logo
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ювелірних прикрас
 
У кошику:
Безкоштовно з мобільних
0 800 75 25 50
Інші номери
(044)2331624
(063)2331624
(066)2331624

УГОДА

 

Купуючи ювелірні вироби в Інтернет-магазині ювелірних прикрас ZBIRD, електронна адреса www.zbird.com.ua, Ви (далі "Покупець") погоджуєтеся на таке:

 1. Покупець визначається з вибором виробів з каталогу на www.zbird.com.ua і відправляє замовлення продавцю.
 2. Продавець повідомляє Покупця про отримання замовлення, погоджує комплектацію і додаткові параметри замовлених виробів, формує і доставляє замовлення Покупцеві протягом 2-4 робочих днів по Києву і 3-5 по Україні (в залежності від місцезнаходження Покупця). Терміни поставки визначаються індивідуально для кожного замовлення в залежності від наявності необхідного товару на складі ПРОДАВЦЯ, умов доставки і місцезнаходження покупця.
 3. Продавець зобов'язується поставити ювелірні вироби відповідно до замовлення, в кількості, по ціні і термінах, погоджених з Покупцем.
 4. Продавець гарантує відповідність дизайну замовлених виробів зразкам в каталозі. Вага виробів, а так само вага, кількість і розмір вставок у виробах, може відрізнятися від заявленого в каталозі Інтернет-магазину ювелірних прикрас ZBIRD через особливості технологічного процесу виготовлення ювелірних виробів, але повністю відповідає характеристикам, зазначеним на бирці виробу.
 5. Продавець гарантує відповідність якості виробів стандартам України, що пред'являються до ювелірних виробів.
 6. У всіх ювелірних виробах проба золота відповідає стандартам, які висуваються до дорогоцінних металів України, що підтверджено клеймом державної пробірної палати України.
 7. Всі вставки у виробах, з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, є натуральними природними каменями. Характеристики каменів повинні відповідати даним, зазначеним на бирці і підтверджені експертом-геммологом нашої компанії.
 8. Покупець зобов'язується правильно і повністю вказати контактний телефон, адресу і час доставки замовлення.
 9. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки.
 10. Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, є конфіденційною, за винятком письмового дозволу Покупця на використання цієї інформації і випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і/або органи влади з дотриманням законної процедури.
 11. Беручи умови цієї Угоди, Покупець, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010, підтверджує згоду на добровільну передачу та обробку його персональних даних Інтернет-магазину ювелірних прикрас ZBIRD з метою виконання його замовлень. Покупець дозволяє Інтернет-магазину ювелірних прикрас ZBIRD передавати його персональні дані третім особам (служби доставки, комерційні партнери) для реалізації його замовлень. Покупець дозволяє використання його персональних даних для отримання рекламних та спеціальних пропозицій, а також поміщення його персональних даних до бази даних на необмежене в часі зберігання. Покупець попереджений, що має право на зміну або видалення його персональних даних з бази даних Інтернет-магазину ювелірних прикрас ZBIRD в разі його звернення до відповідальних осіб згідно контактної інформації на сайті.

 

Залиште Ваш e-mail і отримаєте діамант в подарунок вже при першій покупці