UA Модна

ЧОГО ХОЧУТЬ ЖІНКИ? ІДЕЇ ПОДАРУНКІВ НА 8 БЕРЕЗНЯ ВІД УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

 
 

ZBIRD - Український бренд, який спеціалізується на виготовленні ексклюзивних прикрас з коштовним камінням.
В асортименті є широкий вибір вишуканих аксесуарів, а саме сережок, підвісок, перснів, браслетів… Проте основним напрямком бренду є виготовлення обручок і перстнів для заручин. Виробники започаткували унікальну традицію: вони дарують діамант кожній парі, яка купує обручки.
 


Цей камінь вміщується в середину обручки - з внутрішнього боку він не заважає, а з зовнішньої його не видно. Засновники переконані, що камені, як подарунки природи, несуть в собі позитивну енергію, яку передають власнику виробу.

До бренду ZBIRD ви також можете звернутися за індивідуальним замовленням. Виробники виготовляють прикраси будь-якої складності з золота та платини, з діамантами. Ви можете обрати камінь, який ближче вам енергетично або який підходить по знаку зодіаку. Терміни виготовлення складають 14-21 робочих днів.

8 березня - це прекрасна можливість зробити своїм коханим, мамам, сестрам і подругам дійсно приємний подарунок та проявити свою любов. Прикраси від бренду ZBIRD поєднують в собі вишукану жіночність і тепло весняного настрою. Каблучки, сережки чи стильні браслети з улюбленими каменями – тут кожен зможе вибрати ті ювелірні вироби, які підкреслять індивідуальність кожної жінки.
 Источник: http://www.uamodna.com/articles/chogo-hochutj-zhinky-ideyi-podarunkiv-na-8-bereznya-vid-ukrayinsjkyh-brendiv/
 

Если Вы перелистали сотни каталогов, но так и не можете угадать какое украшение приглянется Вашей невесте, остановитесь на классике. Это красиво и это дорого. По центру такого колечка может стоять бриллиант, сапфир, рубин или изумруд круглой формы. В этом сезоне солитерные украшения вновь вернули утраченную популярность.
Витончені прикраси та незрівнянні діаманти завжди були вірними супутниками представниць прекрасної статі. Продумані та стильні прикраси здатні пожвавити будь-який образ, додавши йому оригінальності та вишуканості.
Стрімко розвиваючись, мода на аксесуари пропонує безліч незвичайних рішень. Сьогодні чарівні клієнтки мають змогу вибирати серед великої кількості ювелірних брендів, немало з яких — українські.
facebook
facebook
facebook
Нажимая на кнопку, Вы даете согласие на обработку персональных данных.