дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручка Класика

Обручальное кольцо Классика

Обручка Класика

Класичні обручки – це найбільш прості, мінімалістичні, позбавлені додаткових декоративних елементів каблучки, як правило, з рівною гладенькою поверхнею. Обручка Класика прекрасна в своїй простоті та функціональності, вона строго служить єдиній цілі – укріплює та оберігає молоду
сім’ю , не відволікаючись на другорядні задачі.
Так історично склалося, що обручка Класика завжди мала гладеньку поверхню як символ рівного та гармонійного життя майбутньої сім’ї. Сьогодні ж ви знайдете як ідеально гладенькі, так і фактурні поверхні класичних моделей.


Обручка класика: різновиди профілів

Профіль обручки – це його вигляд в розрізі. Найбільш розповсюдженими видами профілів обручок є так звані моделі «європейка» та «американка».

  • «Європейка» має заокруглені плавні краї, коли профіль обручки наближаться до форми еліпса або півкола з м’якими краями. Це так звана «комфортна посадка» (comfort fit), каблучку з такими краями слід вибирати чітко за розміром, оскільки зі змерзлої руки
    воно може злетіти зовсім непомітно для вас .
  • «Американка» - профіль прикраси нагадує прямокутник, краї такої каблучки можуть бути як зовсім гострими, так і злегка заокругленими для комфортного носіння, але все ж такими, що наближаються до прямокутника.
  • «Бочечка» - візуально дуже об’ємні каблучки, об’єм може досягатись або за рахунок опуклої форми, але порожнистої внутрішньої сторони, або за рахунок повної заливки дорогоцінним металом - золотом або платиною. Спеціалісти, безумовно, радять другий варіант, все ж обручка - це особлива прикраса, вона має бути дорогою та цінною.


Обручальное кольцо классика

Видозмінена обручка Класика

Останнім часом навіть ті пари, що роблять вибір на користь класичних обручок, намагаються додати в ці прикраси нотку індивідуальності. Асортимент ювелірного магазину Zbird Jewellery пропонує безліч варіантів та способів, як індивідуалізувати вашу класичну обручку, навіть не додаючи в неї діаманти (хоча і про цей спосіб ніколи не варто забувати).

Обручка Класика гладенька, з додатковими лініями/візерунками

Найпростіший візерунок або додавання прямих чи косих ліній, що символізують лінії долі, перетин та поєднання двох життів, можуть суттєво прикрасити класичну обручку без каменів.


Обручка Класика з фактурною поверхнею

Фактура надає каблучці сучасного та оригінального вигляду. Типів сучасних фактур – сотні, вам необхідно лише вибрати той дизайн, що подобається вам найбільше. Ви завжди можете замовити індивідуально класичну обручку з будь-якою фактурою ювелірам Zbird Jewellery.Обручальное кольцо классика в платине

Обручка Класика з платини

Дорогоцінна платина стає все більш популярним металом для обручок . При чому, як правило, чим дорожчий пара обирає метал, тим простішим хоче бачити дизайн своїх обручок. Окрім більш високої вартості, платина вирізняється приємною «важкістю» (цей метал майже вдвічі важче і міцніше за золото, що природнім чином впливає на вагу виробу) і стійкістю до появи дрібних подряпин. Дійсно чудове рішення для обручок..

Кольца из платины

Замовляючи пару обручок в Zbird Jewellery, кожна наречена отримує діамант в подарунок, який може бути встановлений як на зовнішній, так і на внутрішній поверхні каблучки. Ми також беремо на себе пожиттєве гарантійне обслуговування, чистку та родування ваших обручок.

Широкие обручальные кольца — настоящая находка для тех, кто хочет подчеркнуть силу своих чувств и прочность связи между партнерами. Широкое обручальное кольцо комфортно сидит на руке и просто сногсшибательно выглядит.

Универсальность широкого кольца заключается в том, что оно идеально сидит как на сильной мужской руке, так и на нежной женской ручке. Вопреки распространенному опасению широкое обручальное кольцо не делает женскую руку грубее, напротив подчеркивает ее хрупкость и утонченность на контрасте с самим украшением.

Обручальное кольцо "европейка" относится к так называемому типу колец с комфортной посадкой (comfort fit). Эффект мягкой и приятной посадки на руке достигается благодаря плавному, скруглённому профилю кольцо — его поперечному разрезу, в котором кольцо напоминает эллипс или полукруг с плавными краями.

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.