дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Біле золото: ювелірний тренд 2017 року

Зміст:

Біле золото: ювелірний тренд 2017 року

Чому біле золото— ювелірний тренд 2017 роки?

По правді кажучи, біле золото— ювелірний тренд не тільки 2017 , але також багатьох попередніх і наступних років. В міру своєї універсальності, вишуканої краси і відмінних функціональних характеристик біле золото надовго залишиться класичним металом для ювелірних прикрас найрізноманітніших призначень: від декоративних сережок, браслетів і підвісок до помолвочних і обручок. Якщо ви вибираєте метал для майбутнього прикраси, сережок, кулона або тим більше обручок, пропонує ознайомитися з усіма перевагами і якостями білого золота, щоб прийняти зважене рішення.

Кільце з білого золота

Чому біле золото так популярно?

В першу чергу, біле золото дуже люблять ювеліри і творці моделей витончених помолвочних кілець.

Фізичні властивості. Біле золото— легший і гнучкий метал, в порівнянні з платиною, тому ювеліри вважають за краще використовувати саме біле золото при виготовленні дуже тонких прикрас і окремих декоративних елементів. Завдяки тренду, заданому ювелірним домом Tiffany& Co. в США, і як наслідок у всьому світі, щорічно проводяться сотні тисяч помолвочних і обручок з білого золота. Кожен наречений прагне вибрати для своєї обраниці не тільки найбільший діамант в рамках свого бюджету, а й вишуканий дизайн, який би підкреслює характер і улюблені риси його майбутньої дружини.

Вигідна ціна. Зі збільшенням діаманта ціна виробу зростає кратно, але навіть найтонша ювелірна робота або оригінальний дизайн, як правило, підвищують вартість прикраси не більше, ніж на 30% в порівнянні з виробом того ж ваги в дуже простому класичному дизайні. Далеко не кожен чоловік може змагатися з 20-каратним діамантом вартістю близько $ 8 млн, подарованим Кім Кардашьян її чоловіком. Зате цікавий, незвичайний дизайн помолвочного кільця— може дозволити собі практично кожен чоловік із середнім достатком.

Кільце з білого золота з бріллінтамі

Ідеально з діамантом і іншими каменями. Біле золото і платина— ніж ввозить, в поєднанні з якими природний блиск білого діаманта розкривається найкращим чином. І все ж більшість ювелірів вибирають саме біле золото: вироби з білого золота простіше і легше у виробництві, цей метал дозволяє створювати самі вишукані і витончені дизайни, та й кінцева вартість виробу вироби в білому золоті залишається цілком доступною, на відміну від платини, яка може збільшити вартість виробу на 50-100% в порівнянні з аналогічним прикрасою з білого золота.

До речі, з усіма іншими дорогоцінними каменями біле золото виглядає не менш розкішно, на відміну від жовтого або червоного, які можуть здешевлювати зовнішній вигляд виробів і не давати каменю розкритися у всій красі і природному блиску.

Обручки з діамантами

Практичність. Безумовно, біле золото вимагає догляду, як і всі інші ювелірні вироби. Згодом прикраси з білого золота, особливо обручки, якщо ви носите їх щодня, будуть дряпатися, втрачати початкову яскравість і блиск, але їм не властиво чорніти, як це відбувається з сріблом. До того ж, повернути первозданний блиск прикрас з білого золота допоможе чистка та родирование. До слова, в ZBird Jewellery обслуговування куплених у нас виробів— безкоштовне. Тому ви можете насолоджуватися благородним блиском білого золота протягом усього терміну життя вашого вироби.

Набір цих властивостей і визначає той факт, що біле золото залишається головним ювелірним трендом протягом багатьох років. А головне, вибираючи ювелірну прикрасу з білого золота, ви завжди можете бути впевнені, що зробили вибір на користь вічної класики, яка не втратить свою актуальність ще довгі роки.

Обручальное кольцо “Корона” — эксклюзивное украшение, которое подчеркивает, что в в данной паре супруг и супруга друг для друга настоящие король и королева.
Самые яркие звезды, как правило, могут себе ни в чем не отказывать, носить роскошные украшения, длинные серьги с бриллиантами, подвески, ожерелья и кольца с бриллиантами далеко за десят карат.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.