дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Жіночі імена і коштовні камені для них

Кільця по жіночому імені
Зміст:

 

Жіночі імена і каміння

Батьки так ретельно підходять до вибору імені дитини тому, що воно несе інформацію і по суті визначає характер і майбутню долю людини. Порозумітися з собою, своїми сильними і слабкими сторонами, гармонізувати емоції і особистість в цілому допоможуть прикраси, амулети з дорогоцінними каменями і мінералами, правильно підібрані для свого імені. У нашому списку ви знайдете найпоширеніші жіночі імена, короткі характеристики самого імені і характеру власниці, а також камені, які найкраще підходять саме вам, щоб стати гармонійною і щасливою людиною , яка досягає своїх цілей в житті. Стаття так само буде корисна тим чоловікам, які хочуть вибрати весільні обручки з камінням, для того, що б зробити пропозицію своїй коханій. 

Рубін по імені

Жіночі коштовні камені по імені від А до В

Алла

Яскрава, енергійна, неординарна особистість з сильною волею, господиня своєї долі. Рубін подарує їй чистоту помислів, а хризоліт утримає від необдуманих вчинків.

Анастасія

Ім'я наповнений енергією відродження: ця дівчина розумна, сильна і ніколи не втрачає оптимізму навіть у найскладніших ситуаціях. Кращими каменями, що володіють подібними якостями, є хризопраз і флюорит.

Ганна

Ім'я характерне для людей, готовий до самопожертви. Найбільш підходящі камені: сонячний камінь бурштин, який подарує здоров'я, удачу і щастя, а також топаз, який дозволить контролювати емоції і вселяє оптимізм.

Валентина

Володарка даного імені завжди мила, розуміюча, домашня, віддана. Камені амазоніт і перли як символи міцної сім'ї, чистоти і непорочності принесуть затишок і щастя в сім'ю.

Валерія

Непередбачувана, мінлива, чутлива і схильна перебільшувати. Халцедон допоможе приборкати почуття, аметист - розібратися в своїх бажаннях і стати ніжніше.

Варвара

Жінка з таким ім'ям спортивна, активна, скромна і врівноважена. Рубін допоможе їй знайти любов, а аметист залучити удачу в діяльності і спорті.

Вікторія

Примхлива, часом повільна і сором'язлива, при цьому любить гострі відчуття і охоче фліртує з чоловіками. Корал допоможе їй позбутися смутку, варисцит - розвиватися духовно і нести добро людям.

Топаз по імені

Жіночі коштовні камені на ім'я від Д до Л

Дар'я

Сильна, рішуча, владна натура, яка любить знаходитися в центрі уваги. Камені жадеїт і цитрин допоможуть їй нести ще більше добра оточуючим, залишатися врівноваженою і чуйною.

Євгенія

Практична, справедлива натура, яка все аналізує і не любить самотності.

Рубеллит додасть їй упевненості в собі, а гірський кришталь допоможе знайти душевний комфорт і благополуччя.

Катерина

Жінка з таким ім'ям товариська, працелюбна, амбітна і прагне бути першою навіть в родині. Содалит і кварц подарують їй впевненість і багато нових ідей.

Олена

Сором'язлива і легко ранима Олена володіє відмінною інтуїцією і власним поглядом на порядок речей. Смарагд надає їй мудрості, врівноваженості, а місячний камінь заспокоює і робить щасливою.

Ірина

Діяльна, активна, практична, комунікабельна Ірина часто холодна в вираженні своїх почуттів і тому самотня. Перламутр сприяє її духовному розвитку, а халцедон приносить в життя радість і нові враження.

Ксенія

Ксенія легко адаптується до нових обставин, чутлива і емоційна, не любить дисципліну. Ідеальні для Ксенії: блакитний топаз, який вбереже від брехні, а халцедон приверне в життя любов.

Любов

Дуже добра, врівноважена жінка з сильним характером, яка завжди знаходиться в центрі уваги. Кращі для неї каміння: амазонит, зміцнює сім'ю, а також лазурит — любовний талісман.

Аметист по імені

Жіночі коштовні камені на ім'я від М до О

Марина

Товариська, життєрадісна, любить чоловічу увагу, комфорт і красу — імпульсивна і розпещена. Марині підходить перламутр — символ спокою і мудрості, який підкреслить її красу, зберігає гармонію і оберігає від розчарувань .

Марія

Сувора і справедлива, пристрасна і чуттєва, загадкова і незбагненна. Камені аметист і змійовик подарують спокій, добробут і будуть оберігати від зла.

Надія

Сповнена енергії, тепла, неймовірно винахідлива, чуттєва, хоч і намагається це приховувати.

Перли дарують їй щастя і благоденство, а кварц наділяє інтуїцією і любов'ю.

Наталія

М'яка, скромна, самостійна, працьовита, небагатослівна і розуміюча.

Берил і обсидіан допоможуть у всіх починаннях, в тому числі в любові, а також вбережуть від помилок.

Ольга

Добра, чуттєва, любляча самота, запальна. Турмалін допоможе Ользі знайти спокій, а чароїт — додасть впевненості і розуміння життя.

Смарагд по імені

Жіночі коштовні камені на ім'я від С до Я

Світлана

Сповнена крайнощів, одночасно дотепна і цинічна, радісна і дратівлива, вона любить все нове і впевнена в собі. Місячний камінь збалансує її самовпевненість і зробить гнучкіше в життя.

Софія

Добра, розумна, благородна, товариська і делікатна Софія відмінно розбирається в людях. Рожевий кварц надає їй сил, впевненості в собі і допоможе знайти спільну мову з оточуючими.

Тетяна

Сильна, розумна, не терпить заперечень і не пасує перед труднощами. Димчастий кварц допоможе їй очистити душу і збалансувати емоції, а тигрове око принесе удачу і гармонію.

Юлія

Непостійна, але вишукана, приваблива і сексуальна, з тонким смаком і фантазією. Смарагд вбереже Юлію від негативу і невдач, а жадеїт очистить розум і гармонізує емоції.

Яна

Красива, емоційна і примхлива, обходить усі перешкоди і досягає свого.

Котяче око і лабрадор допоможуть приборкати емоції, впертість, а також розвіяти ілюзії і посилити інтелект інтуїцією.

Если вы выбираете не просто кулон с бриллиантом, а настоящий амулет, который благодаря своей уникальной энергетике будет придавать вам жизненных сил, здоровья и буквально притягивать удачу, рекомендации астрологов на этот счет наверняка помогут вам сделать правильный выбор.

По мнению астрологов бриллианты подходят только Овнам, Львам и Весам. Психологи и ювелиры утверждают, что бриллиант положительно влияет абсолютно на всех женщин, да и сами женщины охотно с этим соглашаются. Попробуем разобраться, как же выбрать драгоценный камень, который будет радовать глаз и приносить удачу.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.