дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Весільна подорож в Парижі - що не забути

Весільна подорож в Парижі

У свою весільну подорож ви вирішили відправитися в найромантичніше місто світу, при цьому вирішили зайнятися організацією подорожі самостійно? Дев'ять корисних порад.

1. Зарезервувати онлайн квитки на Ейфелеву вежу. Вистояти величезну чергу фізично - майже нереально, особливо в холодну пору року.

2. Зарезервувати онлайн квитки в Лувр і Собор Паризької Богоматері. Резервувати заздалегідь бажано кожен музей, в який хочете потрапити.

Весільна подорож

3. Якщо в ваш план входить якийсь дуже особливий вечір в ресторані або де-небудь ще, обов'язково сплануйте його, зарезервуйте хоча б за день.

4. Постарайтеся відвідати Тріумфальну арку, піднятися 500 сходинок і зробити шикарні фотографії, які залишаться з вами на все життя.

5. Зручне взуття. Обов'язково.

6. Вибирайте готель в центрі. Їх там тисячі, ви обов'язково знайдете підходящий. А пожити в центрі Парижу - це безцінно.

7. Якщо в звичайному житті ви звикли обмежувати себе в їжі, постарайтеся забути про це на час поїздки в Париж. Потім ви собі цього не пробачите.

Весільна подорож у франції

8. Якщо готуєте коханій людині якийсь подарунок, переконайтеся, що зможете провезти його в багажі і вас не розсекретять завчасно на огляді речей.

9. Забудьте про все і насолоджуйтеся кожним моментом на повну. Що б вам не захотілося зробити спонтанно - зробіть!


При организации свадеб людей, которым сильно за 30 или за 40, правила этикета (и здравый смысл) налагают определенные ограничения, но предлагают и ряд решений.
Свадьба зимой или в конце осени — лучший повод перевоплотиться в настоящую снежную королеву. Многие ошибочно считают, что открытие плечи, ключицы или спина — это едва ли не единственный способ выглядеть роскошно и сексуально в свадебном платье. Отнюдь.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.
На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости ... далее