дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручки: фото ексклюзивних моделей

Змість:

Обручки: фото ексклюзивних моделей
Обручки: фото ексклюзивних моделей

Сьогодні все більше молодих пар прагнуть підкреслити свою індивідуальність і силу власних почуттів, вибираючи ексклюзивні обручки авторської роботи, з найбільш рідкісних каменів та дорогих металів. Ювелірний дім Zbird Jewellery пропонує унікальний вибір авторських дизайнів
обручок та каблучок для заручин на будь-який смак. Ми співпрацюємо на ексклюзивних правах з провідними українськими дизайнерами та виробниками ювелірних виробів – брендами Prytula Jewellery Group i Hararuk, що пропонують сотні незабутніх моделей обручок.


Чумацький шлях (обручка, фото ексклюзивної моделі)

Ексклюзивна обручка «чумацький шлях» від Prytula Jewellery Group – незвичайна і витончена золота авторська прикраса ручної роботи, прикрашена двадцятьма шістьма сапфірами і такою ж кількістю діамантів. Чоловічу каблучку до пари можна підібрати як з білою емаллю, так і аналогічну модель з чорною емаллю.


Справжнє кохання (обручка, фото ексклюзивної моделі)

Якщо вам цікаво, як виглядає справжнє кохання, ця модель від Prytula Jewellery Group розповість про почуття якнайкраще. Унікальний ручний розпис, діаманти та золото – все, щоб підкреслити цінність справжнього сильного почуття.

Обручальные кольца: фото эксклюзивных моделей

Янгол-охоронець(обручка, фото ексклюзивної моделі)

Ще одна унікальна ексклюзивна обручка ручної роботи «Ангел-охоронець» від Prytula Jewellery Group з діамантами, образом ангела та гравіруванням «спаси і сохрани» на внутрішній поверхні. Неймовірно тонка ручна робота і такий само потужний оберіг для майбутньої сім’Ї.


Чоловіча каблучка Fillini Італійська ніч (обручка, фото ексклюзивної моделі)

Унікальна золота обручка Fillini Італійська ніч можна виготовити в одному з двох варіантів: з білою емаллю та класичними білими діамантами , або з чорною ювелірною емаллю та ексклюзивними чорними діамантами. Вибір за вами. Ця прикраса виглядає бездоганно і стильно в поєднанні з будь-яким стилем одягу, включаючи строгий діловий костюм.

 (обручка, фото ексклюзивної моделі)

Натхненні один одним (обручка, фото ексклюзивної моделі)

Ексклюзивна обручка «Натхненні один одним» бренду Prytula Jewellery Group – виключний прояв ваших почуттів . Модель доступна в білому золоті з білими діамантами та білою ювелірною емаллю, або в чорному кольорі - з чорними діамантами та чорною емаллю. Ви також можете комбінувати кольори обручок для нареченого та нареченої, підкреслюючи стиль та індивідуальність кожного.


Народжені для щастя (обручка, фото ексклюзивної моделі)

Унікальна пара ексклюзивних обручок ручної роботи «Народжені для щастя» від Prytula Jewellery Group: жіноча – з білою емаллю, ручним розписом та діамантами, чоловіча – з чорною емаллю, розписом і без каменів. Вони настільки ж різні, наскільки схожі – для пар, що знайшли свою половинку, дзеркальне відображення самих себе, при цьому кожен зберіг свою індивідуальність, ставши одним цілим.


Ексклюзивна каблучка для заручин з рожевим діамантом (обручка, фото ексклюзивної моделі)

Рожеві діаманти не тільки безмежно прекрасні, але також дуже рідкісні в природі. Для виготовлення кожної моделі потрібен індивідуальний підбір належного рожевого діаманта. Замовте свою ексклюзивну каблучку для заручин з рожевим або жовтим діамантом від Zbird Jewellery, щоб розповісти про свої почуття в найпрекрасніших барвах.


Ексклюзивна каблучка для заручин з жовтим діамантом-серцем. (обручка, фото ексклюзивної моделі)

Платинова каблучка для заручин від Zbird Jewellery з неймовірним жовтим діамантом з огранкою в формі серця – найкращий спосіб розповісти про своє кохання та запропонувати коханій залишитись з вами назавжди.

В магазине zbird.com.ua вы найдете лучшие парные обручальные кольца по самым приятным ценам

Широкие обручальные кольца — настоящая находка для тех, кто хочет подчеркнуть силу своих чувств и прочность связи между партнерами. Широкое обручальное кольцо комфортно сидит на руке и просто сногсшибательно выглядит.

Универсальность широкого кольца заключается в том, что оно идеально сидит как на сильной мужской руке, так и на нежной женской ручке. Вопреки распространенному опасению широкое обручальное кольцо не делает женскую руку грубее, напротив подчеркивает ее хрупкость и утонченность на контрасте с самим украшением.

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.