дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручки з білого золота

Обручки з білого золота
Біле золото часто використовується як альтернатива платині, сріблу або жовтому золоту. Все більше молодих пар надають перевагу сріблястому кольору обручок над звичним жовтим і рожевим відтінками класичного золота.

 Якщо ви вважаєте, що срібло дуже м'який метал і швидко темніє, а може, надто простий і дешевий матеріал для обручки, яка буде супроводжувати вас все життя, а вартість платини вкрай висока, то біле золото саме для вас.

 Якісне біле золото містить високий відсоток чистого золота (зазвичай 58,5% або 75%) - жовтого і м'якого металу. Щоб надати йому шляхетний відтінок білого золота, а також зробити його міцним, плавким і зносостійким, в сплав додаються лігатури зі складом інших металів.
Обручки з білого золота

Найбільш поширеними білими металами, з яких виготовляють сплав білого золота, є нікель, паладій, платина і манган. Для покращення фізичних властивостей сплаву, в нього можуть додаватися невеликі кількості міді, цинку або срібла. Однак мідь і срібло утворюють небажані оксиди, які перебуваючи на повітрі або стикаючись зі шкірою, швидко тьмяніють. Тому краще використовувати інші метали.

 Завдяки широкому вибору обручок з білого золота на нашому сайті zbird.com.ua, ви зможете підібрати собі ідеальні обручки, які стануть супутниками вашої любові на довгі роки. Якщо ж вам не вдалося знайти саме ту обручку про яку ви мріяли, або хочеться більше оригінальності, на нашому сайті завжди можна замовити обручки в індивідуальному дизайні, розроблені за вашим ескізом.

Прекрасная коллекция обручальных колец Zbird в Одессе высочайшего качества по самым выгодным ценам
Как выбрать подходящие кольца для венчания, и в чем же разница между обычными обручальными кольцами и кольцами для венчания
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.