дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Діаманти

Сортувати за
Ціною
Популярністю

Про діаманти

Колір діаманта

Цвет бриллианта
Цвет бриллианта
Цвет бриллианта

Колір діаманта залежить від домішок і дефектів у його структурі, природного опромінення радіацією. Забарвлення може бути неоднорідним – з плямами або ділянками.

Чистота діаманта

Чистота бриллианта
Чистота бриллианта
Чистота бриллианта

Абсолютно прозорі діаманти зустрічаються досить рідко. Скоріш за все в їх структурі можна помітити дрібні сторонні кристали та мікротріщини.

Вага діаманта

Вес бриллианта
Вес бриллианта
Вес бриллианта

При оцінці вартості діаманту головну роль грає його розмір (вага), особливо, якщо камень невеликий. В усьому світі вагу діаманту вимірюють в каратах, скорочено ct (1 карат = 0,2 грама).

Якість огранювання

Качество огранки
Качество огранки
Качество огранки

Щоб визначити вартість діаманта, потрібно дослідити його основні характеристики (колір, прозорість, огранку, вагу) і актуальну ціну одного карата.

Форма ограновування

>Форма огранки
>Форма огранки
>Форма огранки
>Форма огранки

Під час огранки алмаз втрачає 40-60% власної ваги. В процесі обробки ювелір покриває камінь багаточисельними пласкими поверхнями – гранями (фасетами).

Сертифікати

>Сертификаты
>Сертификаты
>Сертификаты

Сертифікат на діамант – це документ, завдяки якому ви можете бути впевненими, що купуєте справжній коштовний камінь і його ціна виправдана.

Особливості оцінки та покупки діамантів в Києві

Ювелiрнi  вироби з діамантами - унікальний подарунок, який зможе розповісти одержувачу трохи більше, ніж навіть самі красномовні слова. Вже на протязі багатьох століть саме діаманти купити бажали всі чоловіки і жінки - це символ енергії, влади і успіху. Це камінь, який створений спеціально для переможців - талісман багатьох сильних особистостей, таких як Наполеон, Юлій Цезар, Людовік IV і багатьох інших. І якщо раніше продаж діамантів був обмеженим, то сьогодні купити діаманти в Україні Ви можете інтернет-магазині ZBIRD. При цьому ціна діамантів в Україні (Львовi,  Kиєві, Харьковi, Днiпрi, Одессi) знаходиться в доступному діапазоні.

Інтернет-магазин ZBIRD - лідер в світі діамантів

У нас на сайті представлені розкішні білі діаманти, які вміють дивувати не тільки своєю красою, але і ціною. Ви обов'язково підберете оптимальне рішення, яке стане ідеальним подарунком для коханої жінки, символізуючи міцні і довгі відносини, а також будуть прекрасної інвестицією - вартість діамантів ніколи не падає, тому навіть з роками ви зможете їх продати за вигіднішою ціною. У цей час ми подбаємо про те, щоб ви змогли купити діамант в Києві високої якості, який зможе здивувати своєю чистотою і огранюванням навіть бувалого цінителя ювелірних прикрас.

Скільки коштують діаманти і що впливає на якість?

Вага каменю

Саме вага є ключовою характеристикою, тому що камені навіть з однаковим перетином можуть виглядати абсолютно по-різному. З метою оцінки каменю по вазі ювеліри використовують принцип Таверньє. Якщо продаються діаманти до 5 карат, то оцінка йде за схемою: вироблена маса кристала, зведена в квадрат, на базову ціну одного карата. Це буде означати, що купити діамант на 2 карата буде в два рази дорожче, ніж діамант в 1 карат. А діамант в 3 карата буде в 10 разів дорожче, ніж 1-каратний діамант. Діаманти в 6 карат і вище продаються тільки на аукціонах. Діаманти від 25 карат мають окремі імена кожен. Як бачите, ціна карата різна, залежно від розміру каменю.

Колір діаманта

Коли хтось говорить про колір діаманта, то в голові відразу утворюється каталог з прозорими і блискучими каменями. Але далеко не кожен знає, що насправді в світі існують алмази зовсім різного кольору. Мінерал може мати природні структурні дефекти або бути пофарбований в різні відтінки хімічної домішки. Саме від кольору безпосередньо залежить ціна продажу діамантів. Якщо алмаз має незвичайний яскравий колір, то він буде коштувати дорожче бездоганного найчистішого мінералу. Найпоширенішими варіантами є жовтим і коричневий кольори, а ось синій, рожевий і зелений - це рідкість. Подібні алмази називають фантазійними.

Чистота каменю

На вартість мінералу впливає і його вартість. Якщо у каменю немає ніяких тріщин, вкраплень і інших дефектів, то він буде цінуватися значно більше, ніж дефектний камінь. На сьогоднішній день є 8 рівнів чистоти діаманти, які починаються з ідеально чистих і бездоганних каменів, закінчуючи тими, в яких дефекти можна побачити навіть без спеціального обладнання. Такий діамант купити в Україні можна за відносно низькою ціною.

Якість огранювання каменю

Огранювання є більш важливим показником, ніж форма діаманта. Саме огранювання змушує сяяти коштовний камінь. Але як визначити, наскільки якісно був огранований камінь? Якщо вірити ювелірам, то правильна огранювання дозволяє відображати діаманту світло на 99%. Він повинен складатися з корони, павільйону і рундиста. Ювеліри завжди витримують певний рівень пропорцій між цими складовими, що дозволяє якісним камінню сяяти, радуючи своїх власників.

Де недорого купити діаманти в Україні від виробника?

Інтернет-магазин ZBIRD пропонує купити діаманти від виробника, які мають сертифікати GIA, HRD, IGI, що буде підтверджувати високий рівень якості. Абсолютно кожен камінь, який ви бачите в каталозі, був ретельно відібраний нашим фахівцем, який враховував каратності, чистоту і колір, щоб ви отримали ідеальне рішення за бажаною ціною. Ми дорожимо своєю репутацією, тому на кожен камінь готові надати сертифікат, що підтверджує рівень якості - ви будете знати, що ви носите або даруєте. Зручний каталог з фото та фільтрами зробив вибір максимально простим і зручним, потрібно просто вказати бажані параметри. Якщо виникнуть труднощі, на допомогу прийде наш досвідчений менеджер-консультант. Доставка здійснюється по всій території України: Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львiв та інші регіони країни.

facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.