дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Мрії, втілені в золоті та камені

Колись, дуже давно Господь створив людину за образом і подобою своєю та це означало, що, так само як і сам Творець, кожна людина повинна бути унікальним творінням природи. Так, у багатьох можуть бути однакові носи або вуха, але якщо подивитися на людину в загально то ми ніколи, знайдемо абсолютно однакових людей і це чудово. Так чому ми, люди, самі себе перетворюємо в однорідну сіру масу, намагаємося злитися з натовпом і нічим не відрізнятися від сусіда. Ми носимо однакові джинси та куртки, вдягаємо на голови однакові шапки, взуваємо однакові кросівки. І що найстрашніше купуємо і носимо однакові ювелірні прикраси.

 Саме це і страшно, тому, що ювелірна прикраса саме по собі повинна підкреслювати індивідуальність людини, його винятковість, його особистість. Як цього досягти? Та дуже просто - треба запам'ятати лише одне правило: ювелірний виріб, виготовлене на замовлення, буде завжди тільки Вашим і нічиїм більше. Тільки в такому виробі буде повністю проявлятися Ваша індивідуальність, Ваш характер і Ваші прагнення бути єдиною і неповторною.

 Виготовлення ювелірних виробів на замовлення може бути зроблено як за Вашими ескізами, так і по фотографіях. Але навіть якщо у вас геть відсутній талант до малювання, і Ви просто не здатні, щось побачити на фотографії, не варто впадати у відчай. Дизайнери ювелірної майстерні компанії «ZBIRD» завжди готові прийти до Вас на допомогу. Вам потрібно лише розповісти про що Ви мрієте, і Ваші мрії будуть втілені в золоті і каменях.

Для додання власному «Я» ще більш яскравої індивідуальності Вам потрібно лише подзвонити. Зателефонувати і розповісти, що Ви хочете бачити. Дизайнер зрозуміє, він відчує Вас і запропонує варіанти, від яких Ви просто вже не зможете відмовитися, тому, що в цих прикрасах Ви побачите себе, свою індивідуальність.

Ось так виявляється все просто!

Ювелірні вироби під замовлення в Києві може дозволити собі кожен і не тільки в Києві. В принципі Ви можете перебувати в будь-якій точці України, сьогодні засоби комунікації дозволять Вам узгодити з майстрами компанії «ZBIRD» будь-які нюанси в найкоротші терміни. І для цього потрібно зробити всього один крок до своєї індивідуальності - зателефонувати в майстерню «ZBIRD».
Ценность ювелирных украшений состоит не только из стоимости металла и камней, немаловажна также эстетическая неповторимость и красота изделия. Эксклюзивные ювелирные изделия из золота и платины зачастую исполняют роль подарков к особенному событию или случаю, чтобы длительное время сохранять теплые воспоминания о торжественном моменте. Платина или белое золото вокруг бриллиантов изменяет их блеск до неузнаваемости, делая его практически слепящим.
Еще каких-то несколько десятилетий назад приобрести ювелирное украшение с драгоценным камнем – бриллиантом – было несбыточной мечтой для многих! Считалось, что такая роскошь доступна только очень богатым людям. Однако сегодня купить ювелирные изделия с настоящими драгоценными камнями могут позволить и люди со средним достатком.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.