дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

 • (044) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24

Вибираємо коштовні камені

Зміст

На думку астрологів діаманти підходять тільки Овнам, Левам і Терезам. Психологи і ювеліри стверджують, що діамант позитивно впливає абсолютно на всіх жінок, та й самі жінки охоче з цим погоджуються. Спробуємо розібратися, як же вибрати дорогоцінний камінь, який буде радувати око і приносити удачу. Також дана стаття буде корисна, якщо ви хочете підібрати обручки з дорогоцінними каменями.

Як вибрати дорогоцінний камінь

Як правильно вибрати дорогоцінний камінь

Камені дійсно мають унікальну енергетику, тому для регулярної шкарпетки дуже важливо підібрати камінь, який вам підходить. У кожного фахівця власний підхід до такого вибору: астрологи вважають, що необхідно вибирати каміння за знаком зодіаку, нумерологи - за датою народження, також можна підбирати камінь-амулет на ім'я і ще десяткам різних принципів. Але є серед них один найвірніший і практично безпомилковий спосіб дізнатися, чи принесе цей камінь вам щастя. Довіртеся своїм почуттям.

Якщо камінь дійсно вам підходить, ви зрозумієте це відразу - він сподобається вам зовні, а доторкнувшись до нього, ви відчуєте спокій, умиротворення і радість. Саме так слід вибирати собі щасливий камінь, свій амулет.

Як вибрати дорогоцінний камінь за знаком зодіаку

Вибрати дорогоцінний камінь за знаком зодіаку

Астрологи краще за інших експертів досягли успіху в допомозі з вибором коштовностей. На їхню думку правильно підібраний відповідно до вашого зодіакальним знаком камінь не тільки додасть енергії і здоров'я, але також буде компенсувати ваші слабкі сторони і недоліки, приносячи успіх і впевненість у собі.

Безумовно, даний перелік не є повним і вичерпним, але перераховані тут навіть камені є найбільш поширеними типами дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, які зустрічаються в ювелірних прикрасах.

 • Овнам йдуть і додають сил діаманти, рубіни, аметисти, перли, гіацинт, хризоліт і апатит.
 • Тельцям йдуть смарагди, сапфіри, топази, рубіни, онікс і аметисти.
 • Близнюки люблять і відчувають прилив сил від контакту з смарагдом, сапфіром, алмазом, перлами, топазом, яшмою і коралом.
 • Ракам, безумовно, йдуть перли, каміння водних відтінків топази, смарагди, аметисти, хризоліти і червоний рубін і гранат.
 • Левам, як нікому іншому, підходять діаманти, рубіни, смарагди, топази, цитрини і бурштин.
 • Дівам також до лиця благородні діаманти, гранати, сапфіри, олександрити, смарагди і хризоліти.
 • Терезам з їх любов'ю до всього прекрасного ідеально підходять діаманти, смарагди, аметисти, аквамарини і турмаліни.
 • Скорпіонам підійде аметист, топаз, сапфір, чорний опал, а також гранат і алмаз.
 • Стрільці знайдуть свій амулет серед смарагдів, сапфірів, топазів, аметистів, граната, а також місячного каменю.
 • Козерогам до лиця будуть аметисти, гранати, рубіни, топази, а також лазурити, нефрити і бірюза.
 • Водоліям безумовно підійдуть перли, смарагд, сапфір, аметист, бірюза, а також гранат, цитрин, гірський кришталь і морион.
 • Рибам підійдуть практично всі камені, що несуть енергію води: аквамарин, сапфір, перли, аметист, хризоліт, апатит.
Как выбрать драгоценный камень по дню рождения

Вибір дорогоцінного каменю по дню народження

По суті це всього лише більш детальна версія астропрогнози, суть якого зводиться до того, що в календарних межах року кожен з знаків зодіаку розбитий на невеликі тимчасові відрізки приблизно до 10 днів (поки знак перебуває під впливом певної з планет), і для кожної третини одного знака дано свій опис. Візьмемо наприклад Льва, якому на думку астрологів дуже йдуть діаманти:

Левам, народженим, з 23 липня по 3 серпня ідеально підходять гірський кришталь, місячний камінь, нефрит, сердолік і тигрове око;
Левам, народженим з 4 по 12 серпня - онікс, опал, цитрин, янтар, зелений кварц;
Левам, народженим з 13 по 23 серпня йдуть найдорожчі з дорогоцінних каменів: діамант, сапфір, смарагд, рубін, топаз.

Пропонуємо Вам ознайомитися з тим, як вибрати діамант в нашій попередній статті: Як вибрати діамант

Як вибрати дорогоцінний камінь за іменем

Як вибрати дорогоцінний камінь за іменем

Ім'я людини також несе певну інформацію, енергетичний заряд і впливає на долю людини, зумовлюючи деякі його особисті якості. Правильно підібраний камінь буде залучати в життя людини удачу, успіх у всякій його діяльності, вбереже від хвороб і невдач, дозволить збалансувати недоліки і посилити сильні сторони характеру. Більше інформації про підбір каменю в поєднанні з жіночим ім'ям можна в нашій статті: Камені і жіночі імена.

Який би принцип підбору каменю для своїх прикрас ви не вибрали, не забувайте, що головним показником який сприятливо впливає на долю каменю є чистота помислів людини, яка його дарує, а також ваші особисті відчуття від мінералу. Камінь, який вам відверто не підходить, навряд чи викличе у вас щирі приємні емоції і відчуття. Саме в цьому сила діамантів - вони настільки універсальні і прекрасні, що шалено подобаються, підходять і несуть удачу практично всім.

Родители так тщательно подходят к выбору имени человека потому, что оно несет информацию и по сути предопределяет характер и судьбу человека. Поладить с собой, своими сильными и слабыми сторонами, гармонизировать эмоции и личность в целом помогут украшения, амулеты с драгоценными камнями и минералами, правильно подобранные для своего имени.
Розовое золото — модный тренд, шагнувший далеко за пределы ювелирной промышленности. Сегодня розовое золото — это не только нежные золотые кольца, сережки и прочие украшения, но также модный оттенок цвета волос или актуального нюдового макияжа.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.