дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Жіночі імена і коштовні камені для них

Кільця по жіночому імені
Зміст:

 

Жіночі імена і каміння

Батьки так ретельно підходять до вибору імені дитини тому, що воно несе інформацію і по суті визначає характер і майбутню долю людини. Порозумітися з собою, своїми сильними і слабкими сторонами, гармонізувати емоції і особистість в цілому допоможуть прикраси, амулети з дорогоцінними каменями і мінералами, правильно підібрані для свого імені. У нашому списку ви знайдете найпоширеніші жіночі імена, короткі характеристики самого імені і характеру власниці, а також камені, які найкраще підходять саме вам, щоб стати гармонійною і щасливою людиною , яка досягає своїх цілей в житті. Стаття так само буде корисна тим чоловікам, які хочуть вибрати весільні обручки з камінням, для того, що б зробити пропозицію своїй коханій. 

Рубін по імені

Жіночі коштовні камені по імені від А до В

Алла

Яскрава, енергійна, неординарна особистість з сильною волею, господиня своєї долі. Рубін подарує їй чистоту помислів, а хризоліт утримає від необдуманих вчинків.

Анастасія

Ім'я наповнений енергією відродження: ця дівчина розумна, сильна і ніколи не втрачає оптимізму навіть у найскладніших ситуаціях. Кращими каменями, що володіють подібними якостями, є хризопраз і флюорит.

Ганна

Ім'я характерне для людей, готовий до самопожертви. Найбільш підходящі камені: сонячний камінь бурштин, який подарує здоров'я, удачу і щастя, а також топаз, який дозволить контролювати емоції і вселяє оптимізм.

Валентина

Володарка даного імені завжди мила, розуміюча, домашня, віддана. Камені амазоніт і перли як символи міцної сім'ї, чистоти і непорочності принесуть затишок і щастя в сім'ю.

Валерія

Непередбачувана, мінлива, чутлива і схильна перебільшувати. Халцедон допоможе приборкати почуття, аметист - розібратися в своїх бажаннях і стати ніжніше.

Варвара

Жінка з таким ім'ям спортивна, активна, скромна і врівноважена. Рубін допоможе їй знайти любов, а аметист залучити удачу в діяльності і спорті.

Вікторія

Примхлива, часом повільна і сором'язлива, при цьому любить гострі відчуття і охоче фліртує з чоловіками. Корал допоможе їй позбутися смутку, варисцит - розвиватися духовно і нести добро людям.

Топаз по імені

Жіночі коштовні камені на ім'я від Д до Л

Дар'я

Сильна, рішуча, владна натура, яка любить знаходитися в центрі уваги. Камені жадеїт і цитрин допоможуть їй нести ще більше добра оточуючим, залишатися врівноваженою і чуйною.

Євгенія

Практична, справедлива натура, яка все аналізує і не любить самотності.

Рубеллит додасть їй упевненості в собі, а гірський кришталь допоможе знайти душевний комфорт і благополуччя.

Катерина

Жінка з таким ім'ям товариська, працелюбна, амбітна і прагне бути першою навіть в родині. Содалит і кварц подарують їй впевненість і багато нових ідей.

Олена

Сором'язлива і легко ранима Олена володіє відмінною інтуїцією і власним поглядом на порядок речей. Смарагд надає їй мудрості, врівноваженості, а місячний камінь заспокоює і робить щасливою.

Ірина

Діяльна, активна, практична, комунікабельна Ірина часто холодна в вираженні своїх почуттів і тому самотня. Перламутр сприяє її духовному розвитку, а халцедон приносить в життя радість і нові враження.

Ксенія

Ксенія легко адаптується до нових обставин, чутлива і емоційна, не любить дисципліну. Ідеальні для Ксенії: блакитний топаз, який вбереже від брехні, а халцедон приверне в життя любов.

Любов

Дуже добра, врівноважена жінка з сильним характером, яка завжди знаходиться в центрі уваги. Кращі для неї каміння: амазонит, зміцнює сім'ю, а також лазурит — любовний талісман.

Аметист по імені

Жіночі коштовні камені на ім'я від М до О

Марина

Товариська, життєрадісна, любить чоловічу увагу, комфорт і красу — імпульсивна і розпещена. Марині підходить перламутр — символ спокою і мудрості, який підкреслить її красу, зберігає гармонію і оберігає від розчарувань .

Марія

Сувора і справедлива, пристрасна і чуттєва, загадкова і незбагненна. Камені аметист і змійовик подарують спокій, добробут і будуть оберігати від зла.

Надія

Сповнена енергії, тепла, неймовірно винахідлива, чуттєва, хоч і намагається це приховувати.

Перли дарують їй щастя і благоденство, а кварц наділяє інтуїцією і любов'ю.

Наталія

М'яка, скромна, самостійна, працьовита, небагатослівна і розуміюча.

Берил і обсидіан допоможуть у всіх починаннях, в тому числі в любові, а також вбережуть від помилок.

Ольга

Добра, чуттєва, любляча самота, запальна. Турмалін допоможе Ользі знайти спокій, а чароїт — додасть впевненості і розуміння життя.

Смарагд по імені

Жіночі коштовні камені на ім'я від С до Я

Світлана

Сповнена крайнощів, одночасно дотепна і цинічна, радісна і дратівлива, вона любить все нове і впевнена в собі. Місячний камінь збалансує її самовпевненість і зробить гнучкіше в життя.

Софія

Добра, розумна, благородна, товариська і делікатна Софія відмінно розбирається в людях. Рожевий кварц надає їй сил, впевненості в собі і допоможе знайти спільну мову з оточуючими.

Тетяна

Сильна, розумна, не терпить заперечень і не пасує перед труднощами. Димчастий кварц допоможе їй очистити душу і збалансувати емоції, а тигрове око принесе удачу і гармонію.

Юлія

Непостійна, але вишукана, приваблива і сексуальна, з тонким смаком і фантазією. Смарагд вбереже Юлію від негативу і невдач, а жадеїт очистить розум і гармонізує емоції.

Яна

Красива, емоційна і примхлива, обходить усі перешкоди і досягає свого.

Котяче око і лабрадор допоможуть приборкати емоції, впертість, а також розвіяти ілюзії і посилити інтелект інтуїцією.

Если вы выбираете не просто кулон с бриллиантом, а настоящий амулет, который благодаря своей уникальной энергетике будет придавать вам жизненных сил, здоровья и буквально притягивать удачу, рекомендации астрологов на этот счет наверняка помогут вам сделать правильный выбор.

По мнению астрологов бриллианты подходят только Овнам, Львам и Весам. Психологи и ювелиры утверждают, что бриллиант положительно влияет абсолютно на всех женщин, да и сами женщины охотно с этим соглашаются. Попробуем разобраться, как же выбрать драгоценный камень, который будет радовать глаз и приносить удачу.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.

Промышленная недвижимость Великого Новгорода

На российском рынке коммерческой недвижимости промышленные помещения занимают особое место, что связано со многими факторами, главнейшим из которых является зафиксированный рост спроса на данный вид недвижимости.