дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Зустрічайте рожеве золото

Рожеве золото це модний тренд

Рожеве золото - модний тренд який зробив крок далеко за межі ювелірної промисловості. Сьогодні рожеве золото - це не тільки ніжні золоті кільця, сережки та інші прикраси, але також модний відтінок кольору волосся або актуального нюдового макіяжу

Для початку давайте розберемося з ювелірною стороною питання. Що ж таке рожеве золото? Це сплав золота, міді та срібла. Якщо мова йде про золото 750 проби, то це 75% золота, від 20 до 22.25% міді і, відповідно 2,75-5% срібла. Червонуватий відтінок золоту надає саме наявність міді. Термін "червоне золото" або "російське золото", яке нині безнадійно застаріло і збереглося тільки в скриньках наших мам, бабусь і їх обручки, застосовувався по відношенню до сплаву 75% золота і 25% міді.

Золоті прикраси з вираженим червонуватим відтінком сьогодні користуються все меншою популярністю, їм на зміну прийшли суворе біле золото, особливо якщо брати обручки c діамантами, яскраве жовте золото і, звичайно ж, ніжне рожеве золото, яке набуває свій незабутній відтінок завдяки скороченню відсотка міді в сплаві і появи невеликої частки срібла.

До речі, на сайті Zbird ви можете вибрати потрібний дизайн і замовити будь-який ювелірну прикрасу в рожевому золоті. Ви не залишитеся до нього байдужі!
рожеве золото колір волосся

Рожеве золото в хвості

Колір волосся "рожеве золото" вже не перший сезон активно рекомендується перукарями і експертами по фарбуванню волосся в разі, якщо дівчина приходить і сама не знає, чого хоче, але неодмінно чогось свіжого і незвичайного.

Дивовижний візуальний ефект цього кольору досягається завдяки тому, що він може одночасно поєднувати теплі золоті ноти і дуже холодні відтінки (ліловий, пастельний рожевий). При цьому рожеве золото підходить жінкам практично будь-якого віку, головне лише правильно підібрати відтінок, зробити його максимально гармонійним, природним на вашому волоссі і в поєднанні з вашим кольором шкіри.

Загалом, виглядає це надзвичайно і відмінно гармонує з прикрасою з рожевого золота або макіяжем в тих же тонах.

Розовое золото лицо

Рожеве золото на обличчі

Чудовий ефект природного сяйва досягається завдяки тому, що наша шкіра вже має певний рожевий відтінок, рожеве золото в макіяжі тільки підкреслює, підсилює його і змушує грати на сонці. Відтінки рожевого золота можна знайти в будь-якій косметиці: тіні, підводки, олівці, помади і блиски, пудра і хайлайтери. Не відмовляйте собі ні в чому і сміливо експериментуйте! Головне достоїнство цього відтінку - переборщити з ним практично неможливо, це аж ніяк не яскравий рожевий, який швидко перетворює дівчину в барбі або емо. Що б ви не зробили зі своїм обличчям (в межах розумного) за допомогою рожевого золота, напевно вийде приємний, ніжний нюд. Додайте до нього невелике ніжне колечко з рожевого золота з діамантом - і перше незабутнє враження вам забезпечено.

По мнению астрологов бриллианты подходят только Овнам, Львам и Весам. Психологи и ювелиры утверждают, что бриллиант положительно влияет абсолютно на всех женщин, да и сами женщины охотно с этим соглашаются. Попробуем разобраться, как же выбрать драгоценный камень, который будет радовать глаз и приносить удачу.
Переменчивая мода касается даже таких, казалось бы, твердых и незыблемых вещей, как бриллианты и ювелирные украшения. Ежегодно в этой индустрии также меняются тренды, появляются новинки и уходят в прошлое хиты предыдущих сезонов. Итак, сегодня мы расскажем о некоторых самых актуальных ювелирных трендах.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.