дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Весільна подорож в Парижі - що не забути

Весільна подорож в Парижі

У свою весільну подорож ви вирішили відправитися в найромантичніше місто світу, при цьому вирішили зайнятися організацією подорожі самостійно? Дев'ять корисних порад.

1. Зарезервувати онлайн квитки на Ейфелеву вежу. Вистояти величезну чергу фізично - майже нереально, особливо в холодну пору року.

2. Зарезервувати онлайн квитки в Лувр і Собор Паризької Богоматері. Резервувати заздалегідь бажано кожен музей, в який хочете потрапити.

Весільна подорож

3. Якщо в ваш план входить якийсь дуже особливий вечір в ресторані або де-небудь ще, обов'язково сплануйте його, зарезервуйте хоча б за день.

4. Постарайтеся відвідати Тріумфальну арку, піднятися 500 сходинок і зробити шикарні фотографії, які залишаться з вами на все життя.

5. Зручне взуття. Обов'язково.

6. Вибирайте готель в центрі. Їх там тисячі, ви обов'язково знайдете підходящий. А пожити в центрі Парижу - це безцінно.

7. Якщо в звичайному житті ви звикли обмежувати себе в їжі, постарайтеся забути про це на час поїздки в Париж. Потім ви собі цього не пробачите.

Весільна подорож у франції

8. Якщо готуєте коханій людині якийсь подарунок, переконайтеся, що зможете провезти його в багажі і вас не розсекретять завчасно на огляді речей.

9. Забудьте про все і насолоджуйтеся кожним моментом на повну. Що б вам не захотілося зробити спонтанно - зробіть!


При организации свадеб людей, которым сильно за 30 или за 40, правила этикета (и здравый смысл) налагают определенные ограничения, но предлагают и ряд решений.
Свадьба зимой или в конце осени — лучший повод перевоплотиться в настоящую снежную королеву. Многие ошибочно считают, что открытие плечи, ключицы или спина — это едва ли не единственный способ выглядеть роскошно и сексуально в свадебном платье. Отнюдь.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.