дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Вибираємо камінь талісман по знаку зодіаку

Зміст:

Як вибрати камінь талісман по знаку зодіаку

Якщо ви вибираєте не просто кулон або кільце з діамантом, а справжній амулет, який завдяки своїй унікальній енергетиці буде надавати вам життєвих сил, здоров'я і буквально притягати удачу, рекомендації астрологів на цей рахунок напевно допоможуть вам зробити правильний вибір.

Суть методу підбору за датою народження —визначення не тільки зодіакального знака, а й впливу певної з планет, яка відповідає за формування особистих якостей і рис людини, народженої в даний момент. У межах кожного знака вибираються три часових відрізки в середньому 7-12 днів, поки знак перебуває під впливом тієї чи іншої планети, дається єдиної опис для всього відрізка. Дуже важлива порада наостанок. Користуючись цими рекомендаціями, завжди дійте в злагоді зі своїм серцем — воно безпомилково підкаже, який з каменів напевно принесе удачу. І якщо ваш гороскоп говорить, що вибирати треба смарагд, а вас так і тягне до розкішного діаманту, то краще довіритися власній інтуїції, ніж думку астрологів.

Камені талісмани для вогненних знаків зодіаку

Камені талісмани для Овна

Головний камінь овнів — рубін.

Овнам, народженим під впливом Марса в період з 21 березня по 31 березня, як натурам сильним, відважним і палким підходять: агат, гірський кришталь, лазурит, малахіт, cердолік, яшма.

Овнам, народженим під впливом Сонця в період з 1 по 11 квітня, як натурам гордим, шляхетним, честолюбним, підходять: геліотроп, перли, корал, котяче око, сардонікс, бурштин.

Овнам, народженим під впливом Венери в період з 12 по 20 квітня, натурам пристрасним і ніжним, відмінно підходять: діаманти, гранати, сапфіри, рубіни, циркони.

Камені талісмани для Лева

Головний камінь левів — алмаз (діамант).

Левам, народженим під впливом Сатурна з 23 липня по 3 серпня, сильним і палким, ідеально підходять гірський кришталь, місячний камінь, нефрит, сердолік і тигрове око;

Левам, народженим під впливом Венери з 4 по 12 серпня, розважливим і педантичним, підійдуть: онікс, опал, цитрин, янтар, зелений кварц;

Левам, народженим під впливом Марса з 13 по 23 серпня, сильним і владним, йдуть найдорожчі з дорогоцінних каменів: діамант, сапфір, смарагд, рубін, топаз.

Камені талісмани для Стрільця

Кращий камінь-амулет для стрільців — гранат.

Стрільцям, народженим під впливом Меркурія з 23 листопада по 2 грудня, натурам вольовим, відважним і незалежним, відмінно підійдуть сапфіри, агати, аметисти, лазурити, нефрити, а також соколине око.

Стрільцям, народженим під впливом Місяця з 3 по 12 грудня, мандрівникам з дивовижною фантазією, дарують натхнення і нові сили бірюза, онікс, опал, халцедон, хризопраз.

Стрільцям, народженим під впливом Сатурна з 13 по 21 грудня, натурам наполегливим і люблячим розкіш, прекрасно підходять: гіацинти, топази, гранати, смарагди, рубіни, сапфіри, циркони, а також чорна зірка.

Камені талісмани для водних знаків зодіаку

Камені талісмани для Риб

Основний камінь-захисник для риб — аметист .

Рибам, народженим під впливом Сатурна з 21 лютого по 1 березня, примхливим, мрійливим і часто одиноким, підійде амазонит, кварц, гематит, місячний камінь, яшма, сердолік, нефрит і авантюрин.

Рибам, народженим під впливом Юпітера з 2 по 11 березня, чесним, чутливим і люблячим славу підійдуть: перли, корал, опал.

Рибам, народженим під впливом Марса з 12 по 20 березня, чуттєвим, комунікабельним і претензійною підійдуть: діаманти, смарагди, олександрити, сапфіри і турмаліни.

Камені талісмани для Рака

Ключовий камінь для раків — смарагд .

Ракам, народженим з 22 червня по 1 липня, добрим, палким, чутливим, підходять: гірський кришталь, агат, аметист, гематит, змійовик, місячний камінь, сердолік, яшма.

Ракам, народженим під впливом Меркурія з 2 липня по 11 липня, цікавим, але легковажним, претензійною, ідеально підходить бірюза, перли, опал, сардонікс, халцедон.

Ракам, народженим під впливом Місяця з 12 по 22 липня як мрійливим, неспокійним, чутливим, богемним натурам підійде: смарагд, аквамарин, рубін, турмалін.

Камені талісмани для Скорпіона

Головний талісман скорпіонів — чорний опал .

Скорпіонам, народженим під впливом Марса з 24 жовтня по 2 листопада, енергійним і володіє даром лікувати і зцілювати, підходять такі камені, як: аметист, гематит, гірський кришталь, кварц, місячний камінь, сердолік, малахіт і тигрове око. < / p>

Скорпіонам, народженим під впливом Сонця з 3 по 13 листопада, сильним, пристрасним і вольовим, найкраще підходять: аметист, бірюза, корали, опал, цитрин, янтар.

Скорпіонам, народженим під впливом Венери з 14 по 22 листопада, легковажним, емоційним і влюбливим, відмінно підійдуть аквамарин, александрит, смарагд, топаз, гранат і турмалін.

 Кільце з каменем талісманом

Камені талісмани для земних знаків зодіаку

Камені талісмани для Тельця

Головний камінь телят — сапфір.

Тельцям, народженим під впливом Меркурія з 21 квітня по 1 травня, розумний і здатним, але меланхолійним, підходять: агат, аметист, кварц, сердолік, тигрове око, яшма.

Тельцям, народженим під впливом Місяця з 2 травня по 11 травня, мрійливим, шляхетним, але нерішучим, підходять: бірюза, корал, опал, онікс, халцедон, хризопраз.

Тельцям, народженим під впливом Сатурна з 12 по 20 травня, нетовариські і песимістичним, додадуть впевненості: діаманти, аквамарини, смарагди, гранати, сапфіри, топази та турмаліни.

Камені талісмани для Діви

Основний камінь дев — яшма .

Дівам, народженим під впливом Сонця з 24 серпня по 2 вересня, спокійним і має почуття гармонії, підходять: гірський кришталь, лазурит, яшма, місячний камінь, нефрит, сердолік і тигрове око.

Дівам, народженим під впливом Венери з 3 по 11 вересня, потайним і соромливі, підійдуть: перли, онікс сардонікс, цитрин, халцедон, хризопраз, котяче око.

Дівам, народженим під впливом Меркурія з 12 по 23 вересня, скромним і спритним, але іноді ледачим, підійдуть: діамант, сапфір, топаз, смарагд, гранат і хризоліт.

Камені талісмани для Козерога

Основний талісман — смугастий топаз .

Козерогам, народженим під впливом Юпітера з 22 грудня по 2 січня, спокійним, розважливим, систематичним і успішним натурам, прекрасно підходять: аметисти, агати, гірський кришталь, місячний камінь, нефрит, малахіт, кварц і тигрове око.

Козерогам, народженим під впливом Марса з 3 по 13 січня, домашнім і інертним, додасть позитивної енергії бірюза, геліотроп, опал, сардонікс, халцедон, хризопраз або онікс.

Козерогам, народженим під впливом Сонця з 14 по 20 січня, сильним, пристрасним і витривалим, відмінно підходять: рубін, сапфір, гранат, опал, турмалін, олександрит і гіацинт.

Камені талісмани для знаків зодіаку стихії повітря

Камені талісмани для Водолія

Основний камінь-амулет водоліїв — бірюза .

Водоліям, народженим під впливом Венери з 21 січня по 1 лютого, сором'язливим і делікатним, підходять: кварц, гірський кришталь, перли, нефрит, аметист, яшма і соколине око.

Водоліям, народженим під впливом Меркурія з 2 по 11 лютого, розумним, ніжним і моральним, підходять аметист, бірюза, лазурит, онікс, сардонікс, цитрин і бурштин.

Водоліям, народженим під впливом Місяця з 12 по 20 лютого, стриманим, скромним і чутливим, підійдуть: аквамарин, гіацинт, гранат, олександрит, сапфір, турмалін і чорна зірка.

Камені талісмани для Близнюків

Ключовий камінь близнюків — топаз .

Близнюкам, народженим під впливом Юпітера з 21 по 31 травня, розумним, альтруїстичним, з відмінною інтуїцією і талантами в мистецтві, підійдуть: сапфір, агат, амазоніт, гірський кришталь, місячний камінь, малахіт, нефрит.

Близнюкам, народженим під впливом Марса з 1 по 10 червня, агресивним, саркастичним і схвильованим, допоможуть врівноважити свої почуття: нефрит, перли, онікс, котяче око, опал, цитрин і бурштин.

Близнюкам, народженим під впливом Сонця з 11 по 21 червня, авторитарним і неконтрольованим, підходять: александрит, берил, смарагд, сапфір, топаз, турмалін.

Камені талісмани для знаку Терези

Головний камінь для ваг — аквамарин.

Терезам, народженим під впливом Венери з 24 вересня по 2 жовтня, ніжним і мрійливим, підійдуть: агат, аметист, яшма, гірський кришталь, кварц, лазурит, місячний камінь, малахіт, нефрит.

Терезам, народженим під впливом Сатурна з 3 по 13 жовтня, честолюбним і люблячим розкіш, ідеально підходять: смарагд, рубін, сапфір, топаз, аметист і турмалін.

Терезам, народженим під впливом Юпітера з 14 по 23 жовтня, чуттєвим знавцям мистецтва і літератури, ідеально підійдуть: алмаз, смарагд, рубін, сапфір, топаз, турмалін, циркон.

Також дуже сильною позитивною енергією, як правило, мають всі камені, передані вам у спадок від близьких людей з чистою душею і відкритим серцем — саме такі камені вважаються найсильнішими талісманами і оберегами.

Порой возникает ощущение, что большинство советов в интернете на тему, как сделать предложение девушке красиво и необычно, составляли писатели-фантасты или марсиане. Чтобы ваш дебют не обернулся провалом и вы не оказались в ситуации “хотел как лучше — получилось как всегда”, рекомендуем начать творческие поиски не с того, как сделать предложение, а с перечня того, чего делать точно не стоит. 
Родители так тщательно подходят к выбору имени человека потому, что оно несет информацию и по сути предопределяет характер и судьбу человека. Поладить с собой, своими сильными и слабыми сторонами, гармонизировать эмоции и личность в целом помогут украшения, амулеты с драгоценными камнями и минералами, правильно подобранные для своего имени.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.