дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручка «європейка»

Зміст:

Обручальное кольцо европейка

Обручка «європейка»

Обручка «європейка» відноситься до так званого типу каблучок з комфортною посадкою (comfort fit) . Ефект м’якої та приємної посадки на руці досягається завдяки плавному, заокругленому профілю обручки - його поперечному розрізу, в якому обручка нагадує еліпс або півколо з
плавними краями.

Обручка «європейка» отримала свою назву завдяки тому, що в міру своїх властивостей і комфортної посадки вона набула неймовірної популярності в Європі та стала невід’ємним елементом найкращих колекцій провідних європейських ювелірних домів.

Особливістю даної моделі є не тільки той факт, що обручка «європейка» легко, комфортно та приємно сідає, але так само легко і знімається. Тому каблучку з таким типом посадки треба купувати чітко свого розміру, впритул, бо якщо вибрати більшу каблучку, навіть зовсім маленьким
запасом, її дуже легко загубити. Взимку воно може злетіти зі змерзлої руки зовсім непомітно, тому будьте уважні.

Обручка «європейка» з діамантом

Навіть найбільш проста класична золота обручка з даним типом посадки і з одним діамантом вже буде виглядати дорого, стильно та вишукано, і до того ж доречно в будь-якій життєвій ситуації. Дуже радимо придивитися уважно до цього варіанту.

Обручка «європейка» з комбінованим металом

Поєднання металів додає дизайну обручки «європейка» оригінальності та новизни. Сміливо використовуйте цей підхід, особливо якщо в повсякденному житті виносите прикраси з різних металів. Додавання діамантів дозволить зробити дизайн ще більш витонченим та вишуканим.

 купить обручальное кольцо европейка

Фактурна Обручка «європейка» з візерунком і діамантами

Зміна класичної гладенької фактури поверхні обручки або використання двох різних фактур, як в цій моделі, дозволить зробити дизайн обручки незвичайним, стильним та цікавим. Метал так само лишається однорідним, а каблучка – доречною в будь-якій життєвій ситуації, але світло грає на ній
інакше, а ви завжди пам’ятаєте про те, що ваша обручка – особлива.

Обручка «європейка» з безперервним патерном

Додавання в дизайн звичайної обручки з комфортною посадкою безперервного візерунка дозволяє досягти яскравого оригінального візуального ефекту і створити дійсно унікальну прикрасу. Виберіть свій візерунок, і спеціалісти Zbird Jewellery з задоволенням виготовлять вашу обручку за індивідуальним замовленням.
Обручальное кольцо с бриллиантом

 

Обручка «європейка» з платини з фактурною поверхнею

Платина все частіше використовується для виготовлення обручок, особливо в випадку, коли пара неодмінно хоче вибрати відносно непоказний класичний дизайн, але додати цінності своєму весіллю та відносинам через дійсно дорогоцінний метал.

Виберіть або створіть власну ідеальну пару обручок з комфортною посадкою разом з ювелірами Zbird Jewellery . Наші експерти допоможуть не тільки підібрати відмінні моделі серед дизайнів, що вже існують, але і створити ексклюзивні обручки за вашим власним ескізом з золота будь-яких кольорів або платини. Просто оформіть заявку на замовлення обручки, напишіть або зателефонуйте нам!

З любов’ю, ваш Zbird Jewellery!

Классические обручальные кольца — это самые простые, минималистичные, лишенные дополнительных декоративных элементов кольца, как правило, с ровной гладкой поверхностью. Обручальное кольцо классика прекрасно в своей простоте и функциональности, оно строго служит единственной цели, укрепляет и оберегает молодую семью, не отвлекаясь на второстепенные задачи.

 

Гладенькі обручки - найпростіші класичні моделі, які представлені в ювелірних магазинах в широкому асортименті і, як правило, у всіх розмірах. Такі обручки можуть бути виготовлені з білого, жовтого або червоного золота, можливо, з платини, а їх мінімалістичний дизайн цінується за практичність і зносостійкість. Ідеологія в основі даного підходу до дизайну гладких обручок говорить, що така обручка неодмінно принесе в сімейне життя пари любов, гармонію і святу тишу без бур і штормів, незалежно від темпераменту кожного з молодят.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.