дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Ця особлива осінь

осіннє весілля

Осінь - один з кращих сезонів, щоб зіграти весілля. За давньо слов'янської традиції сім'ї, створені в цей родючий сезон, живуть в достатку і добробуті довгі роки. Остерігатися осіннього дощу також не варто - це також вірний знак того, що матеріальних благ в сім'ї завжди буде сповна.

Такою яскравою природною палітрою кольорів, як восени, навряд чи зможе похвалитися будь-який інший сезон. Та й вірогідність знайти вільний в потрібні дати ресторан, навіть якщо ви дуже поспішаєте з церемонією, набагато вище, ніж влітку.

Осінній весільний букет

Організатори та декоратори весільних церемоній, як правило, теж в повному захваті від осінніх весільних мотивів, коли в декор можна додати яблука, гарбузи, еко-мотиви, а плечі нареченої прикрасити розкішною накидкою. Словом, фахівці рекомендують всім парам одружуватися саме в цей сезон. Адже він справді прекрасний!

Один бизнесмен приобрел на аукционе огромный природный алмаз. Но внутри камня была обнаружена трещина, и неудачный распил камня мог привести к тому, что весь минерал разлетелся бы на мельчайшие кусочки, практически не представляющие ценности. Поэтому все ювелиры города наотрез отказывались браться за такую опасную работу. По их словам, с такой задачей мог справиться только один мастер-еврей в Амстердаме. 
Ранее никогда не покупали изделия из драгоценных металлов и камней в интернете? Не беда. Zbird сделал процесс выбора украшения, заказа и покупки предельно простым.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.