дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Ювелірні прикраси для виключно важливих моментів у житті

Цінність ювелірних прикрас складається не тільки з вартості металу і каміння, важлива також естетична неповторність і краса виробу. Ексклюзивні ювелірні вироби з золота і платини часто виконують роль подарунків до особливої події або випадку, щоб тривалий час зберігати теплі спогади про урочистий момент. Платина або біле золото навколо діамантів змінює їх блиск до невпізнання, роблячи його практично сліпучим. Саме платина, як символ найвищої міцності і сталості, вважається самим розкішним матеріалом для огранки діамантів, продовжуючи і примножуючи їх сяйво. Згодом такі вироби служать сімейною реліквією, і будуть дбайливо передаватися з рук в руки, з любов'ю з покоління в покоління.

Для виключно важливих моментів в житті, таких як заручини, вінчання, народження первістка, і інші, існує можливість створення унікальних дорогоцінних виробів, виготовлених майстрами по авторському задуму. Унікальні ювелірні прикраси виконуються з урахуванням будь-яких Ваших побажань, починаючи з вибору ескізу, металу і каміння для вставки, закінчуючи визначенням типу оправи та нанесенням гравіювання. Ви можете розглянути варіанти, запропоновані фахівцями, намалювати ескіз самостійно, або відтворити вже існуючий виріб по фотографії. Володарі ексклюзивних коштовних прикрас не тільки підкреслюють індивідуальний стиль і бездоганну елегантність, але й високо цінують старання тих, хто доклав усіх зусиль для появи цього шедевра.

 Ювелірний інтернет-бутік «ZBIRD» крім продажу дорогоцінних виробів найвищої якості, здійснює для своїх клієнтів виготовлення ювелірних виробів на замовлення.

 Умілими руками старанних, досвідчених і талановитих майстрів з допомогою високотехнологічного обладнання ми готові втілити в реальність самі непередбачувані Ваші фантазії. Грайливе мерехтіння діамантів в обручці з платини, благородна пишність сережок з білого золота з сапфірами, поєднання різних бажаних металів найвищої проби з вибраними дорогоцінними каменями досконалої огранки і високої чистоти - ми зможемо зробити краще, ніж Ви могли б собі уявити. Багато ювелірів беруть на себе відповідальність виготовити ексклюзивні ювелірні прикраси в Києві, але тільки бутік «ZBIRD» забезпечує гарантовану якість, індивідуальний підхід, розумні ціни і сертифікацію всіх виконаних виробів. Результати ювелірної роботи наших геніальних майстрів перевершать Ваші очікування - це запорука Вашої розкішності!

Важный момент, трогательный красивый обряд помолвки – судьбоносное решение перед последующим этапом – длительной и счастливой семейной жизнью. Все влюбленные пары, планируя будущее бракосочетание, не обходят своим вниманием и этот старинный обычай, сулящий взаимопонимание и верность супругов. Современная помолвка – это некий симбиоз наших и европейских традиций, когда молодой человек, кроме прошения руки и знакомства родителей пары, надевает на палец будущей невесты кольцо для помолвки, спрашивая у нее согласия на замужество. Некоторые мужчины оговаривают заранее сценарий торжества со своей второй половинкой и вместе выбирают понравившееся золотое помолвочное кольцо. Однако абсолютное большинство молодых людей стремятся соблюдать нюансы обряда и устраивают своим любимым девушкам сюрприз в виде оригинального ювелирного украшения для помолвки.

Когда то, очень давно Творец создал человека по образу и подобию своему и это означал, что, так же как и сам Творец, каждый человек должен быть уникальным творением природы. Да у многих могут быть одинаковые носы или уши, но если посмотреть на человека в обще то мы никогда, не найдём совершенно одинаковых людей и это замечательно. Так почему мы люди сами себя превращаем в однородную серую массу, стараемся слиться с толпой и ничем не отличаться от соседа. 

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.