дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

ТОП 5 ПОМИЛОК ВЕСІЛЬНОГО ТОРТУ

Весільний торт - одна з головних прикрас святкового столу, з яким пов'язано безліч прикмет, надій і, на жаль, розчарувань.

Запам'ятайте і намагайтесь не повторити ці помилки.
Весільний торт

Торт втратив товарний вигляд.

Весілля триває весь день, і черга торта настає останньою. Таке випробування часом витримає не кожен кондитерський виріб, особливо влітку. Обговоріть з кондитером всі деталі, можливо варто зробити вибір на користь торта на багатоярусній підставці. Імовірність того, що така конструкція завалиться без сторонньої допомоги, мінімальна.

Торт незручно нарізати.

Шикарний високий весільний торт - чудова картинка для Інстаграма, але аж ніяк не найзручніше і безпечне рішення для гостей і їх святкового вбрання. Більшість жінок відмовляться від такого частування. До слова, багатоярусна підставка вирішує і цю проблему також.

Торт дуже жирний.

Здається, що всі люблять наполеони, медяники, тірамісу, і такий торт точно догодить кожному. Але врахуйте, що гості вже досить багато з'їдять і вип'ють до того, як подадуть торт. Важкий десерт також відлякає половину бажаючих. А ось ягоди, суфле, йогурт і інші "дієтичні" інгредієнти будуть дуже до речі.

торт на весілля

Неїстівні декоративні елементи.

Якщо на весіллі будуть діти, ви не можете гарантувати на 100%, що їхні батьки зможуть встежити за непосидами в момент галасливих веселощів. Завжди легше перестрахуватися.

Торт суперечить стилю весілля.

Торт повинен підтримувати стилістику вашого заходу, він може навіть відображати плаття нареченої (останнім часом це особливо актуальний тренд), але якщо організатори не догледіли, чи ви займаєтеся організацією весілля самостійно, переконайтеся, що торт НЕ буде вирізнятись з контексту заходу. Торт з кремом і трояндами на весіллі в етнічному або мінімалістичному стилі - це як мінімум дивно.

Прекрасних вам тортів і незабутніх вражень!

Свадьба зимой или в конце осени — лучший повод перевоплотиться в настоящую снежную королеву. Многие ошибочно считают, что открытие плечи, ключицы или спина — это едва ли не единственный способ выглядеть роскошно и сексуально в свадебном платье. Отнюдь.
Совсем недавно выбрать обручальные кольца в Николаеве не составляло никакого труда, так как выбора практически не было. Все, что можно было найти, это пару классических моделей без особой оригинальности.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.