дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

 • (044) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24

Вибираємо коштовні камені

Зміст

На думку астрологів діаманти підходять тільки Овнам, Левам і Терезам. Психологи і ювеліри стверджують, що діамант позитивно впливає абсолютно на всіх жінок, та й самі жінки охоче з цим погоджуються. Спробуємо розібратися, як же вибрати дорогоцінний камінь, який буде радувати око і приносити удачу. Також дана стаття буде корисна, якщо ви хочете підібрати обручки з дорогоцінними каменями.

Як вибрати дорогоцінний камінь

Як правильно вибрати дорогоцінний камінь

Камені дійсно мають унікальну енергетику, тому для регулярної шкарпетки дуже важливо підібрати камінь, який вам підходить. У кожного фахівця власний підхід до такого вибору: астрологи вважають, що необхідно вибирати каміння за знаком зодіаку, нумерологи - за датою народження, також можна підбирати камінь-амулет на ім'я і ще десяткам різних принципів. Але є серед них один найвірніший і практично безпомилковий спосіб дізнатися, чи принесе цей камінь вам щастя. Довіртеся своїм почуттям.

Якщо камінь дійсно вам підходить, ви зрозумієте це відразу - він сподобається вам зовні, а доторкнувшись до нього, ви відчуєте спокій, умиротворення і радість. Саме так слід вибирати собі щасливий камінь, свій амулет.

Як вибрати дорогоцінний камінь за знаком зодіаку

Вибрати дорогоцінний камінь за знаком зодіаку

Астрологи краще за інших експертів досягли успіху в допомозі з вибором коштовностей. На їхню думку правильно підібраний відповідно до вашого зодіакальним знаком камінь не тільки додасть енергії і здоров'я, але також буде компенсувати ваші слабкі сторони і недоліки, приносячи успіх і впевненість у собі.

Безумовно, даний перелік не є повним і вичерпним, але перераховані тут навіть камені є найбільш поширеними типами дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, які зустрічаються в ювелірних прикрасах.

 • Овнам йдуть і додають сил діаманти, рубіни, аметисти, перли, гіацинт, хризоліт і апатит.
 • Тельцям йдуть смарагди, сапфіри, топази, рубіни, онікс і аметисти.
 • Близнюки люблять і відчувають прилив сил від контакту з смарагдом, сапфіром, алмазом, перлами, топазом, яшмою і коралом.
 • Ракам, безумовно, йдуть перли, каміння водних відтінків топази, смарагди, аметисти, хризоліти і червоний рубін і гранат.
 • Левам, як нікому іншому, підходять діаманти, рубіни, смарагди, топази, цитрини і бурштин.
 • Дівам також до лиця благородні діаманти, гранати, сапфіри, олександрити, смарагди і хризоліти.
 • Терезам з їх любов'ю до всього прекрасного ідеально підходять діаманти, смарагди, аметисти, аквамарини і турмаліни.
 • Скорпіонам підійде аметист, топаз, сапфір, чорний опал, а також гранат і алмаз.
 • Стрільці знайдуть свій амулет серед смарагдів, сапфірів, топазів, аметистів, граната, а також місячного каменю.
 • Козерогам до лиця будуть аметисти, гранати, рубіни, топази, а також лазурити, нефрити і бірюза.
 • Водоліям безумовно підійдуть перли, смарагд, сапфір, аметист, бірюза, а також гранат, цитрин, гірський кришталь і морион.
 • Рибам підійдуть практично всі камені, що несуть енергію води: аквамарин, сапфір, перли, аметист, хризоліт, апатит.
Как выбрать драгоценный камень по дню рождения

Вибір дорогоцінного каменю по дню народження

По суті це всього лише більш детальна версія астропрогнози, суть якого зводиться до того, що в календарних межах року кожен з знаків зодіаку розбитий на невеликі тимчасові відрізки приблизно до 10 днів (поки знак перебуває під впливом певної з планет), і для кожної третини одного знака дано свій опис. Візьмемо наприклад Льва, якому на думку астрологів дуже йдуть діаманти:

Левам, народженим, з 23 липня по 3 серпня ідеально підходять гірський кришталь, місячний камінь, нефрит, сердолік і тигрове око;
Левам, народженим з 4 по 12 серпня - онікс, опал, цитрин, янтар, зелений кварц;
Левам, народженим з 13 по 23 серпня йдуть найдорожчі з дорогоцінних каменів: діамант, сапфір, смарагд, рубін, топаз.

Пропонуємо Вам ознайомитися з тим, як вибрати діамант в нашій попередній статті: Як вибрати діамант

Як вибрати дорогоцінний камінь за іменем

Як вибрати дорогоцінний камінь за іменем

Ім'я людини також несе певну інформацію, енергетичний заряд і впливає на долю людини, зумовлюючи деякі його особисті якості. Правильно підібраний камінь буде залучати в життя людини удачу, успіх у всякій його діяльності, вбереже від хвороб і невдач, дозволить збалансувати недоліки і посилити сильні сторони характеру. Більше інформації про підбір каменю в поєднанні з жіночим ім'ям можна в нашій статті: Камені і жіночі імена.

Який би принцип підбору каменю для своїх прикрас ви не вибрали, не забувайте, що головним показником який сприятливо впливає на долю каменю є чистота помислів людини, яка його дарує, а також ваші особисті відчуття від мінералу. Камінь, який вам відверто не підходить, навряд чи викличе у вас щирі приємні емоції і відчуття. Саме в цьому сила діамантів - вони настільки універсальні і прекрасні, що шалено подобаються, підходять і несуть удачу практично всім.

Родители так тщательно подходят к выбору имени человека потому, что оно несет информацию и по сути предопределяет характер и судьбу человека. Поладить с собой, своими сильными и слабыми сторонами, гармонизировать эмоции и личность в целом помогут украшения, амулеты с драгоценными камнями и минералами, правильно подобранные для своего имени.
Розовое золото — модный тренд, шагнувший далеко за пределы ювелирной промышленности. Сегодня розовое золото — это не только нежные золотые кольца, сережки и прочие украшения, но также модный оттенок цвета волос или актуального нюдового макияжа.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.