дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Обручки для вінчання

Обручки для вінчання

Обручки для вінчання

Багато молодих пар перед вінчанням задаються питанням, які ж обручки вибрати, щоб вони ідеально підійшли для цього обряду, довго служили і подобалися обом половинкам. Насправді все не так складно, давайте розбиратися.

 За старих часів одруження проводилося виключно в церкві, і тільки вінчання означало появу нової сім'ї. Основною вимогою до обручок для вінчання була відмінність в зовнішньому вигляді між обручками для чоловіка і жінки. В чоловіка обручка мала бути більш брутальною - а в жінки, відповідно, більш тендітною.

Однак з плином часу все змінилося, обряд вінчання відійшов на другий план і став зовсім не обов'язковим. Тепер вінчання проходить тільки за бажанням і, як правило, вже після офіційної реєстрації в РАГСі, а багато сучасних молодих пар не вінчаються зовсім!
Обручки для вінчання

І все ж, які обручки варто вибрати? Зараз представники церкви не ставлять якихось чітких правил чи обмежень в цьому плані. Велика частина молодят використовують ті ж обручки, що і для офіційної реєстрації. Так що можете сміливо вибирати будь-які обручки для вінчання що вам сподобались на нашому сайті zbird.com.ua.  

Також ви завжди можете зробити обручки під замовлення в індивідуальному дизайні, просто залишивши заявку на нашому сайті або зв'язавшись з нашими консультантами по телефону.

Не знаете, какое кольцо выбрать? На нашем сайте представлен широкий ассортимент обручальных колец из белого золота, и мы с радостью поможем вам выбрать подходящее!
Zbird.com.uaШирокие обручальные кольца вы можете купить в магазине Zbird.com.ua по самым приемлемым ценам для вас и ваших возлюбленных.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.