logo
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ювелірних прикрас
 
У кошику:
Безкоштовно з мобільних
0 800 75 25 50
Інші номери
(044)2331624
(063)2331624
(066)2331624

ВЕСІЛЛЯ ЗА 40: ПРАВИЛА І ГАРНІ МАНЕРИ

Весілля за 40

При організації весіль людей, яким сильно за 30 або за 40, правила етикету (і здоровий глузд) накладають певні обмеження, але пропонують і ряд рішень.

1. Сукня нареченої. Рекомендовано розкішне класичне плаття в підлогу будь-якого відтінку, крім білосніжного, без пишної спідниці і без фати. Макіяж і зачіска повинні відповідати поряд і не бути занадто яскравими і пихатими.

2. Ресторан. Швидше за все, таке весілля ви захочете провести в камерній обстановці в оточенні найближчих людей. Вибирайте і відповідне числу гостей і романтичного характеру заходу заклад.

3. Конкурси не потрібні. Все частіше на весіллях "за 40" відсутній навіть ведучий весілля. Але в такому випадку організувати гостей повинен хтось із родини або з числа друзів.

Весілля у віці

4. Професійна організація. Замовити професійну організацію весілля в такому випадку - одне з кращих рішень і гарантія того, що ніхто з гостей не буде нудьгувати.

5. Ваш характер. Намагайтеся створити захід, відповідне вашому характеру, що відбиває ваші відносини. Такі свята завжди запам'ятовуються як ідеально організовані і кожен з гостей відчуває себе невимушено.


 
Залиште Ваш e-mail і отримаєте діамант в подарунок вже при першій покупці