дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

 • (044) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24

Ювелірна фірма ZBIRD працює на ринку України з 2011 року.

Ми спеціалізуємось на виготовленні прикрас із діамантами та іншими дорогоцінними каменями. Наш основний напрямок – обручки та каблучки для заручин, прикраси з діамантами в золоті та платині.

Наша місія – щоб в Україні кожен міг дозволити собі прикраси з якісними діамантами. У нас навіть з‘явилась традиція: кожній парі у будь-яку прикрасу ми ставимо діамант – подарунок від ZBIRD.

Ми пропонуємо якісні прикраси за доступними цінами, у порівнянні з іншими ювелірними магазинами. Нам це вдається завдяки наступним принципам роботи:

 • ми не виготовляємо одразу всі свої моделі, а тільки ті, що користуються попитом. З колекцій обручок виготовляємо лише зразки. Тому прикраси у нас не лежать;
 • в нашій команді працюють професіонали, які спеціалізуються на конкретних процесах. Ми не роздуваємо свій штат;
 • у нас є сертифікований експерт-гемолог. Для оцінки каменів нам не потрібно запрошувати гемологів з інших компаній;
 • продаємо в онлайні. На відміну від інших ювелірних брендів, нам не потрібно включати в ціну виробу оренду магазинів та зарплати продавців.

Ми постійно слідкуємо за трендами ювелірної моди та розвиваємо наші колекції. При бажанні, ви можете проявити себе у якості дизайнера і разом з нами розробити дизайн вашої прикраси.

У виробах ми використовуємо тільки натуральні камені, здобуті легальним чином і завезені в країну згідно вимог Закону України. Всі наші прикраси відповідають вимогам ДСТУ 3527-97, на них стоять проби Державної пробірної палати України, обов‘язково кріпиться бирка виробника. Разом з прикрасою ви отримаєте фірмовий сертифікат ZBIRD, в якому вказані всі параметри виробу та використаних каменів.

Всі прикраси ми доставляємо в якісній фірмовій упаковці (коробочка + пакет).

Сергій Шевченко

Власник та технолог ювелірної справи

Власник та керівник ZBIRD, експерт-гемолог і технолог ювелірного виробництва.

Сергій в ювелірному бізнесі з 2003 року. За цей час він пройшов всі стадії, від продавця до провідного технолога. Сьогодні він працює технологом в декількох компаніях за кордоном (Туреччина і Таїланд). Як сертифікований гемолог, займається оцінкою дорогоцінних каменів.

Відкрити ювелірну фірму ZBIRD, Сергія підштовхнуло бажання створювати якісні прикраси за доступною ціною. Місію компанії він сформулював так – щоб в Україні кожен міг дозволити собі прикраси з якісними діамантами.

Наша місія

Наша місія - щоб в Україні кожен міг дозволити собі прикраси з якісними діамантами. У нас навіть з'явилася традиція: кожній парі в будь-яку прикрасу ми ставимо діамант - подарунок від ZBIRD.

Наше виробництво

Відкривши у 2011 році ювелірну фірму ZBIRD, ми одразу сфокусувались на створенні якісних і стильних прикрас за доступною ціною.

Сьогодні наші вироби за своєю якістю на рівних конкурують з продукцією іноземних компаній. Ми не лише зберігаємо вигідну ціну на ринку України, але й три роки безкоштовно обслуговуємо наші прикраси, чого більше ніхто не робить.   

Як нам це вдається:

 • сучасні технології обробки металів та коштовного каміння;
 • власне виробництво (від ескізу до нової колекції);
 • професійні ювеліри та свій гемолог;
 • розподілення всіх процесів між окремими спеціалістами;
 • правильна логістика для збереження доступної ціни.

ZBIRD – це дружня команда, яка працює як годинник. Завдяки досвіду співробітників та налагодженим процесам, ми швидко та якісно виготовляємо будь-які ювелірні прикраси.

Роботу над виробом починаємо з ескізу дизайнера. Потім 3D-дизайнер робить тривимірну модель, яку друкуємо на 3D-принтері. На наступному етапі майстер відливає модель з металу. Далі один ювелір монтує виріб і передає його іншому для закріплення вставок та поліровки. Залишилось тільки поставити клеймо пробірної палати України (єдине, чого самі не робимо) і все, прикраса готова.      

Ви можете вибрати прикрасу з каталогу на сайті або замовити індивідуальний дизайн.

У нас є такий вислів: «Прикраса повинна “сидіти“». Наприклад, створюючи каблучку, ми обов‘язково зустрічаємось з її майбутнім власником і заміряємо палець. Якщо в магазинах обмежуються стандартними розмірами (15, 16,5, 18 та інші), то ми можемо зробити розмір максимально точним (наприклад, 15,3). Крім того, враховуємо товщину фаланги і суглоба. Всередині каблучки можемо зробити фаску або вибірку, щоб вона зручно надягалась і не бовталась. Так ми підходимо до виготовлення всіх прикрас, будь-якого розміру та ваги.     

Для провідних ювелірних компаній України та Європи ми розробляємо модельні лінії. Тобто робимо ескіз, 3D-модель і модель з металу. Далі приїжджаємо до замовника і показуємо, як виготовляти дану колекцію.

В наших виробах ми використовуємо якісну лігатуру сертифікованої європейської компанії Progold. Ця лігатура не містить нікелю, а тому не викликає алергічних реакцій. Також працюємо з гіпоалергенною платиною 950 проби.

Всі прикраси ми доставляємо в якісній фірмовій упаковці (коробочка + пакет).

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.