дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Як вибрати краще кільце для пропозиції руки і серця

Зміст:

Кільце для пропозиції

Вибрати кільце для пропозиції
— далеко не таке просте завдання, як могло б здатися. Існує маса нюансів, про які нареченому необхідно знати. Частина з них пов'язана з існуючими раніше і які збереглися до сьогодні традиціями, наприклад, яким повинен бути камінь або вартість кільця для заручин. Частина— з чисто практичних моментів: як правильно підібрати розмір, щоб улюблена ні про що не здогадалася і ін. Всім чоловікам, які максимально наблизилися до свого найважливішого вибору в житті, пропонуємо розібратися, як вибрати кільце для пропозиції руки і серця.

Історія кілець для пропозиції Історія та традиції

Пропозицію за допомогою кільця робили ще в Стародавній Греції і Римі. І греки, і римляни носили обручки на лівому безіменному пальці, так як вважалося, що саме він безпосередньо пов'язаний з серцем. Сьогодні помолвочні кільця і обручки на лівому безіменному пальці носять майже всі жителі країн Європи і Америка. У нашій же традиції носити кільце на безіменному пальці правої руки, саме з його розміром вам доведеться вгадувати.

Як вибрати кільце для пропозиції за ціною?

Чоловіки, вам пощастило. Зараз вимоги до кільця для заручин стали не такими жорсткими, але одне правило і сьогодні залишається незмінним і досить суворим, наприклад, в Європі і США: кільце для заручин має коштувати приблизно два щомісячних доходу нареченого. Таким чином батьки нареченої і вона сама можуть оцінити, наскільки чоловік здатний утримувати сім'ю і чи буде вона жити в достатку.

На щастя, досягнення сучасного ювелірного мистецтва дозволяють вибрати кільце для пропозиції з золота зі справжніми діамантами в цілком розумних цінових рамках.

Як вибрати кільце для пропозиції і не вдарити обличчям в бруд

Важливо розуміти, що традиційний принцип “головне не подарунок, головна увага” жодним чином не поширюється на кільця для заручин. Спроби заощадити на дорогоцінному металі або замінити діамант фіанітом ні до чого доброго не приведуть. Ви просто продемонструєте свою інфантильність і всю несерйозність власного ставлення до найважливішої події в житті нареченої. Жодна жінка в світі не готова свідомо погодитися на те, що на ній будуть економити до кінця її днів.

Кільце для пропозиції з платини

Як вибрати кільце для пропозиції щодо розміру?

Найчастіше перед чоловіком стоїть завдання вибрати кільце для пропозиції непомітно для нареченої, в суворої секретності, щоб не зіпсувати сюрприз. Ми часто чуємо рекомендації в дусі “попросіть близьку подругу”, але тут є цілий ряд нюансів. Подруга теж з легкістю може не знати розміру правого безіменного пальця вашої коханої. Приміряти кільце вашої нареченої їй не можна. До того ж, якщо вона ненавмисно проговориться іншим подругам в компанії сюрприз буде остаточно зіпсований. Постарайтеся визначити розмір через інші прикраси дівчини. Наприклад, навіть якщо вона не носить нічого на безіменних пальцях, у неї може бути кільце на середньому пальці. Досвідчений ювелір допоможе вам підібрати розмір з максимальною точністю. Крім того, більшість магазинів ювелірних виробників, як зокрема і ZBird Jewellery, безкоштовно поміняють вам розмір кільця при необхідності.

Не знаючи точного розміру, намагайтеся вибрати кільце для пропозиції з запасом— краще, якщо воно виявиться нареченій завелике, ніж мале.

Яке кільце вибрати для пропозиції: метал, камінь.

Саме класичне і традиційне рішення — це акуратне колечко з білого золота з діамантом. В Америці вибір кільця для заручин— це окремий культ, тому зазвичай, як жінки, так і чоловіки знають всі вимоги до нього, розуміють соціальну значимість і всю відповідальність цього подарунка, а численні ювелірні журнали і реклама розповідають, що нині в моді. Є окремі бренди-законодавці моди в даному напрямку, наприклад, Tiffany, вічно хвилюючі жіночі уми і диктують актуальні тренди.

Вибрати кільце для пропозиції з золота . Золото — класичний метал для помолвочного кільця. Вибравши золото, ви підкреслите цінність традицій і вашої половинки для вас. Золото на українському ринку представлено в трьох основних колірних рішеннях: жовте, біле і особливо актуальне останнім часом рожеве. Біле золото — класика на всі часи, якщо побоюєтеся, вибирайте його. Жовте золото підійде дівчині, переважне число прикрас якої саме з цього металу. А ніжне рожеве золото стане незвичайною прикрасою для тих, хто шукає щось нове і стежить за модними трендами.

Ексклюзивне кільце для заручин

Вибрати кільце для пропозиції з платини
. Платина активно набирає обертів і стає з кожним роком все популярнішою. Якщо ви хочете надати своїм почуттям особливої ваги, платина саме для вас! Вона дуже практична і створює на пальці приємне відчуття вагомості ваших почуттів.

Камінь. Вибрати кільце для пропозиції з діамантом— абсолютно безпрограшне рішення. І навіть не тому, що це просто найдорожчий камінь. Ні. Просто кожен камінь або мінерал несе певну енергетику і значення. Міцний і бездоганний алмаз (діамант)— символ чистої і міцної любові, в той час як перли традиційно означають або пророкують нареченій сльози, опал— якесь горе, а червоний рубін завжди асоціюється з кров'ю. Вибрати кільце для пропозиції з діамантовою крихтою— теж небезпечне рішення. Алмазна крихта— символ розбитого серця і нещасного кохання.

Сапфіри і смарагди, хоч і не є класикою, допустимі в помолвочних кільцях, особливо якщо у вашій нареченої сині або зелені очі відповідно. Зокрема, відому обручку принцеси Діани, яке тепер дісталося Кейт Міддлтон складається з великого сапфіра вагою майже в 2 карата і 14 невеликих, що обрамляють його діамантів.

Дизайн. Щоб вибрати кільце для пропозиції, яке ідеально підходить саме вашій коханій, потрібно розуміти її стиль і переваги в прикрасах. Слід враховувати, що кільце для заручин вона буде носити кожен день, а значить, воно має гармоніювати із загальним стилем дівчини і іншими її прикрасами.

Вибрати ексклюзивне кільце для заручин. Вибір оригінальних дизайнів ювелірних прикрас і в тому числі кілець для заручин сьогодні, на щастя, практично не обмежене. Якщо ви хочете вибрати щось дійсно незвичайне, рекомендуємо ознайомитися з пропозиціями провідних ювелірних будинків і дизайнерів. Часом сама дівчина може підказати вам або натякнути на дизайн, який їй подобається. Нехай у неї в руках абсолютно випадково виявиться каталог з ювелірними прикрасами або їй доведеться почекати вас у вітрини ювелірного магазину.

Пам'ятайте, що навіть саме ексклюзивне кільце, навіть самий незвичайний дизайн можна завжди замовити в приватному порядку ювелірам ZBird Jewellery. Протягом 5-7 днів ваше кільце для заручин з золота або платини з діамантами буде готово. А ви в очах коханої будете виглядати просто супергероєм, який готовий завжди виконувати всі її бажання.

Вопрос, в чем отличие белого золота от платины, возникает очень часто, особенно при выборе ювелирного украшения. Рассмотрим главные отличия этих металлов и изделий из них, чтобы иметь возможность принимать взвешенное решение.
Ранее мы уже обсуждали, как сделать предложение девушке, и самое главное, чего не стоит делать, если вы рассчитываете на положительный ответ. Теперь определимся, где можно сделать предложение девушке с максимальным эффектом, если вы находитесь в Киеве или в другом городе.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.