logo
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
ювелірних прикрас
 
У кошику:
Безкоштовно з мобільних
0 800 75 25 50
Інші номери
(044)2331624
(063)2331624
(066)2331624
ПРО НАС
 
           Ювелірна фірма «ZBIRD» працює на ринку України з 2011 року і спеціалізується на виготовленні та продажу ювелірних прикрас з діамантами.
       Основними напрямками продажу є обручки і перстні для заручин. У нас існує традиція — дарувати діамант кожній парі, яка придбала обручки в нашому інтернет-магазині. Оскільки діамант ще з давніх часів вважається каменем, який надає енергію любові, ми вирішили що "У кожної нареченої повинен бути діамант".
       Ми пропонуємо Вам прикраси за максимально низькими цінами у порівнянні зі звичайними ювелірними магазинами, тому що ми дотримуємося таких позицій:
- збереження енергоресурсу за рахунок виготовлення тільки тих прикрас, які Вам потрібні;
- Продаж прикрас он-лайн економить Ваші кошти, оскільки ми не платимо за оренду магазинів і торговельних площ;
- У нас працюють справжні професіонали, що дозволяє скоротити штат співробітників до необхідного мінімуму.
Ми постійно прагнемо радувати наших покупців новинками ювелірних прикрас як «класичних», так і дизайнерських моделей. У нашому магазині ви можете знайти ювелірні прикраси на будь-який смак. Якщо раптом Ви захочете, щоб Ваша ювелірна прикраса втілила у собі прояв Вашої фантазії або мала для Вас особливе значення, наші дизайнери і ювеліри виготовлять прикраси, які тільки Ваша душа забажає.
Всі наші вироби відповідають вимогам ДСТУ 3527-97, на них стоять проби Державної пробірної палати України і забезпечуються биркою виробника.
Всі камені, які стоять у виробах Ювелірної фірми «ZBIRD», є натуральними, вони здобуті легальним способом і ввезені в Україну відповідно до вимог Закону України.
 
 
Залиште Ваш e-mail і отримаєте діамант в подарунок вже при першій покупці