим задоволенням приймемо будь-який ваш
вибір та виготовимо виріб на замовлення в найкоротші терміни та в найвищій якості.

Сегодня все больше молодых пар стремятся подчеркнуть свою индивидуальность и силу собственных чувств, выбирая эксклюзивные обручальные кольца авторской работы, из самых редким камней и дорогих металлов. Ювелирный дом ZBird Jewellery предлагает уникальный выбор авторских дизайнов обручальных и помолвочных колец на любой вкус. Мы на эксклюзивных правах сотрудничаем с ведущими украинскими дизайнерами и производителями ювелирных изделий — брендами Prytula Jewellery Group и Hararuk, предлагающими сотни незабываемых моделей обручальных колец.

Классические обручальные кольца — это самые простые, минималистичные, лишенные дополнительных декоративных элементов кольца, как правило, с ровной гладкой поверхностью. Обручальное кольцо классика прекрасно в своей простоте и функциональности, оно строго служит единственной цели, укрепляет и оберегает молодую семью, не отвлекаясь на второстепенные задачи.

 

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.
На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости ... далее