дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

ВЕСІЛЛЯ ЗА 40: ПРАВИЛА І ГАРНІ МАНЕРИ

Весілля за 40

При організації весіль людей, яким сильно за 30 або за 40, правила етикету (і здоровий глузд) накладають певні обмеження, але пропонують і ряд рішень.

1. Сукня нареченої. Рекомендовано розкішне класичне плаття в підлогу будь-якого відтінку, крім білосніжного, без пишної спідниці і без фати. Макіяж і зачіска повинні відповідати поряд і не бути занадто яскравими і пихатими.

2. Ресторан. Швидше за все, таке весілля ви захочете провести в камерній обстановці в оточенні найближчих людей. Вибирайте і відповідне числу гостей і романтичного характеру заходу заклад.

3. Конкурси не потрібні. Все частіше на весіллях "за 40" відсутній навіть ведучий весілля. Але в такому випадку організувати гостей повинен хтось із родини або з числа друзів.

Весілля у віці

4. Професійна організація. Замовити професійну організацію весілля в такому випадку - одне з кращих рішень і гарантія того, що ніхто з гостей не буде нудьгувати.

5. Ваш характер. Намагайтеся створити захід, відповідне вашому характеру, що відбиває ваші відносини. Такі свята завжди запам'ятовуються як ідеально організовані і кожен з гостей відчуває себе невимушено.


Организация свадьбы для пары, ожидающей ребенка, налагает дополнительную ответственность и некоторые ограничения.
В свое свадебное путешествие вы решили отправиться в самый романтичный город мира, при этом решили заняться организацией путешествия самостоятельно? Девять полезных советов.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.
На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости ... далее