дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Чи можна освідчитись дівчині без обручки?

Чи можна освідчитись дівчині без обручки?

Можна, але є нюанси, які необхідно прояснити.

Питання перше: Яку відповідь чоловік хотів би отримати?

Друге: Які відносини в подальшому він має намір будувати?
Жінка, яка не отримує на заручини обручку, рано чи пізно починає замислюватися про те, що на ній економлять. Навіть якщо вона відповість "так" і весілля відбудеться, в будь-якій життєвій ситуації (а спільне життя - це не завжди повна гармонія і взаєморозуміння) вона буде згадувати, що чоловік з першого моменту недостатньо цінував її саму, її почуття і всі взаємини в цілому.

Питання третє: Ви дійсно готові так ризикувати?

Не смотря на всевозрастающее количество оригинальных дизайнов колец, большинство пар до сих пор останавливают свой выбор на классических обручальных кольцах из золота 585 пробы (желтое/белое) с гладкой поверхностью, без узоров, камней и декоративных элементов. Бренд Zbird Jewellery провел собственное исследование на данную тему.
Один бизнесмен приобрел на аукционе огромный природный алмаз. Но внутри камня была обнаружена трещина, и неудачный распил камня мог привести к тому, что весь минерал разлетелся бы на мельчайшие кусочки, практически не представляющие ценности. Поэтому все ювелиры города наотрез отказывались браться за такую опасную работу. По их словам, с такой задачей мог справиться только один мастер-еврей в Амстердаме. 
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.