дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Поганий тон в пропозиціях руки і серця

Зміст:

Обручка

Як не треба робити пропозицію руки і серця. Небезпечні витівки і просто моветон

Часом виникає відчуття, що більшість порад в інтернеті на тему, як зробити пропозицію дівчині красиво і незвично , становили письменники-фантасти або марсіани. Щоб ваш дебют не обернувся провалом і ви не опинилися в ситуації “хотів як краще — вийшло як завжди”, рекомендуємо почати творчі пошуки не з того, як зробити пропозицію, а з переліку того, чого робити точно не варто. Неоднозначні і просто небезпечні способи не поставлять в виграшне становище ні вас, ні її, і вже точно не гарантують позитивної відповіді.

Чи не кладіть нічого в їжу

Метод зробити пропозицію руки і серця за допомогою кільця, захованого в торті , або лежачого на дні келиху з шампанським для коханої, оспіваний навіть в кінематографі. Зауважте, що як правило, це комедії і зазвичай героїня в них драматично давиться, ковтає або ламає діамантом зуб, після чого на нареченого обрушується вал негативу, або він просто журиться про бездарно втрачені дві свої зарплати (саме стільки за класикою має коштувати кільце для заручин).

Якщо нанести шкоду здоров'ю улюбленої або зіпсувати кільце не є вашою метою, ховати його в їжу не варто.

Пропозиція руки і серця по телефону, смс

Пропозиція руки і серця по телефону

Є речі, які необхідно робити особисто . Зробити пропозицію по СМС або по телефону можна тільки в дуууже крайньому випадку. Наприклад, якщо вас на тривалий час відправили у відрядження, не давши зібратися і повідомити рідним, або на ще більш тривалий час — в місця не настільки віддалені. Інших адекватних виправдань телепропозиції немає.

Вибрати кільце сильно менше реального розміру вашої дівчини

Чоловіки часто не знають точно розмір пальчика коханої. Якщо у вас немає можливості дізнатися розмір пальця через інші кільця дівчата, проконсультуйтеся з ювеліром або продавцем в магазині, де будете купувати кільце. Вам напевно порадять найбільш підходящий розмір, при цьому запропонують в майбутньому при необхідності безкоштовно змінити розмір, як це робить інтернет-магазин ZBIRD. Пам'ятайте, куди краще, якщо ви виберете кільце трохи більше, ніж якщо воно не налізе дівчині на палець.

не качайте текст своєї пропозиції в Інтернеті

Наскільки б ви не були слабкі в плетінні словес, будь-який сказаний від чистого серця текст звучить набагато щире і ефектніше , ніж вірші знаменитого поета, а тим більше безіменного автора з мережі. Якщо усне мовлення і яскраві експромти не ваш коник, повірте, ваша половинка напевно про це знає, тому тим більш оцінить будь-яку вашу щиру мова. Згадайте найяскравіші моменти з проведеного разом часу, згадайте момент, коли точно вирішили для себе, що ні за що не хочете її відпускати — говорите про це. Насправді навіть одного лаконічного питання “ Ти вийдеш за мене? ” цілком достатньо, щоб ваш меседж був зрозумілий.

Пропозиція дівчині: поради від її подружок

 Не кажіть нічого її подругам

Жінки не вміють тримати секретів. Якщо до підготовки пропозиції ви привернете найближчу подругу, та можливо і збереже секрет від самої нареченої, але напевно роскаже все іншим близьким подругам. Як відомо, жінки дружать невеликими зграями, в яких новини і чутки поширюються зі швидкістю світла. Не дай Бог, щось у вашому плані піде не так: ювелірний салон затримає з виготовленням кільця, ви захворієте або доведеться відстрочити пропозицію з іншої причини. Хтось із подруг ненароком уточнить: “ Ну, що там твій, вже розвісив білборди “ Виходь за мене! ” по всьому твоєму шляху від будинку на роботу, як обіцяв? ” Незручна пауза.

У що б то не стало будь тверезий

Все, що ти можеш собі дозволити — півкелиха шампанського для хоробрості, блиску очей і дзвінкості голоса разом з нею ж в ресторані, де ти плануєш зробити їй пропозицію. Пропозиції, зроблені в нетверезому вигляді за статистикою або відкидаються, або не сприймаються всерйоз. Воно тобі треба?

Пропозиції руки і серця поради від батьків

Батьки

Тонка, слизька і делікатна тема. Навіть якщо з її батьками у тебе чудові стосунки, подумай, можливо, весілля і створення сім'ї — особиста справа тільки вас двох, і краще зробити своє визнання наодинці, дивлячись їй в очі і не відволікаючись на реакцію батьків. В абсолютній більшості випадком і ви, і вона будете почувати себе набагато комфортніше, якщо перше речення прозвучить в інтимній обстановці. Потім у міру необхідності можна повторити спектакль і перед шанованою аудиторією, тоді ви як мінімум будете впевнені, що граєте з коханою на одній стороні поля.

Углубляясь в историю ювелирного дела можно ужаснуться тому, как недалеко мы ушли от Древнего Египта. Подумать только, уже в Древнем Египте основным материалом ювелиров было золото. К слову, бриллиантов древние египтяне не знали, здесь мы можем гордиться, что ушли от них далеко. Жемчуг и изумруды были известны уже древним грекам.

Если вы выбираете не просто кулон с бриллиантом, а настоящий амулет, который благодаря своей уникальной энергетике будет придавать вам жизненных сил, здоровья и буквально притягивать удачу, рекомендации астрологов на этот счет наверняка помогут вам сделать правильный выбор.

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.