дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Гладенька обручка

Зміст:

Обручальное гладкое кольцо

Гладенька обручка

Гладенькі обручки - найпростіші класичні моделі, які представлені в ювелірних магазинах в широкому асортименті і, як правило, у всіх розмірах. Такі обручки можуть бути виготовлені з білого, жовтого або червоного золота, можливо, з платини, а їх мінімалістичний дизайн цінується за практичність і зносостійкість. Ідеологія в основі даного підходу до дизайну гладких обручок говорить, що така обручка неодмінно принесе в сімейне життя пари любов, гармонію і святу тишу без бур і штормів, незалежно від темпераменту кожного з молодят.

Гладенька золота обручка без каменів

Моделі класичних гладеньких обручок без каменів - універсальна класика на віки. До того ж, такі моделі відносно недорогі: простота виконання і відсутність дорогих діамантів робить ціну таких обручок цілком прийнятною навіть для дуже скромного весілля. Велику частину вартості такого виробу становить чиста вартість золота.

Золота обручка гладенька з діамантом

Додавання діаманта в класичну гладеньку обручку - вірний знак того, що сім'я буде жити не тільки в гармонії і любові, але також і в достатку. До слова, в Zbird Jewellery є відмінна традиція - ми завжди даруємо діамант при покупці обручок кожній нареченій, бажаючи нової сім'ї любові і багатства.
Кольцо обручальное гладкое

Гладенька золота обручка з плетінням

Навіть найпростіше плетіння на обручці перетворює його в надзвичайну дизайнерську модель. Посудіть самі. Така обручка завжди буде гармонійно поєднуватись з іншими вашими аксесуарами і ніколи не буде виглядати нудно, навіть якщо ніяких інших прикрас, крім обручки, на вас не виявиться.

Гладенька обручка з комбінованого металу

Комбінація білого і жовтого золота - проста і вишукана знахідка для тих, хто любить золоті прикраси, до того ж носить як біле золото, так і жовте або червоне. На обручки з комбінованого металу не поширюється правило носити всі прикраси та аксесуари в єдиному кольорі металу.

Оригинальные обручальные кольца с бриллиантами

Обручка гладенька з платини

Платинові обручки в міру важкості даного дорогоцінного металу приємно сидять на руці, менш схильні до появи подряпин, ніж золоті вироби, і дають змогу підкреслити цінність ваших відносин. Багато пар свідомо обирають дорогу платину в поєднанні з дуже простим і невибагливим дизайном гладеньких обручок - на вигляд платину практично неможливо відрізнити від білого золота.

Виберіть свою гладеньку обручку в ювелірному магазині Zbird Jewellery і отримаєте в подарунок діамант, а також довічне гарантійне обслуговування ваших обручок!

Обручальное кольцо "европейка" относится к так называемому типу колец с комфортной посадкой (comfort fit). Эффект мягкой и приятной посадки на руке достигается благодаря плавному, скруглённому профилю кольцо — его поперечному разрезу, в котором кольцо напоминает эллипс или полукруг с плавными краями.

Бриллиантовая “дорожка” — один из классических и очень востребованных дизайнов обручальных колец. Как правило, классическое кольцо обручальное “дорожка”, как правило, изготавливается из золота любого оттенка или платины в сочетании с бриллиантами или более дешевыми их заменителями, например, фианитами, в зависимости от стоимости.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.