дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

 • (044) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24
 •  
 • (063) 233 16 24

Кільце для заручин з великим каменем

Зміст:

Помолвочні кільця з великим чи навіть з величезним каменем — аж ніяк не мода і не тренд. Це класика, ознака гарного смаку і серйозних намірів нареченого, який готовий на все заради того, щоб його жінка ні в чому не потребувала протягом усього спільного життя. Можете називати кільце для помолвки з великим діамантом вашою першою серйозною інвестицією в стосунки.

Кільце для заручин з большим каменем

В Європі і США до сих пір, щоб зробити пропозицію дівчині гідно, чоловік повинен викласти від двох до трьох своїх зарплат. Приблизно стільки і коштує  кільце для помолвки з великим діамантом.

 Кільця для заручин з великим діамантом: характеристики

Розберемося, що має значення і впливає на вартість помолвочного кільця з великим діамантом.

   • Каратність
    Кількість карат в камені, яким інкрустована виріб, в найбільшій мірі визначає вартість кільця для заручин. Чим більше камінь, тим дорожче кільце. І зростання вартості непропорційний. Кратно ціна каменю зростає, коли його розмір сягає відміток в 0.3, 0.5 і 1.0 карат.
   • Колір
    В залежності від хімічного складу діаманти можуть мати прозорий, мутно-білі, жовтуватий і навіть коричневий відтінки. Вище всього цінуються чисті діаманти з прозоро-білим блиском. Але  ще дорожче цінуються рівномірно забарвлені рожеві, жовті, зелені та блакитні алмази, які отримують ці природні відтінки в міру свого природного хімічного складу. Кільце для заручин з великим рожевим діамантом може коштувати десятки тисяч доларів і буде дійсно унікальним прикрасою.
 алмаз для помолвочного кільця
  • Чистота 
   Алмаз— такий же мінерал, як і інші, дуже рідко його можна зустріти в природі ідеально чистим. Незначні природні вкраплення допустимі, але чим чистіше діамант, тим він безумовно дорожче. У головній міжнародній класифікації Геммологичеського інституту Америки (GIA) існує 6 категорій чистоти діаманта. Найвища з них FL (flawless-без вад) присвоюється найчистішим діамантів, в яких при десятикратному збільшенні не видно ні точок, ні вкраплень, ні помутнінь. У традиційній для України системі оцінки чистоти діамантів 9 рівнів чистоти. Ідеально чистому каменю, в якому немає вад, присвоюється значення“ 1”.
  • Огранка
   Самою класичної, ідеальною з точки зору фізичний властивостей алмазу і заломлення променів світла є кругла огранювання з 57 гранями. Вона ж є найдорожчою. Це відбувається як через складність ювелірної роботи і високих витрат на працю в складі ювелірного виробу, так і тому, що при такому вигляді огранки алмаз, як правило, втрачає близько 50% своєї ваги. Якщо ви серйозно мають намір зробити коханій пропозицію, від якої неможливо відмовитися, подарувати кільце на заручини з великим діамантом, ювелірний магазин ZBird Jewellery до ваших послуг. Наші майстри допоможуть підібрати модель, замовити або купити на аукціоні діамант необхідного розміру і створити ваше ексклюзивне помолвочне кільце з великим діамантом по одному з наших дизайнів або вашим власним ескізом.
Золото — пожалуй, самый классический металл для изготовления обручальных колец, его выбирает порядка 90% всех молодоженов. Но с каждым годом платина начинает набирать обороты. Разберемся, почему так происходит, чем платина лучше белого золота при выборе обручальных колец, если внешне эти металлы почти невозможно отличить.
Знаете, чего на самом деле больше всего боится каждая невеста и что не дает ей спать ночами? Мысль, что на ее свадьбе что-то пойдет не так.  Cегодня мы обсудим все о подготовке к свадьбе: с чего и как начать подготовку к свадьбе, что нужно купить, как составить эффективный календарь подготовки к свадьбе, подготовка невесты к свадьбе и подготовка жениха, что не забыть и многое другое.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.