дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Як оригінально подарувати кільце? Частина 1

Ви придбали кільце з діамантом на подарунок для дівчини? Хочете особливо оригінально його піднести, але не знаєте як це зробити? Все дуже просто! Адже співробітники ювелірної компанії ZBIRD підготували цікаву статтю про те, як можна креативно і оригінально подарувати кільце дівчині! Читайте далі і все дізнаєтеся!

Жива квітка або букет квітів

Помістіть кільце всередину трохи розкритого бутона так, щоб воно добре закріпилося. Якщо після цього пелюстки квітки відмовляються тримати форму, можна закріпити бутон за допомогою гарної тоненької стрічки. Подаруйте квітку дівчині, запропонувавши насолодитися його ароматом і тоді вона і помітить колечко.
 
Якщо Ви хочете подарувати букет квітів, тоді закріпіть колечко біля їх стебел або протягніть стебла всередину. Коли будете підносити сюрприз, прикривайте колечко рукою, а дама візьме букет в руки і відразу ж відчує кільце. Вуаля! Приємне здивування забезпечено!

Кіндер Сюрприз

Дуже милий і оригінальний спосіб! Купуйте звичайний кіндер-сюприз в магазині. Акуратно розкрийте його, дістаньте звідти іграшку і замість неї помістіть кільце. Складіть 2 половинки кіндера разом і запечатайте назад. Можна подарувати дівчині кіндер-сюрприз просто, ненароком, але зате, коли вона добереться до начинки, вона буде в величезному захваті!

Підвіска - кільце

Якщо Вам дозволяє бюджет, то свій подарунок Ви можете доповнити ланцюжком. Під час вечері зі свічками або просто гарній романтичній атмосфері, попросіть дівчину закрити очі. Одягніть на її шию ланцюжок, на якій буде підвішено саме КІЛЬЦЕ! Ви вб'єте одним махом двох зайців. Запевняємо Вас, дівчина не встоїть і кинеться до Вас на шию дякувати!

Матрьошка або коробки

Купіть в магазині звичайну матрьошку і в найменшу покладіть кільце. Коли Ви піднесете дівчині матрьошку, вона, швидше за все, буде сміятися і прийде в подив, але потім вона добереться до самого кінця і буде в захваті від Вашої креативності. Пам'ятайте, психологи стверджують: якщо дівчина вважає, що у чоловіка відмінне почуття гумору - це головна запорука успішних відносин!
 
Можна трохи переграти цей спосіб. Купіть величезну подарункову коробку, а всередину накладіть все менше і менше. Той же принцип матрьошки. У найменшу коробку покладіть кільце. Подиву не уникнути - це точно!

Вам лист!

Дуже старий і романтичний спосіб. Купіть красивий поштовий конверт, потім покладіть в нього кільце і помістіть в поштову скриньку дівчини. Після всього цього, натякніть їй, що мовляв «Щось давно ми пошту не перевіряли». Вона дістане лист, відкриє його і тут Ви і скажіть їй, що цей подарунок саме для неї!

Щоб посилити романтичність і оригінальність цього способу, заздалегідь можна домовитися з місцевим листоношею, щоб він вручив лист адресату особисто в руки. Це буде більш несподівано і приємно! Ви обов'язково почуєте радісний вереск з вуст дівчини!

Як на рахунок чашечки кави?

Запропонуйте дівчині відвідати з Вами ресторан або кафе на чашечку кави. Замовляйте каву і десерт, ведіть милу розмову, не показуйте що щось не так. Заздалегідь попросіть офіціанта принести Вам третю чашку кави, а під неї на блюдце покладіть кільце. І ось, офіціант приніс замовлення, дівчина піднімає чашку - Вуаля! Вона обов'язково буде шокована і кілька секунд пауза буде витати в повітрі. Головне, не мовчіть Ви! Скажіть про те, що її любите або Ви, можливо, просто захотіли подарувати своїй сестрі, мамі, подрузі такий подарунок!

Ну ось тепер Ви точно знаєте як оригінально і креативно піднести такий подарунок, як кільце! Жоден з цих способів не залишить дівчину байдужою - ми Вам це гарантуємо!

Будьте оригінальні разом з ZBIRD!

Продовження статті: Як зробити пропозицію дівчині?

Ukrainian Fashion Week (UFW) – самое важное событие страны в сфере индустрии моды.Самые известные и ведущие дизайнеры страны представляют свои коллекции именно на Ukrainian Fashion Week.Сотрудники ювелирной компании ZBIRD подготовили интересную статью для любимых клиентов,чтобы вы всегда были «в теме». Хотите знать что модно сейчас и что будет модно в ближайшее время?Вы не попали на Ukrainian Fashion Week 2015?Не беспокойтесь,просто читайте далее!
Осень – время золотой листвы,дамских шляпок и плащей,пронзающего ветра и строжайшей выдержанности солнца.Какие же тенденции диктуют нам мировые бренды на этот сезон 2015 года?Что будет в моде и как не остаться не замеченной?Читаем далее и узнаем о трендах этой осени.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.