дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Зустрічайте рожеве золото

Рожеве золото це модний тренд

Рожеве золото - модний тренд який зробив крок далеко за межі ювелірної промисловості. Сьогодні рожеве золото - це не тільки ніжні золоті кільця, сережки та інші прикраси, але також модний відтінок кольору волосся або актуального нюдового макіяжу

Для початку давайте розберемося з ювелірною стороною питання. Що ж таке рожеве золото? Це сплав золота, міді та срібла. Якщо мова йде про золото 750 проби, то це 75% золота, від 20 до 22.25% міді і, відповідно 2,75-5% срібла. Червонуватий відтінок золоту надає саме наявність міді. Термін "червоне золото" або "російське золото", яке нині безнадійно застаріло і збереглося тільки в скриньках наших мам, бабусь і їх обручки, застосовувався по відношенню до сплаву 75% золота і 25% міді.

Золоті прикраси з вираженим червонуватим відтінком сьогодні користуються все меншою популярністю, їм на зміну прийшли суворе біле золото, особливо якщо брати обручки c діамантами, яскраве жовте золото і, звичайно ж, ніжне рожеве золото, яке набуває свій незабутній відтінок завдяки скороченню відсотка міді в сплаві і появи невеликої частки срібла.

До речі, на сайті Zbird ви можете вибрати потрібний дизайн і замовити будь-який ювелірну прикрасу в рожевому золоті. Ви не залишитеся до нього байдужі!
рожеве золото колір волосся

Рожеве золото в хвості

Колір волосся "рожеве золото" вже не перший сезон активно рекомендується перукарями і експертами по фарбуванню волосся в разі, якщо дівчина приходить і сама не знає, чого хоче, але неодмінно чогось свіжого і незвичайного.

Дивовижний візуальний ефект цього кольору досягається завдяки тому, що він може одночасно поєднувати теплі золоті ноти і дуже холодні відтінки (ліловий, пастельний рожевий). При цьому рожеве золото підходить жінкам практично будь-якого віку, головне лише правильно підібрати відтінок, зробити його максимально гармонійним, природним на вашому волоссі і в поєднанні з вашим кольором шкіри.

Загалом, виглядає це надзвичайно і відмінно гармонує з прикрасою з рожевого золота або макіяжем в тих же тонах.

Розовое золото лицо

Рожеве золото на обличчі

Чудовий ефект природного сяйва досягається завдяки тому, що наша шкіра вже має певний рожевий відтінок, рожеве золото в макіяжі тільки підкреслює, підсилює його і змушує грати на сонці. Відтінки рожевого золота можна знайти в будь-якій косметиці: тіні, підводки, олівці, помади і блиски, пудра і хайлайтери. Не відмовляйте собі ні в чому і сміливо експериментуйте! Головне достоїнство цього відтінку - переборщити з ним практично неможливо, це аж ніяк не яскравий рожевий, який швидко перетворює дівчину в барбі або емо. Що б ви не зробили зі своїм обличчям (в межах розумного) за допомогою рожевого золота, напевно вийде приємний, ніжний нюд. Додайте до нього невелике ніжне колечко з рожевого золота з діамантом - і перше незабутнє враження вам забезпечено.

По мнению астрологов бриллианты подходят только Овнам, Львам и Весам. Психологи и ювелиры утверждают, что бриллиант положительно влияет абсолютно на всех женщин, да и сами женщины охотно с этим соглашаются. Попробуем разобраться, как же выбрать драгоценный камень, который будет радовать глаз и приносить удачу.
Переменчивая мода касается даже таких, казалось бы, твердых и незыблемых вещей, как бриллианты и ювелирные украшения. Ежегодно в этой индустрии также меняются тренды, появляются новинки и уходят в прошлое хиты предыдущих сезонов. Итак, сегодня мы расскажем о некоторых самых актуальных ювелирных трендах.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.