дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Неочевидні переваги класичних обручок

Неочевидні переваги класичних обручок

Не дивлячись на дедалі більшу кількість оригінальних дизайнів обручок, більшість пар і досі зупиняють свій вибір на класичних обручках із золота 585 проби (жовте / біле) з гладкою поверхнею, без візерунків, каменів і декоративних елементів. Бренд Zbird Jewellery провів власне дослідження на дану тему.

Абсолютна більшість респондентів вважають, що класичні обручки з заокругленими краями найбільш зручні в повсякденному житті.

Майже 30% пар вибирають класику тому, що "так годиться" - такі обручки були у їхніх батьків, це визнаний світовий еталон обручки, і вони шанують цю традицію.

27% пар зізнаються, що невисока ціна - головна причина такого вибору.

24% дівчат вважають, що класика найкраще гармоніює з іншими прикрасами, не відволікаючи увагу від інших декоративних елементів.

Особливо порадували відповіді чоловіків. Майже 3% з них зізнаються, що можуть випадково загубити обручку, і в цьому випадку купити аналогічний виріб, щоб дружина нічого не помітила, буде дуже легко.

Свадьба — классический пример торжества, где собирается самая разнородная публика, разного возраста, многие люди впервые познакомятся на этом мероприятии, поэтому алкоголь нужен. Даже если молодожены совсем не пьют. 
Чтобы правильно рассчитать количество алкоголя, который необходимо закупить на свадьбу и завести в ресторан, вам необходимо знать точное количество гостей.
Можно, но есть нюансы, который необходимо прояснить.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.