дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

ДІАМАНТ ВСЕСВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

Діамант всесвітньої історії 
Людству відомі великі діаманти, які дійсно писали історію або ознаменували зміну епох. Один з таких діамантів - чудовий білий «Кохинор» (в перекладі «Гора світла»). Сьогодні він прикрашає корону королеви Єлизавети, але його історія почалася як мінімум в XIV столітті. Кілька століть він прикрашав тюрбан раджів з династії держави Малва (сьогодні північ Індії).

За легендою першим власником Кохинора був легендарний герой Індії Карна, в народі говорили, що коли камінь змінить власника, держава буде поневолена. І в 1304 році Малву завоював делійський султан Ала-ад-Дін, камінь виявився у нього. Потім Кохинор змінив близько 18 власників та династій, включаючи Великих Моголів, завжди залишаючись символом влади.

Діамант Королеви Єлизавети

Зміна власника каменю майже завжди означала вбивства або смертельні битви. У 1849 році Кохинор виявився у британської королеви Вікторії, Імператриці Індії. У спадщину разом з престолом він перейшов Королеві Єлизаветі.

Натуральный бриллиант — безусловно, один из самых красивых, загадочных, сильных и самый дорогой из ювелирных камней, символизирующий чистую и вечную любовь.
Организация свадьбы для пары, ожидающей ребенка, налагает дополнительную ответственность и некоторые ограничения.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.