дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручки з білого золота

Обручки з білого золота
Біле золото часто використовується як альтернатива платині, сріблу або жовтому золоту. Все більше молодих пар надають перевагу сріблястому кольору обручок над звичним жовтим і рожевим відтінками класичного золота.

 Якщо ви вважаєте, що срібло дуже м'який метал і швидко темніє, а може, надто простий і дешевий матеріал для обручки, яка буде супроводжувати вас все життя, а вартість платини вкрай висока, то біле золото саме для вас.

 Якісне біле золото містить високий відсоток чистого золота (зазвичай 58,5% або 75%) - жовтого і м'якого металу. Щоб надати йому шляхетний відтінок білого золота, а також зробити його міцним, плавким і зносостійким, в сплав додаються лігатури зі складом інших металів.
Обручки з білого золота

Найбільш поширеними білими металами, з яких виготовляють сплав білого золота, є нікель, паладій, платина і манган. Для покращення фізичних властивостей сплаву, в нього можуть додаватися невеликі кількості міді, цинку або срібла. Однак мідь і срібло утворюють небажані оксиди, які перебуваючи на повітрі або стикаючись зі шкірою, швидко тьмяніють. Тому краще використовувати інші метали.

 Завдяки широкому вибору обручок з білого золота на нашому сайті zbird.com.ua, ви зможете підібрати собі ідеальні обручки, які стануть супутниками вашої любові на довгі роки. Якщо ж вам не вдалося знайти саме ту обручку про яку ви мріяли, або хочеться більше оригінальності, на нашому сайті завжди можна замовити обручки в індивідуальному дизайні, розроблені за вашим ескізом.

Прекрасная коллекция обручальных колец Zbird в Одессе высочайшего качества по самым выгодным ценам
Как выбрать подходящие кольца для венчания, и в чем же разница между обычными обручальными кольцами и кольцами для венчания
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.