дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Мрії, втілені в золоті та камені

Колись, дуже давно Господь створив людину за образом і подобою своєю та це означало, що, так само як і сам Творець, кожна людина повинна бути унікальним творінням природи. Так, у багатьох можуть бути однакові носи або вуха, але якщо подивитися на людину в загально то ми ніколи, знайдемо абсолютно однакових людей і це чудово. Так чому ми, люди, самі себе перетворюємо в однорідну сіру масу, намагаємося злитися з натовпом і нічим не відрізнятися від сусіда. Ми носимо однакові джинси та куртки, вдягаємо на голови однакові шапки, взуваємо однакові кросівки. І що найстрашніше купуємо і носимо однакові ювелірні прикраси.

 Саме це і страшно, тому, що ювелірна прикраса саме по собі повинна підкреслювати індивідуальність людини, його винятковість, його особистість. Як цього досягти? Та дуже просто - треба запам'ятати лише одне правило: ювелірний виріб, виготовлене на замовлення, буде завжди тільки Вашим і нічиїм більше. Тільки в такому виробі буде повністю проявлятися Ваша індивідуальність, Ваш характер і Ваші прагнення бути єдиною і неповторною.

 Виготовлення ювелірних виробів на замовлення може бути зроблено як за Вашими ескізами, так і по фотографіях. Але навіть якщо у вас геть відсутній талант до малювання, і Ви просто не здатні, щось побачити на фотографії, не варто впадати у відчай. Дизайнери ювелірної майстерні компанії «ZBIRD» завжди готові прийти до Вас на допомогу. Вам потрібно лише розповісти про що Ви мрієте, і Ваші мрії будуть втілені в золоті і каменях.

Для додання власному «Я» ще більш яскравої індивідуальності Вам потрібно лише подзвонити. Зателефонувати і розповісти, що Ви хочете бачити. Дизайнер зрозуміє, він відчує Вас і запропонує варіанти, від яких Ви просто вже не зможете відмовитися, тому, що в цих прикрасах Ви побачите себе, свою індивідуальність.

Ось так виявляється все просто!

Ювелірні вироби під замовлення в Києві може дозволити собі кожен і не тільки в Києві. В принципі Ви можете перебувати в будь-якій точці України, сьогодні засоби комунікації дозволять Вам узгодити з майстрами компанії «ZBIRD» будь-які нюанси в найкоротші терміни. І для цього потрібно зробити всього один крок до своєї індивідуальності - зателефонувати в майстерню «ZBIRD».
Ценность ювелирных украшений состоит не только из стоимости металла и камней, немаловажна также эстетическая неповторимость и красота изделия. Эксклюзивные ювелирные изделия из золота и платины зачастую исполняют роль подарков к особенному событию или случаю, чтобы длительное время сохранять теплые воспоминания о торжественном моменте. Платина или белое золото вокруг бриллиантов изменяет их блеск до неузнаваемости, делая его практически слепящим.
Любовь не должна зависеть от пандемии. Влюбленным карантин не должен быть помехой. Если решил сделать предложение руки и сердца своей избраннице – действовать нужно решительно. Жизнь быстротечна, и не стоит отказываться от планов на будущую совместную жизнь из-за негативных «прихотей людей или Вселенной». Ловите каждую минуту и наслаждайтесь любовью, несмотря ни на что!
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.