дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Як замовити ювелірні вироби в магазині Zbird

Як замовити ювелірні вироби в магазині Zbird

Навіть якщо ви ніколи раніше не купували вироби з дорогоцінних металів і каменів в інтернеті, з нашим магазином це не проблема. Zbird зробив процес вибору прикраси, замовлення і придбання максимально простим.

1. Виберіть виріб. Так, розуміємо, це найскладніший етап. Стильних і гарних моделей сотні, а вибрати зазвичай необхідно тільки одну. Ми розділили товари за категоріями і дали можливість кожен дизайн подивитися в різних металах: жовтому золоті, білому золоті, рожевому золоті, а також платині.

2. Сміливо натискайте "Придбати". У відкритому вікні вам необхідно заповнити контактні дані, позначені червоною зірочкою (телефон, email і як до вас звертатися).

Обручки Zbird

3. Виберіть спосіб доставки. Якщо ви живете в Києві, можливо, вам захочеться приїхати в наш офіс і забрати виріб особисто. В іншому випадку, кур'єр або Нова Пошта доставлять прикрасу в будь-яку точку України.

4. Виберіть спосіб оплати. Вироби з золота та діамантів - придбання досить дороге, і ми ставимося до цього з розумінням. Але щоб і ми розуміли серйозність ваших намірів, вам пропонується внести від 10 до 100% передоплати.

5. Підтвердіть замовлення і чекайте. Наш менеджер обов'язково зв'яжеться з вами, назве точні терміни доставки і відповість на всі ваші запитання.

Осень — один из лучших сезонов, чтобы сыграть свадьбу. По древне славянской традиции семьи, созданные в этот плодородный сезон, живут в достатке и благополучии долгие годы.
Натуральный бриллиант — безусловно, один из самых красивых, загадочных, сильных и самый дорогой из ювелирных камней, символизирующий чистую и вечную любовь.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.