дизайн студія
ювелірних прикрас

Безкоштовно з мобільних

0 800 75 25 50

  • (044) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24
  •  
  • (063) 233 16 24

Біле золото або платина при виборі обручок

Зміст: Біле золото або платина при виборі обручок

Золото— мабуть,  самий класичний метал для виготовлення обручок , його вибирає близько 90% всіх молодят. Але з кожним роком платина починає набирати обертів. Розберемося, чому так відбувається, ніж платина краще білого золота при виборі обручок, якщо зовні ці метали майже неможливо відрізнити

Біле золото в обручках

Слід віддавати собі звіт, що використовується в ювелірних прикрасах золото— це не чистий дорогоцінний метал, а сплав. Через м'якість і крихкість чистого золота виробництво ювелірних виробів неможливо без додавання в лігатуру досить високого відсотка інших металів— міді, срібла, нікелю та ін. Зокрема, в золоті 750-ї проби буде 25% інших металів, в золоті 585-ї проби— 41.5%. Чим нижче проба золота, тим вище відсоток інших металів в сплаві.

Платина, навпаки, досить міцний метал, тому платинові кільця майже повністю складаються з дорогоцінного металу. Наприклад, кільце найпоширенішою 950-ї проби містить 95% чистого дорогоцінного металу і тільки 5% домішок інших металів, які надають сплаву міцності, а виробу несучості.

Що краще блищить біле золото або платина?

Ви можете бути розчаровані, але блиск двох обручок— з білого золота і платини, зовні відрізнити практично неможливо. Це відбувається тому що кожне ювелірний виріб після виготовлення покривається родием, саме цей метал надає ювелірних прикрас з білого золота і платини їх неповторний сяючий блиск. Згодом вони можуть потьмяніти при щоденному використанні, але родирование може знову повернути колишній блиск.

Чому платина дорожче за золото?

В природі платина— досить рідкісні елемент. Щоб добути одну унцію платини, необхідно переробити в середньому 10 тонн руди. Для порівняння унцію золота можна добути всього з 3 тонн золотої руди. Собівартість видобутку платини в середньому втричі вище видобутку золота.

Попит виробників ювелірних виробів на платину щорічно зростає. Це підтверджує і той факт, що навіть в Україні щорічно кількість пар, які обирають платинові обручки зростає в геометричній прогресії.

Платина— дуже складний для переробки метал. Він плавиться при набагато більш високих температурах, ніж золото, вимагає окремого професійного обладнання та майстерності ювелірів.

Незважаючи на те, що ринкова вартість платини може не сильно відрізнятися від золота, в ювелірному виробі ця різниця буде набагато відчутніше, так як близько 30% витрат в собівартість ювелірного виробу— це складна робота ювеліра, що створює прикраси з платини.

Золото і платина в ювелірних виробах

Золото і платина в ювелірних виробах

Тепер про найприємніше— про відчуття при виборі платинових обручок. Через те, що даний метал набагато важче і щільніше золота, вироби однакового обсягу з платини важать майже вдвічі більше аналогічних золотих. Тому примірявши платинове обручку, ви відчуєте приємну вагу, більшість пар вибирають цей метал саме за це неповторне відчуття ваги і цінності, яке вони транслюють на свої відносини.

Так як платина міцніше, обручки з платини менш схильні до появи подряпин, ніж золоті. Це також є серйозним практичним аргументом на користь платинових обручок, які доведеться носити щодня.

Кожна пара повинна сама прийняти рішення про те, в якому металі вона хоче бачити свої обручки. Фахівці ювелірного магазину ZBird Jewellery можуть лише допомогти у виборі, проконсультувати і пообіцяти виготовити будь-який з обраних вами дизайнів в будь-якому з обраних металів. Не настільки важливо, золоті або платинові ваші обручки, важливо, щоб вони надавали цінності вашим почуттям, зробили сім'ю міцною і щасливою.

Выбор обручальных колец является, пожалуй, одним из самых ответственных заданий молодоженов при подготовке к свадьбе. Сегодня мы рассмотрим несколько главных трендов в дизайне обручальных колец, которые формируют ювелирную свадебную моду этого сезона и определяют, как будут выглядеть самые красивые обручальные кольца в этом году.
Помолвочные кольца с большим или даже с огромным камнем — отнюдь не мода и не тренд. Это классика, признак хорошего вкуса и серьезных намерений жениха, который готов на все ради того, чтобы его женщина ни в чем не нуждалась в течение всей совместной жизни. Можете называть помолвочное кольцо с большим бриллиантом вашей первой серьезной инвестицией в отношения.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.