дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Як замовити ювелірні вироби в магазині Zbird

Як замовити ювелірні вироби в магазині Zbird

Навіть якщо ви ніколи раніше не купували вироби з дорогоцінних металів і каменів в інтернеті, з нашим магазином це не проблема. Zbird зробив процес вибору прикраси, замовлення і придбання максимально простим.

1. Виберіть виріб. Так, розуміємо, це найскладніший етап. Стильних і гарних моделей сотні, а вибрати зазвичай необхідно тільки одну. Ми розділили товари за категоріями і дали можливість кожен дизайн подивитися в різних металах: жовтому золоті, білому золоті, рожевому золоті, а також платині.

2. Сміливо натискайте "Придбати". У відкритому вікні вам необхідно заповнити контактні дані, позначені червоною зірочкою (телефон, email і як до вас звертатися).

Обручки Zbird

3. Виберіть спосіб доставки. Якщо ви живете в Києві, можливо, вам захочеться приїхати в наш офіс і забрати виріб особисто. В іншому випадку, кур'єр або Нова Пошта доставлять прикрасу в будь-яку точку України.

4. Виберіть спосіб оплати. Вироби з золота та діамантів - придбання досить дороге, і ми ставимося до цього з розумінням. Але щоб і ми розуміли серйозність ваших намірів, вам пропонується внести від 10 до 100% передоплати.

5. Підтвердіть замовлення і чекайте. Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами, назве точні терміни доставки і відповість на всі ваші запитання.

Осень — один из лучших сезонов, чтобы сыграть свадьбу. По древне славянской традиции семьи, созданные в этот плодородный сезон, живут в достатке и благополучии долгие годы.
Натуральный бриллиант — безусловно, один из самых красивых, загадочных, сильных и самый дорогой из ювелирных камней, символизирующий чистую и вечную любовь.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.