дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручка ''Американка''

Зміст:

Обручка Американка

 Обручка “американка” стиль і витончена розкіш

“ Американка” це обручка із суворим прямокутним профілем, в поперечному розрізі таке кільце завжди нагадує прямокутник. Обручка “американка” може мати рівні строгі краю або зовсім злегка округлені (для зручності, щоб при згинанні пальця краю кільця не впивалися в шкіру), може бути з каменем або без, з одного металу або комбінації металів, в класичному дизайні або з певним декоративними елементами— іншими словами, дана класифікація стосується тільки профілю вироби, але не кінцевого декоративного оформлення.

 Обручка “американка”: практична сторона

Безумовно, до класичної обручки з плавними закругленими краями набагато легше швидко звикнути навіть новоспеченому нареченому, який раніше ніколи не носив прикрас на пальцях. Таке кільце буде зручним і практично непомітним при щоденному використанні, що не буде чіплятися і заважати працювати руками. Але якщо ви і ваша половина точно знаєте, чого хочете від життя, ви сильні характером, прямі і непохитні, суворе обручку з профілем “американка” стане прекрасним аксесуаром, який додатково підкреслить ваш характер і стиль.

Обручка “американка” однаково ефектно виглядає як на сильній чоловічій руці, так і на ніжній жіночій. Всупереч побоюванням, воно не тільки не робить жіночу руку і весь образ грубим, а навпаки, підкреслює ніжність і природні тонкі риси на тлі стильного, об'ємного прикраси. 

Якими бувають обручки Американки

 Якими бувають обручки “американки”?

Варіантів— мільйон, їх вибір обмежується тільки фантазією ювелірів і властивостями самого кільця, яке призначене для щоденного використання, а тому все ж має залишатися зручним і практичним. Розглянемо найпопулярніші інтерпретації кільця з профілем“ американка”.

 Класичне обручка “американка” з прямим гострим краєм — таке кільце може бути виконано з будь-якого кольору золота або з платини. До речі, це одна з найпоширеніших моделей платинових обручок, її характеризують: строгість, невибагливість, стиль і досить висока ціна при зовнішній простоті.

 Класичне обручка “американка” зі скошеним краєм — профіль такого кільця може виглядати як шести-або восьмикутник в залежності від моделі. Зовнішні (а іноді і внутрішні) краю профілю такого кільця навмисне рівно скошені, що підвищує практичність прикраси, зменшує ризик ненавмисно зачепити або пошкодити прикраса або навколишні предмети.

 Класичне обручка “американка” з заокругленим краєм — модель набагато більш практична і зручна в повсякденному житті, але зовні зберігає всю суворість першої моделі. 

обручку з діамантом

 Обручка “американка” з діамантом — камінь може бути один в центрі, або багато по верхній зовнішній частині або по всьому периметру кільця.

 “Американка” з металів кількох кольорів — відмінне рішення для тих, хто носить годинник, прикраси та аксесуари з різних металів, а обручку намір носити щодня.

 Стильна ”американка” з декоративними елементами — створіть свій унікальний дизайн обручки за рахунок додавання декоративних елементів. Це можуть бути як безперервні патерни, так і поодинокі елементи. Не бійтеся експериментувати, чим незвичніше ваше обручку, тим менше шансів, що одного разу воно перестане вас радувати або набридне.

Самые яркие звезды, как правило, могут себе ни в чем не отказывать, носить роскошные украшения, длинные серьги с бриллиантами, подвески, ожерелья и кольца с бриллиантами далеко за десят карат.
Длинные серьги способны сделать ваш образ действительно незабываемым. Вот почему на Красной ковровой дорожке шикарные длинные серьги от ведущих дизайнеров и ювелирных домов мира встречаются так часто.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.