дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручка ''Американка''

Зміст:

Обручка Американка

 Обручка “американка” стиль і витончена розкіш

“ Американка” це обручка із суворим прямокутним профілем, в поперечному розрізі таке кільце завжди нагадує прямокутник. Обручка “американка” може мати рівні строгі краю або зовсім злегка округлені (для зручності, щоб при згинанні пальця краю кільця не впивалися в шкіру), може бути з каменем або без, з одного металу або комбінації металів, в класичному дизайні або з певним декоративними елементами— іншими словами, дана класифікація стосується тільки профілю вироби, але не кінцевого декоративного оформлення.

 Обручка “американка”: практична сторона

Безумовно, до класичної обручки з плавними закругленими краями набагато легше швидко звикнути навіть новоспеченому нареченому, який раніше ніколи не носив прикрас на пальцях. Таке кільце буде зручним і практично непомітним при щоденному використанні, що не буде чіплятися і заважати працювати руками. Але якщо ви і ваша половина точно знаєте, чого хочете від життя, ви сильні характером, прямі і непохитні, суворе обручку з профілем “американка” стане прекрасним аксесуаром, який додатково підкреслить ваш характер і стиль.

Обручка “американка” однаково ефектно виглядає як на сильній чоловічій руці, так і на ніжній жіночій. Всупереч побоюванням, воно не тільки не робить жіночу руку і весь образ грубим, а навпаки, підкреслює ніжність і природні тонкі риси на тлі стильного, об'ємного прикраси. 

Якими бувають обручки Американки

 Якими бувають обручки “американки”?

Варіантів— мільйон, їх вибір обмежується тільки фантазією ювелірів і властивостями самого кільця, яке призначене для щоденного використання, а тому все ж має залишатися зручним і практичним. Розглянемо найпопулярніші інтерпретації кільця з профілем“ американка”.

 Класичне обручка “американка” з прямим гострим краєм — таке кільце може бути виконано з будь-якого кольору золота або з платини. До речі, це одна з найпоширеніших моделей платинових обручок, її характеризують: строгість, невибагливість, стиль і досить висока ціна при зовнішній простоті.

 Класичне обручка “американка” зі скошеним краєм — профіль такого кільця може виглядати як шести-або восьмикутник в залежності від моделі. Зовнішні (а іноді і внутрішні) краю профілю такого кільця навмисне рівно скошені, що підвищує практичність прикраси, зменшує ризик ненавмисно зачепити або пошкодити прикраса або навколишні предмети.

 Класичне обручка “американка” з заокругленим краєм — модель набагато більш практична і зручна в повсякденному житті, але зовні зберігає всю суворість першої моделі. 

обручку з діамантом

 Обручка “американка” з діамантом — камінь може бути один в центрі, або багато по верхній зовнішній частині або по всьому периметру кільця.

 “Американка” з металів кількох кольорів — відмінне рішення для тих, хто носить годинник, прикраси та аксесуари з різних металів, а обручку намір носити щодня.

 Стильна ”американка” з декоративними елементами — створіть свій унікальний дизайн обручки за рахунок додавання декоративних елементів. Це можуть бути як безперервні патерни, так і поодинокі елементи. Не бійтеся експериментувати, чим незвичніше ваше обручку, тим менше шансів, що одного разу воно перестане вас радувати або набридне.

Самые яркие звезды, как правило, могут себе ни в чем не отказывать, носить роскошные украшения, длинные серьги с бриллиантами, подвески, ожерелья и кольца с бриллиантами далеко за десят карат.
Длинные серьги способны сделать ваш образ действительно незабываемым. Вот почему на Красной ковровой дорожке шикарные длинные серьги от ведущих дизайнеров и ювелирных домов мира встречаются так часто.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.