дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

ВЕСІЛЛЯ ЗА 40: ПРАВИЛА І ГАРНІ МАНЕРИ

Весілля за 40

При організації весіль людей, яким сильно за 30 або за 40, правила етикету (і здоровий глузд) накладають певні обмеження, але пропонують і ряд рішень.

1. Сукня нареченої. Рекомендовано розкішне класичне плаття в підлогу будь-якого відтінку, крім білосніжного, без пишної спідниці і без фати. Макіяж і зачіска повинні відповідати поряд і не бути занадто яскравими і пихатими.

2. Ресторан. Швидше за все, таке весілля ви захочете провести в камерній обстановці в оточенні найближчих людей. Вибирайте і відповідне числу гостей і романтичного характеру заходу заклад.

3. Конкурси не потрібні. Все частіше на весіллях "за 40" відсутній навіть ведучий весілля. Але в такому випадку організувати гостей повинен хтось із родини або з числа друзів.

Весілля у віці

4. Професійна організація. Замовити професійну організацію весілля в такому випадку - одне з кращих рішень і гарантія того, що ніхто з гостей не буде нудьгувати.

5. Ваш характер. Намагайтеся створити захід, відповідне вашому характеру, що відбиває ваші відносини. Такі свята завжди запам'ятовуються як ідеально організовані і кожен з гостей відчуває себе невимушено.


Организация свадьбы для пары, ожидающей ребенка, налагает дополнительную ответственность и некоторые ограничения.
В свое свадебное путешествие вы решили отправиться в самый романтичный город мира, при этом решили заняться организацией путешествия самостоятельно? Девять полезных советов.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.