дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Парні обручки

В магазині Zbird.com.ua ви знайдете найкращі парні обручки за найбільш приємними цінами .

обручальные кольца парные киев

Готуючись до весілля, в різних країнах світу наречені купують обручки як оберіг молодої сім’ї, символ нескінченного кохання, вірності, сімейного щастя та благополуччя. За традицією молодята найчастіше обирають парні обручки, виготовлені в одному стилі, з використанням однакового
орнаменту з однакового дорогоцінного сплаву, найчастіше з золота або платини. Дві обручки, поставлені поруч, утворюють знак нескінченності – символ нескінченного кохання, довгого та щасливого сімейного життя, продовження роду.
Доповнюють символізм обручок і дорогоцінні камені. Найчастіше використовуються діаманти – один або розсип дрібних діамантів. Подивитись такі обручки ви можете в розділі «обручки з діамантами» на нашому сайті.
Парні обручки користуються особливою популярністю серед молодих пар недарма. Вони виготовлені в одному дизайні, щоб показати близькість закоханих та прагнення пари назавжди бути разом, постійно і в усьому підтримувати один одного.

обручальные кольца парные

 

Ювелірний магазин Zbird.com.ua надає унікальний вибір парних обручок. Ви можете підібрати собі обручки з сплавів золота та платини найвищих проб, найрізноманітніших форм та стилів за дуже приємною ціною. Якщо ви прагнете максимальної індивідуальності, наші дизайнери з радістю створять парні обручки за вашим ескізом, з урахуванням всіх ваших побажань!

Не знаете какое кольцо выбрать? На нашем сайте представлен широкий ассортимент платиновых обручальных колец, и мы с радостью поможем вам выбрать подходящие!
Сегодня все больше молодых пар стремятся подчеркнуть свою индивидуальность и силу собственных чувств, выбирая эксклюзивные обручальные кольца авторской работы, из самых редким камней и дорогих металлов. Ювелирный дом ZBird Jewellery предлагает уникальный выбор авторских дизайнов обручальных и помолвочных колец на любой вкус. Мы на эксклюзивных правах сотрудничаем с ведущими украинскими дизайнерами и производителями ювелирных изделий — брендами Prytula Jewellery Group и Hararuk, предлагающими сотни незабываемых моделей обручальных колец.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.