дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Гладенька обручка

Зміст:

Обручальное гладкое кольцо

Гладенька обручка

Гладенькі обручки - найпростіші класичні моделі, які представлені в ювелірних магазинах в широкому асортименті і, як правило, у всіх розмірах. Такі обручки можуть бути виготовлені з білого, жовтого або червоного золота, можливо, з платини, а їх мінімалістичний дизайн цінується за практичність і зносостійкість. Ідеологія в основі даного підходу до дизайну гладких обручок говорить, що така обручка неодмінно принесе в сімейне життя пари любов, гармонію і святу тишу без бур і штормів, незалежно від темпераменту кожного з молодят.

Гладенька золота обручка без каменів

Моделі класичних гладеньких обручок без каменів - універсальна класика на віки. До того ж, такі моделі відносно недорогі: простота виконання і відсутність дорогих діамантів робить ціну таких обручок цілком прийнятною навіть для дуже скромного весілля. Велику частину вартості такого виробу становить чиста вартість золота.

Золота обручка гладенька з діамантом

Додавання діаманта в класичну гладеньку обручку - вірний знак того, що сім'я буде жити не тільки в гармонії і любові, але також і в достатку. До слова, в Zbird Jewellery є відмінна традиція - ми завжди даруємо діамант при покупці обручок кожній нареченій, бажаючи нової сім'ї любові і багатства.
Кольцо обручальное гладкое

Гладенька золота обручка з плетінням

Навіть найпростіше плетіння на обручці перетворює його в надзвичайну дизайнерську модель. Посудіть самі. Така обручка завжди буде гармонійно поєднуватись з іншими вашими аксесуарами і ніколи не буде виглядати нудно, навіть якщо ніяких інших прикрас, крім обручки, на вас не виявиться.

Гладенька обручка з комбінованого металу

Комбінація білого і жовтого золота - проста і вишукана знахідка для тих, хто любить золоті прикраси, до того ж носить як біле золото, так і жовте або червоне. На обручки з комбінованого металу не поширюється правило носити всі прикраси та аксесуари в єдиному кольорі металу.

Оригинальные обручальные кольца с бриллиантами

Обручка гладенька з платини

Платинові обручки в міру важкості даного дорогоцінного металу приємно сидять на руці, менш схильні до появи подряпин, ніж золоті вироби, і дають змогу підкреслити цінність ваших відносин. Багато пар свідомо обирають дорогу платину в поєднанні з дуже простим і невибагливим дизайном гладеньких обручок - на вигляд платину практично неможливо відрізнити від білого золота.

Виберіть свою гладеньку обручку в ювелірному магазині Zbird Jewellery і отримаєте в подарунок діамант, а також довічне гарантійне обслуговування ваших обручок!

Обручальное кольцо "европейка" относится к так называемому типу колец с комфортной посадкой (comfort fit). Эффект мягкой и приятной посадки на руке достигается благодаря плавному, скруглённому профилю кольцо — его поперечному разрезу, в котором кольцо напоминает эллипс или полукруг с плавными краями.

Бриллиантовая “дорожка” — один из классических и очень востребованных дизайнов обручальных колец. Как правило, классическое кольцо обручальное “дорожка”, как правило, изготавливается из золота любого оттенка или платины в сочетании с бриллиантами или более дешевыми их заменителями, например, фианитами, в зависимости от стоимости.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.