дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Ця особлива осінь

осіннє весілля

Осінь - один з кращих сезонів, щоб зіграти весілля. За давньо слов'янської традиції сім'ї, створені в цей родючий сезон, живуть в достатку і добробуті довгі роки. Остерігатися осіннього дощу також не варто - це також вірний знак того, що матеріальних благ в сім'ї завжди буде сповна.

Такою яскравою природною палітрою кольорів, як восени, навряд чи зможе похвалитися будь-який інший сезон. Та й вірогідність знайти вільний в потрібні дати ресторан, навіть якщо ви дуже поспішаєте з церемонією, набагато вище, ніж влітку.

Осінній весільний букет

Організатори та декоратори весільних церемоній, як правило, теж в повному захваті від осінніх весільних мотивів, коли в декор можна додати яблука, гарбузи, еко-мотиви, а плечі нареченої прикрасити розкішною накидкою. Словом, фахівці рекомендують всім парам одружуватися саме в цей сезон. Адже він справді прекрасний!

Один бизнесмен приобрел на аукционе огромный природный алмаз. Но внутри камня была обнаружена трещина, и неудачный распил камня мог привести к тому, что весь минерал разлетелся бы на мельчайшие кусочки, практически не представляющие ценности. Поэтому все ювелиры города наотрез отказывались браться за такую опасную работу. По их словам, с такой задачей мог справиться только один мастер-еврей в Амстердаме. 
Ранее никогда не покупали изделия из драгоценных металлов и камней в интернете? Не беда. Zbird сделал процесс выбора украшения, заказа и покупки предельно простым.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.