дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручка Класика

Обручальное кольцо Классика

Обручка Класика

Класичні обручки – це найбільш прості, мінімалістичні, позбавлені додаткових декоративних елементів каблучки, як правило, з рівною гладенькою поверхнею. Обручка Класика прекрасна в своїй простоті та функціональності, вона строго служить єдиній цілі – укріплює та оберігає молоду
сім’ю , не відволікаючись на другорядні задачі.
Так історично склалося, що обручка Класика завжди мала гладеньку поверхню як символ рівного та гармонійного життя майбутньої сім’ї. Сьогодні ж ви знайдете як ідеально гладенькі, так і фактурні поверхні класичних моделей.


Обручка класика: різновиди профілів

Профіль обручки – це його вигляд в розрізі. Найбільш розповсюдженими видами профілів обручок є так звані моделі «європейка» та «американка».

  • «Європейка» має заокруглені плавні краї, коли профіль обручки наближаться до форми еліпса або півкола з м’якими краями. Це так звана «комфортна посадка» (comfort fit), каблучку з такими краями слід вибирати чітко за розміром, оскільки зі змерзлої руки
    воно може злетіти зовсім непомітно для вас .
  • «Американка» - профіль прикраси нагадує прямокутник, краї такої каблучки можуть бути як зовсім гострими, так і злегка заокругленими для комфортного носіння, але все ж такими, що наближаються до прямокутника.
  • «Бочечка» - візуально дуже об’ємні каблучки, об’єм може досягатись або за рахунок опуклої форми, але порожнистої внутрішньої сторони, або за рахунок повної заливки дорогоцінним металом - золотом або платиною. Спеціалісти, безумовно, радять другий варіант, все ж обручка - це особлива прикраса, вона має бути дорогою та цінною.


Обручальное кольцо классика

Видозмінена обручка Класика

Останнім часом навіть ті пари, що роблять вибір на користь класичних обручок, намагаються додати в ці прикраси нотку індивідуальності. Асортимент ювелірного магазину Zbird Jewellery пропонує безліч варіантів та способів, як індивідуалізувати вашу класичну обручку, навіть не додаючи в неї діаманти (хоча і про цей спосіб ніколи не варто забувати).

Обручка Класика гладенька, з додатковими лініями/візерунками

Найпростіший візерунок або додавання прямих чи косих ліній, що символізують лінії долі, перетин та поєднання двох життів, можуть суттєво прикрасити класичну обручку без каменів.


Обручка Класика з фактурною поверхнею

Фактура надає каблучці сучасного та оригінального вигляду. Типів сучасних фактур – сотні, вам необхідно лише вибрати той дизайн, що подобається вам найбільше. Ви завжди можете замовити індивідуально класичну обручку з будь-якою фактурою ювелірам Zbird Jewellery.Обручальное кольцо классика в платине

Обручка Класика з платини

Дорогоцінна платина стає все більш популярним металом для обручок . При чому, як правило, чим дорожчий пара обирає метал, тим простішим хоче бачити дизайн своїх обручок. Окрім більш високої вартості, платина вирізняється приємною «важкістю» (цей метал майже вдвічі важче і міцніше за золото, що природнім чином впливає на вагу виробу) і стійкістю до появи дрібних подряпин. Дійсно чудове рішення для обручок..

Кольца из платины

Замовляючи пару обручок в Zbird Jewellery, кожна наречена отримує діамант в подарунок, який може бути встановлений як на зовнішній, так і на внутрішній поверхні каблучки. Ми також беремо на себе пожиттєве гарантійне обслуговування, чистку та родування ваших обручок.

Широкие обручальные кольца — настоящая находка для тех, кто хочет подчеркнуть силу своих чувств и прочность связи между партнерами. Широкое обручальное кольцо комфортно сидит на руке и просто сногсшибательно выглядит.

Универсальность широкого кольца заключается в том, что оно идеально сидит как на сильной мужской руке, так и на нежной женской ручке. Вопреки распространенному опасению широкое обручальное кольцо не делает женскую руку грубее, напротив подчеркивает ее хрупкость и утонченность на контрасте с самим украшением.

Обручальное кольцо "европейка" относится к так называемому типу колец с комфортной посадкой (comfort fit). Эффект мягкой и приятной посадки на руке достигается благодаря плавному, скруглённому профилю кольцо — его поперечному разрезу, в котором кольцо напоминает эллипс или полукруг с плавными краями.

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.