дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
На щастя, жіноча обручка абсолютно не зобов'язана мати строгий класичний дизайн без каменів і декоративних елементів. Ювеліри давно навчилися перетворювати жіноче обручку в прекрасна прикраса.
Обручка "шайба" - ще одна назва для класичного кільця з профілем "американка". У поперечному розрізі профіль такого кільця нагадує прямокутник, його края можуть бути як зовсім рівними, так і злегка округленими для більш комфортної експлуатації.
"Бочечка" - класична модель обручки, яка сьогодні набуває все нові дизайнерські інтерпретації, виглядає стильно і актуально в контексті будь-якого стилю і гардероба.
Обручка “Корона” — ексклюзивна прикраса, яке підкреслює, що в в даній парі чоловік і дружина один для одного справжні король і королева.
По правді кажучи, біле золото— ювелірний тренд не тільки 2017 , але також багатьох попередніх і наступних років. В міру своєї універсальності, вишуканої краси і відмінних функціональних характеристик біле золото надовго залишиться класичним металом для ювелірних прикрас найрізноманітніших призначень: від декоративних сережок, браслетів і підвісок до помолвочних і обручок. 
Найяскравіші зірки, як правило, можуть собі ні в чому не відмовляти, носити розкішні прикраси, довгі сережки з діамантами, підвіски, намиста і кільця з діамантами далеко за десят карат.
"Американка" - це обручка із суворим прямокутним профілем, в поперечному розрізі таке кільце завжди нагадує прямокутник. Всупереч побоюванням, воно не тільки не робить жіночу руку і весь образ грубим, а навпаки, підкреслює ніжність і природні тонкі риси на тлі стильного, об'ємного прикраси.
Довгі сережки здатні зробити ваш образ дійсно незабутнім. Ось чому на Червоній килимовій доріжці шикарні довгі сережки від провідних дизайнерів і ювелірних будинків світу зустрічаються так часто.
Выбор обручальных колец является, пожалуй, одним из самых ответственных заданий молодоженов при подготовке к свадьбе. Сегодня мы рассмотрим несколько главных трендов в дизайне обручальных колец, которые формируют ювелирную свадебную моду этого сезона и определяют, как будут выглядеть самые красивые обручальные кольца в этом году.
Золото - мабуть, самий класичний метал для виготовлення обручок, його вибирає близько 90% всіх молодят. Але з кожним роком платина починає набирати обертів. Розберемося, чому так відбувається, ніж платина краще білого золота при виборі обручок, якщо зовні ці метали майже неможливо відрізнити.
Кільця для заручин з великим чи навіть з величезним каменем — аж ніяк не мода і не тренд. Це класика, ознака гарного смаку і серйозних намірів нареченого, який готовий на все заради того, щоб його жінка ні в чому не потребувала протягом усього спільного життя. Можете називати кільце для помолвки з великим діамантом вашою першою серйозною інвестицією в стосунки.
Знаєте, чого насправді найбільше боїться кожна наречена і що не дає їй спати ночами? Думка, що на її весіллі щось піде не так.  Вчора ми обговоримо  все про підготовку до весілля:   з чого і як почати підготовку до весілля, що потрібно купити, як скласти ефективний календар підготовки до весілля, підготовка нареченої до весілля і підготовка нареченого, що не забути і багато іншого.
Питання, в чому відмінність білого золота від платини, виникає дуже часто, особливо при виборі ювелірної прикраси. Розглянемо головні відмінності цих металів і виробів з них, щоб мати можливість приймати зважене рішення. 
Вибрати кільце для пропозиції — далеко не таке просте завдання, як могло б здатися. Існує маса нюансів, про які нареченому необхідно знати. Всім чоловікам, які максимально наблизилися до свого найважливішого вибору в житті, пропонуємо розібратися, як вибрати кільце для пропозиції руки і серця.
Раніше ми вже обговорювали, як зробити пропозицію дівчині , і найголовніше, чого не варто робити, якщо ви розраховуєте на позитивну відповідь. Тепер визначимося, де можна зробити пропозицію дівчині з максимальним ефектом, якщо ви перебуваєте в Києві або в іншому місті.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.