дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Каблучка для заручин - символ важливої події у житті

Важливий момент, зворушливий красивий обряд заручин - доленосне рішення перед наступним етапом - тривалим і щасливим сімейним життям. Всі закохані пари, плануючи майбутнє одруження, не оминають своєю увагою і цей старовинний звичай, який обіцяє взаєморозуміння і вірність подружжя. Сучасні заручини - це якийсь симбіоз українських і європейських традицій, коли молода людина, крім прохання руки і знайомства батьків пари, надягає на палець майбутньої нареченої каблучку, питаючи у неї згоди на заміжжя. Деякі чоловіки обговорюють заздалегідь сценарій торжества зі своєю другою половинкою і разом вибирають вподобане золоту каблучку для заручин. Однак абсолютна більшість молодих людей прагнуть дотримуватися нюансів обряду і влаштовують своїм коханим дівчатам сюрприз у вигляді оригінального ювелірної прикраси для заручин.

 І в цьому, і в іншому випадку рекомендується віддати перевагу незмінній класиці і придбати каблучку для заручин з діамантом з білого, жовтого, або рожевого золота. Саме алмаз з давніх часів символізує твердість намірів нареченого, чистоту почуттів і непорочність нареченої. Одним з найбільш популярних варіантів сьогодні є великий діамант, оточений розсипом дрібних діамантів: мерехтіння граней, які перегукуються один з одним, створює воістину неймовірний яскравий сліпучий ефект. Якщо майбутня наречена воліє згодом носити обидва кільця одночасно, то в цьому випадку краще варто зупинити свій вибір на комплекті з обох обручок. Ексклюзивна каблучка для заручин і, виконане в такому ж стилістичному напрямку, обручки, будуть не тільки ідеально поєднуватися за розміром, відтінку металу і малюнку інкрустації, а й можуть разом з'єднуватися в одне ціле, створюючи абсолютну зручність при носінні.

 Інтернет-бутік «ZBIRD» забезпечує унікальний вибір на будь-який смак розкішних дорогоцінних виробів. Крім цього, ми пропонуємо своїм клієнтам відповідальний індивідуальний підхід, найвигідніші умови придбання, найвище гарантовану якість і сертифікацію всіх ювелірних виробів, безліч зручних способів оплати і кур'єрську доставку, а також можливість виготовлення унікальних, ексклюзивних виробів за Вашими ескізами. Ювелірний бутік «ZBIRD» - абсолютне задоволення і гарантія чудового результату, здатного розтопити серце Вашої другої половинки!

Собираетесь признаться своей любимой в чистоте и искренности своих чувств? Вы долго шли к этому серьёзному шагу и наконец-то решились, вот уже торжественная речь подготовлена ,а Вы лишь ждете момента, чтобы сказать своей невесте, что мечтаете видеть её в качестве жены. Да только совершенно не представляете чем же можно удивить свою любимую. Исходя из результатов опроса среди девушек, сотрудники компании Zbird получили довольно банальные ответы....
Ценность ювелирных украшений состоит не только из стоимости металла и камней, немаловажна также эстетическая неповторимость и красота изделия. Эксклюзивные ювелирные изделия из золота и платины зачастую исполняют роль подарков к особенному событию или случаю, чтобы длительное время сохранять теплые воспоминания о торжественном моменте. Платина или белое золото вокруг бриллиантов изменяет их блеск до неузнаваемости, делая его практически слепящим.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.