дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручки доріжка

Зміст:

Обручка доріжка

Діамантова “доріжка” — один з класичних і дуже затребуваних дизайнів обручок. Як правило, класичне обручку “доріжка&rdquo ;, як правило, виготовляється із золота будь-якого відтінку або платини в поєднанні з діамантами або більш дешевими їх замінниками, наприклад, фіанітами, в залежності від вартості.

Обручка доріжка

Ювеліри Zbird Jewellery твердо переконані, що обручку— занадто цінне і символічна прикраса, яке покликане оберігати найцінніше і найсокровенніше почуття, міцне і унікальне, як найчистіший алмаз— кохання. Тому все обручки з доріжкою з діамантів в асортименті нашого ювелірного магазину виконані тільки зі справжніх діамантів.

Якою може бути обручка “доріжка”?

На прикладі декількох моделей обручок з діамантовою доріжкою від Zbird Jewellery постараємося розібратися в тому, якими ж бувають діамантові “доріжки” і які моделі особливо актуальні в цьому ювелірному сезоні.

Обручка доріжка діамантів

Коротка “доріжка” на лицьовій частині обручки

Кільце обручки “доріжка” даного типу згідно композиції має чітку лицьову і тильну сторони. Діаманти в обручці підкреслюють, що майбутня сім'я буде жити в любові, гармонії і достатку. “Доріжка” може бути як прямий, так і скошеної в залежності від дизайну.

Безперервна “доріжка”

Таке обручку “доріжка” не має верхньої лицьової або нижньої частин, воно симетрично і скільки б ви не крутили свою прикрасу, воно завжди виглядає незмінно чудово. Символіка в основі такого дизайну— круговорот життя і незмінність любові, яка здатна протистояти будь-яким зовнішнім викликам. Безперервна “доріжка” може бути виконана таким чином, що металу буде практично не видно— палець обрамлятимуть тільки діаманти.

 Обручки “доріжка” в кілька рівнів

діамантів мало не буває! Цим золотим правилом користуються всі ювеліри. Залежно від товщини кільця, виробу може знадобитися не одна, а кілька діамантових доріжок, щоб покрити всю поверхню рівним дорогоцінним блиском.

Обручка з діамантом

 Обручки з “доріжкою” в ребрі

Доріжка з діамантів може розташовуватися не тільки на зовнішній стороні кільця, але також і в його ребрі. В такому випадку дорогоцінні діаманти при щоденному використанні найкраще видно самої власниці символічного прикраси, і кожну хвилину нагадують їй про те, як сильно її люблять і чекають вдома.

 Обручки “доріжка” з плетінням

Якщо дизайн обручки передбачає переплетення двох або більше кілець , діамантовою “доріжкою&rdquo ;, як правило, прикрашається верхнє з плетінь. Такий дизайн виглядає стильно і незвично, а таку обручку з легкістю може бути єдиним ювелірною прикрасою у вашому образі і його буде цілком достатньо.

Вибираючи свій унікальний дизайн обручки, пам'ятайте про те, що якщо в каталозі моделей Zbird Jewellery ви не знайшли “свого” прикраси, наші ювеліри охоче виготовлять будь обручку за вашим власним ескізом. Просто оформіть заявку на замовлення обручки , напишіть або зателефонуйте нам!

З любов'ю, ваш Zbird Jewellery!
Гладенькі обручки - найпростіші класичні моделі, які представлені в ювелірних магазинах в широкому асортименті і, як правило, у всіх розмірах. Такі обручки можуть бути виготовлені з білого, жовтого або червоного золота, можливо, з платини, а їх мінімалістичний дизайн цінується за практичність і зносостійкість. Ідеологія в основі даного підходу до дизайну гладких обручок говорить, що така обручка неодмінно принесе в сімейне життя пари любов, гармонію і святу тишу без бур і штормів, незалежно від темпераменту кожного з молодят.
Одно из самых популярных решений для множества современных пар это обручальное кольцо комбинированное, созданное из двух и более цветов металлов, чаще всего желтого и белого золота или белого и розового золота.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.