дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Як правильно вибрати весільні обручки?

«Для того щоб зловити невловиму жінку, потрібно запропонувати їй обручку» - цей сенс закладений в більшості сьогоднішніх романів. Якщо в чоловіка настає момент, коли він впевнений у своїй другій половинці і прагне провести з нею решту життя, пропозиція руки і серця, покупка обручок та весілля стає наступним етапом цієї історії. Обручки - це найдавніший символ вічної любові і вірності пари, який відображає всю повноту їх почуттів, і протягом життя нагадує про той день, коли вони вирішили об'єднати себе шлюбними обітницями. За традицією весіллю передують заручини. Найважчим для нареченого є питання, яку каблучку вибрати для пропозиції, але добре розбираючись в смаках своєї коханої, він з легкістю впорається з цим завданням. Різниця у виборі весільних обручок і каблучок на заручини незначна. Єдине, що потрібно пам'ятати, так це те, що під час церемонії одруження наречений одягає нареченій обручку на безіменний палець, а заручна каблучка знімається. Згодом дівчина може носити її в парі з обручкою на тому ж пальці або на іншій руці за бажанням.

Думок, як правильно підібрати каблучку, дуже багато. У деяких сім'ях ці символічні прикраси передаються у спадок, вважається, що якщо батькам вони принесли любов, удачу і взаєморозуміння в шлюбі, то і дітям принесуть теж. Також існує звичай виготовляти обручки молодят з каблучок інших членів сім'ї або родичів, чиє подружнє життя було довгим і щасливим. Існує й інша думка, що молодята повинні самі собі купувати обручки, і щоб їх ніхто не одягав, в цьому випадку їх спільне життя обіцяє бути довгим, чистим і щасливим. Дуже багато суперечок навколо питання «хто повинен купувати обручки?». За традицією цей обов'язок лягав на плечі нареченого, але сьогодні до процесу вибору краще залучити і наречену, в цьому випадку можна підібрати варіант, який підходить для обох молодят.

Як вибрати обручку?

Здавалося б, тут немає нічого складного: прийшов, побачив і купив, проте це не звичайний аксесуар, який ми купуємо під плаття або під настрій. Для того, щоб Ваші каблучки радували Вас протягом усього життя і дарували теплі спогади, ми підготували для Вас кілька корисних порад. Вибір відповідного перстню не викликає особливих труднощів, особливо якщо наречений добре знає смаки коханої (якщо вона, звичайно, знає, чого хоче). У процесі пошуку може відкритися безліч нюансів, які потребують детального роз'яснення. Тому, щоб підібрати ідеальне за формою, розміром і зовнішнім виглядом колечко, Вам знадобляться деякі корисні поради та інформація, яку необхідно знати кожній майбутній подружній парі.

Якими повинні бути обручки? Специфіка матеріалів

Перед тим, як детально поговорити про метали, дамо відповідь, мабуть, на найпоширеніше питання «Коли потрібно купувати обручки»? І хоча багато пар відкладають це на останній момент, найкраще відправитися за прикрасами заздалегідь, відразу ж після заручин. Сьогодні ювелірна мода не стоїть на місці, з кожним сезоном радуючи молодят новими і новими колекціями. Якщо наші батьки купували обручки виключно з червоного золота, то перед нами сьогодні відкриті практично всі двері. Моделі з рожевого, білого, жовтого золота, комбіновані варіанти, прикраси з платини на будь-який смак. Ну а що стосується оформлення, дизайнерським пошукам в ювелірній моді просто немає рівних. Зараз величезною популярністю користуються обручки з діамантами, цікавими гравіюваннями і вставками інших металів. Як би там не було і якими красивими не були каблучки, вибирати ці ювелірні прикраси потрібно дуже критично. Крім візуального, також дуже важливий і практичний бік питання. Потрібно пам'ятати, що срібло значно м'якше золота, тому такі каблучки недовговічні і періодично можуть піддаватися деформації. Нареченій важливо оцінити вміст своєї шкатулки з коштовностями і задуматися, яким з металів Ви найчастіше віддаєте перевагу. Тепер вони будуть поєднуватися з обручкою. Можливо, варто звернути увагу на моделі з комбінованого золота. Також елітними і елегантними вважаються прикраси з платини. Нехай кожен чоловік приміряє каблучку на своїй руці і переконається, чи підходить вона йому особисто, адже вибрати каблучку Вам доведеться на все життя.

Як правильно вибрати обручки? Трохи про дизайн

Отже, купуючи обручки, потрібно залишити позаду всі стереотипи і покластися на власні відчуття. Для того, щоб прикрасу не хотілося знімати, вона повинна подобатися. Класифікація, виходячи з дизайну цих прикрас, гранично проста і включає два підвиди:

  • класичні
  • декоровані

Класичним каблучкам віддає перевагу більшість подружніх пар. Це досить просте і в той же час елегантне рішення, вартість такої прикраси відповідає вартості золота і не підвищена за рахунок додаткової обробки і дизайнерських ефектів. До того ж, гладкі каблучки дуже легко носяться, не чіпляються за одяг і взагалі не приносять жодного дискомфорту. Що стосується каблучок, декорованих алмазами або іншими каменями, що мають гравіювання, ажурні елементи та інші дизайнерські оздоби, це швидше прерогатива естетів, які прагнуть красиво підкреслити свою індивідуальність. Хто сказав, що Ваші символи кохання повинні бути такими, як у всіх? Іноді трапляється так, що думки подружжя і їх смак в ювелірних прикрасах розходяться. І багато дискусій ведеться навколо того, чи повинні обручки бути однаковими. Звичайно ні, і не варто наполягати на зворотному. Ви ж хочете, щоб ваша друга половинка носила каблучку, не знімаючи? Можливо, чоловікові варто підібрати більш консервативну модель, а дружині – дещо романтичнішу.

Як правильно вибрати каблучку нареченій і нареченому: ширина, розмір і профіль

Від того, як Ви виберете розмір обручки, залежить її подальше носіння. Найкраще заздалегідь відвідати ювеліра і знімати мірку кілька разів, оскільки розмірам пальців властиво мінятися кілька разів на день. Це, перш за все, залежить від температури повітря, навантажень і умов, в яких знаходиться рука. У літню пору року пальці набрякають, в зимову - навпаки, стають тоншими. Купуйте обручки тільки в перевірених магазинах, оскільки, чим дешевша продукція, тим вище похибка її розміру. Найважливішу роль при покупці подібних ювелірних виробів грає їх ширина. Вузькими вважаються каблучки від 2 до 4 мм, середніми - 4 - 6 мм, а широкими - 6 - 8 мм, див. мал. 1.
Ширина обручок

Мал. 1. Класифікація обручок по ширині.

Тому перед тим, як визначити розмір обручки, потрібно точно знати її дизайн і ширину. Справа в тому, що прикраси 4 - 5 мм завширшки будуть на 0.5 мм менше, ніж моделі каблучки шириною 8 - 10 мм. Це викликано тим, що широкі каблучки сидять на пальці щільніше, розміщуючись від суглоба уздовж фаланги. Смакові переваги це одне, а ось те, що людині йде - зовсім інше. На довгих тонких пальцях чудово виглядають вузькі або дуже широкі каблучки. Якщо ж Ваші пальчики короткі або трохи пухкі, зверніть увагу на середні моделі. Що стосується чоловіків, то їх каблучки можуть перебувати в межах від 4 до 8 мм. І щоб вузька прикраса не їздила на пальці, її розмір повинен бути підібраний дуже точно. Широкі моделі можуть вдягатися вільно. У будь-якому випадку в каблучці Вам повинно бути комфортно.

Перед тим як купувати обручки, потрібно ознайомитися з поняттям їх профілю. Профіль каблучки позначає її форму в поперечному розрізі. Від цього багато в чому залежить, наскільки зручною буде прикраса. Більшість ювелірних прикрас з внутрішнього боку плоскі, а з зовнішнього - округлі. Сьогодні європейська ювелірна мода поширилася на заручні каблучки з профілем comfort fit. Ці прикраси мають характерну округлу форму і з зовнішнього, і з внутрішнього боку, саме це забезпечує комфортне носіння ювелірного виробу. Завдяки такому профілю каблучка ніколи не вріжеться в палець і буде сидіти на ньому зручно, без ковзання. Профіль comfort fit - це вибір тих, хто надає первагу об'ємним і статусним прикрасам. Варто відзначити і каблучки, що називається «американки» - повністю прямого профілю, які зараз дуже популярні серед молоді. Вони, до речі, теж дуже комфортно носяться. З усіма видами традиційних профілів ювелірних прикрас можна ознайомитися на наступному малюнку.

Види профілю обручок
Прикраси, сповнені сенсу

Ознайомившись з цим матеріалом, Ви вже знаєте, як правильно вибрати обручку. Адже ця прикраса дуже символічна. Відкритим залишається питання: «Де купувати обручки?» У нових колекціях інтернет-магазину ZBIRD Ви обов'язково знайдете моделі, які підкреслять Вашу індивідуальність. Якщо каблучки як у всіх Вам не підходять, то майстрами-ювелірами фабрики може бути створено ювелірну прикрасу на замовлення з будь-якими написами, інкрустацією і поєднанням металів, які будуть тільки у Вашої сімейної пари!

Пожалуй, предложение руки и сердца — самый романтический обряд в жизни каждой девушки. В этот день в подтверждение своих искренних чувств и серьезных намерений любимый мужчина преподносит ей помолвочное кольцо. Девушка, приняв колечко дает согласие выйти замуж и с этого момента пара официально считается женихом и невестой.
Мерлин Монро утверждала, что бриллианты — это лучшие друзья девушек, Одри Хепберн — напротив считала, что до 30 лет не стоит связываться с алмазами, ведь так девушки смогут избежать глупых ситуаций. Как бы там не было, ими хотят владеть все. Имея в украшении даже небольшой бриллиант 0,2 карата, женщина сразу же начинает чувствовать себя увереннее и красивее.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.