logo
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ювелірних прикрас
 
У кошику:
Безкоштовно з мобільних
0 800 75 25 50
Інші номери
(044)2331624
(063)2331624
(066)2331624

ПРАВИЛА ДОГЛЯДУ ЗА ЮВЕЛІРНИМИ ВИРОБАМИ

 

         Чищення ювелірних виробів залежить від регулярності їх використання. Час від часу слід проводити чистку прикрас від забруднювачів (пил, бруд, органіка). Дбайливе і належне поводження з ювелірними виробами надовго збереже їх красу. Чищення ювелірних виробів
        1. При частому носінні ювелірних виробів рекомендується проводити чистку один раз на 3-4 місяці, дотримуючись «Правила експлуатації ювелірних виробів».
        2. Ювелірні вироби слід чистити м'якою зубною щіткою в теплому мильному розчині, використовуючи неагресивне мило (виключення в пунктах 3 і 4).
        3. Перли, опал, бірюзу, корали, емаль, перламутр, слонову кістку - промивати в холодній воді. Цим вставкам особливо не рекомендуються контакт з косметичними засобами, духами і яскравим сонячним світлом.
        4. Тонкі, тендітні, антикварні вироби, а також прикраси зі смарагдами не рекомендується чистити щіткою, тільки промивати водою.
        5. Для чищення виробів з діамантами можна застосовувати замочування на ніч в слабкому розчині аміаку (5 крапель нашатирного спирту на склянку води). Даний метод застосовується тільки для прикрас з діамантами і не підходить для прикрас з іншими вставками.
        6. При використанні професійних засобів для чищення ювелірних виробів уважно вивчіть інструкцію із застосування відповідного засобу. Деякі з засобів можуть негативно впливати на вставки. Щоб уникнути контакту зі вставками, використовуйте спеціальні серветки для чищення прикрас. Після очищення виріб рекомендується промити теплою водою.           7. НЕ використовуйте чистку ультразвуком в домашніх умовах. Вплив ультразвукового апарату може призвести до псування ювелірного виробу або вставки. Довіряйте ультразвукову чистку тільки професійним ювелірам. Чищення і миття своїх ювелірних прикрас Ви також можете здійснити в будь-якій майстерні по ремонту ювелірних прикрас. Там майстри зможуть визначити, який вид чищення застосувати до Вашої прикраси і як їй надати початковий вигляд. Будь ласка, уважно ознайомтеся з «Правилами експлуатації ювелірних виробів».

 

Залиште Ваш e-mail і отримаєте діамант в подарунок вже при першій покупці