дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Вироби з діамантами: що люблять носити зірки

Зміст

Вироби з діамантами: що люблять носити зірки

найяскравіші зірки, як правило, можуть собі ні в чому не відмовляти, носити розкішні прикраси, довгі сережки з діамантами, підвіски, намиста і кільця з діамантами далеко за десят карат. Але коли немає необхідності надягати найкращу сукню модного дизайнера в цьому сезоні, щоб здатися на червоній доріжці, навіть голлівудські зірки переключаються на скромні кільця або акуратні сережки Пусети (гвоздики), які зручні і практичні в будь-якій ситуації.

 Сережки Пусети з діамантами

Сережки пусети з діамантами

Пусети— воістину універсальне рішення. Невеликі акуратні сережки гвоздики з діамантами, які як правило не опускаються нижче мочки вуха, завжди виглядають доречно, стримано, жіночно і елегантно. Їх можна носити на ділові зустрічі, співбесіди, кастинги, та хоч дитячі ранки— не прогадаєте. До того ж, вони дуже зручні. Навіть у фітнес-клубі вони не доставлять занепокоєння. Голлівудські зірки просто не могли обійти таку знахідку ювелірної промисловості, як Пусети з діамантами!

Довгі сережки з діамантами та іншими дорогоцінними каменями

Довгі сережки з діамантами та іншими дорогоцінними каменями

Ніщо не додає образу такої жіночності, як довгі сережки з діамантами. Але це аж ніяк не повсякденне прикраса. Носити його потрібно акуратно і тільки з особливих приводів, яких у зірок Голлівуду предостатньо. Тому і витончені довгі сережки з діамантами є на кожен нагода.

Платина і діаманти

Платина продовжує нарощувати обороти . З кожним роком все більше зірок з'являються на килимовій доріжці в платинових прикрасах. Сережки, браслети, каблучки, кулони— неповторний блиск!

Ексклюзивні камені і незвичайні прикраси

Ексклюзивні камені і незвичайні прикраси

Ексклюзивні прикраси — слабке місце кожної зірки. Ювелірні будинку і видатні дизайнери з радістю виготовляють самі унікальні прикраси виключно для зірок— кращий піар!

Ексклюзивні обручки

Уміння зрозуміти характер і підібрати прикрасу, що підкреслює красу

По правде говоря, белое золото — ювелирный тренд не только 2017, но также многих предыдущих и последующих годов. В меру своей универсальности, изысканной красоты и отменных функциональных характеристик белое золото надолго останется классическим металлом для ювелирных украшений самых различных назначений: от декоративных сережек, браслетов и подвесок до помолвочных и обручальных колец. 
Американка” — это обручальное кольцо со строгим прямоугольным профилем, в поперечном разрезе такое кольцо всегда напоминает прямоугольник. Вопреки опасениям, оно не только не делает женскую руку и весь образ грубым, а напротив, подчеркивает нежность и естественные тонкие черты на фоне стильного, объемного украшения.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.