дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

ДІАМАНТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

Діамант всесвітньої історії 
Людству відомі великі діаманти, які дійсно писали історію або ознаменували зміну епох. Один з таких діамантів - чудовий білий «Кохинор» (в перекладі «Гора світла»). Сьогодні він прикрашає корону королеви Єлизавети, але його історія почалася як мінімум в XIV столітті. Кілька століть він прикрашав тюрбан раджів з династії держави Малва (сьогодні північ Індії).

За легендою першим власником Кохинора був легендарний герой Індії Карна, в народі говорили, що коли камінь змінить власника, держава буде поневолена. І в 1304 році Малву завоював делійський султан Ала-ад-Дін, камінь виявився у нього. Потім Кохинор змінив близько 18 власників та династій, включаючи Великих Моголів, завжди залишаючись символом влади.

Діамант Королеви Єлизавети

Зміна власника каменю майже завжди означала вбивства або смертельні битви. У 1849 році Кохинор виявився у британської королеви Вікторії, Імператриці Індії. У спадщину разом з престолом він перейшов Королеві Єлизаветі.

Натуральный бриллиант — безусловно, один из самых красивых, загадочных, сильных и самый дорогой из ювелирных камней, символизирующий чистую и вечную любовь.
Организация свадьбы для пары, ожидающей ребенка, налагает дополнительную ответственность и некоторые ограничения.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.
На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости ... далее